رفتن به مطلب

ابزارک های درون سایدبار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این کد مربوط به سایدبار سایت من هست، که از فایل style.php ورداشتم.

==============================================================================================================================
/*	Sidebar | Width																								Sidebar | Width
/* ============================================================================================================================ */

<?php 
	$sidebarW 	= mfn_opts_get( 'sidebar-width', '23' );
	$contentW 	= 100 - $sidebarW;
	$sidebar2W 	= $sidebarW - 5;
	$content2W 	= 100 - ( $sidebar2W * 2 );
	$sidebar2M 	= $content2W + $sidebar2W;
	$content2M 	= $sidebar2W;
?>

.with_aside .sidebar.columns {
	width: <?php echo $sidebarW; ?>%;
}
.with_aside .sections_group {
	width: <?php echo $contentW; ?>%;
}

.aside_both .sidebar.columns {
	width: <?php echo $sidebar2W; ?>%;
}
.aside_both .sidebar.sidebar-1{ 
	margin-left: -<?php echo $sidebar2M; ?>%;
}
.aside_both .sections_group {
	width: <?php echo $content2W; ?>%;
	margin-left: <?php echo $content2M; ?>%;
}

/* 

من این کد رو به طور کامل نمیتونم بفهمم، تنها چیزی که میتونم توش عوض کنم عرض سایدبار هست (همون عدد 23). مشکل من اینه که من نمیخام برای اینکه ابزارک هام بدرستی نمایش داده بشن مجبور بشم اینقدر سایدبارم رو عریض کنم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که سایدبار خیلی عریض هست و این صرفا به این دلیله که میخاستم ابزارک ها بدرستی نمایش داده بشن... ولی ابزارک ها تمام فضای سایدبار رو نگرفتن بلکه قسمت چپ سایدبار کامل خالیه...
چطور میتونم بدون تغییر دادن عرض خود سایدبار، کاری کنم که فقط عرض ابزارک های تو سایدبار افزایش پیدا کنه و بدرستی نمایش داده بشن؟ توی کد بالا که همچنین چیزی رو نمیتونم ببینم. (اگر دوستان کسی میتونه کد بالا رو برام توضیح بده تشکر میکنم.)
پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.
اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir

لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز ربطی به ساید بار ندارد شما استایلی که استفاده کردید 10 درصد از گوشه ها رو فاصله داخلی دادید 

@media only screen and (min-width: 768px){
.layout-boxed #Subheader .container, .layout-boxed:not(.with_aside) .section:not(.full-width), .layout-boxed.with_aside .content_wrapper, .layout-boxed #Footer .container {
    padding-left: 10%;
    padding-right: 10%;
  }
}

برای همین فاصله افتاده دوست عزیز 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، a2h گفته است :

با سلام و احترام دوست عزیز ربطی به ساید بار ندارد شما استایلی که استفاده کردید 10 درصد از گوشه ها رو فاصله داخلی دادید 

@media only screen and (min-width: 768px){
.layout-boxed #Subheader .container, .layout-boxed:not(.with_aside) .section:not(.full-width), .layout-boxed.with_aside .content_wrapper, .layout-boxed #Footer .container {
    padding-left: 10%;
    padding-right: 10%;
  }
}

برای همین فاصله افتاده دوست عزیز 

سلام، بله دقیقا مشکل همین بود، بی نهایت تشکر.

ویرایش شده توسط Rustin
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...