hojat910

اجرای اکشن با کلیک

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . دوستان من یک کلید دارم که  چک باکسه و دو حالت روشن و خاموش داره!( من با css و html تا حدودی آشنایی دارم اما با جاوا هرگز ، اصن کد جاوا رو که میبینم هنگ میکنم ، هیچی ازش سر در نمیارم ).

من چطوری میتونم این کلید رو طوری کد نویسی کنم که در حالت روشن ، یه باکس زیرش باز بشه و از کاربر بخواد که امتیاز بده ؟ و همزمان جمع امتیازات رو که تا الان داده شده نمایش بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، hojat910 گفته است :

سلام . دوستان من یک کلید دارم که  چک باکسه و دو حالت روشن و خاموش داره!( من با css و html تا حدودی آشنایی دارم اما با جاوا هرگز ، اصن کد جاوا رو که میبینم هنگ میکنم ، هیچی ازش سر در نمیارم ).

من چطوری میتونم این کلید رو طوری کد نویسی کنم که در حالت روشن ، یه باکس زیرش باز بشه و از کاربر بخواد که امتیاز بده ؟ و همزمان جمع امتیازات رو که تا الان داده شده نمایش بده؟

دوستان ، اگه در این موردی که من میخوام ، منبع خوبی هم هست بگید شاید بتونم خودم انجامش بدم

ویرایش شده در توسط hojat910

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جاوا؟ جی کويری منظورتونه ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا شما قسمت html و css رو اماده کنید لینک پیش نمایش یا کد رو پیوست کنید بنده برای شما جاوا اسکریپتش رو انجام میدم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، a2h گفته است :

لطفا شما قسمت html و css رو اماده کنید لینک پیش نمایش یا کد رو پیوست کنید بنده برای شما جاوا اسکریپتش رو انجام میدم 

واقعا ممنونم

این دوفایل کدهای html و css 

خیلی ساده ست ، فقط یک تاگل با html و بیشترش css هست

html.txt

css.txt

ویرایش شده در توسط hojat910

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بررسی بفرمایید دیگه باقیش با خودتون

s.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری