TheOnlyMen

مشکل دکمه reply قسمت نظرات

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود خدمت دوستان گرامی

ما هم کارمون این شده هر وقت به مشکلی بر می خوریم اینجا مطرح می کنیم :):D

من قسمت نظرات را برای قالبم طراحی کردم اما زمانی که می خواهی به یک نظر پاسخ دهی با کلیک بر روی دکمه پاسخ صفحه رفرش می شود و به طور معمول مانند بقیه وب سایت ها عمل نمی کند مثل تصویر زیر :

985.PNG

من تابع if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' ); را نیز به قالب اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد.

بنظرتون من چه چیزی رو جا انداختم؟

سپاس گزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid1225
      سلام، دیدگاه های سایت من بسته شدند، از قسمت تنظیمات سایت هم بررسی کردم باز نشد، افزونه ها رو هم غیر فعال کردم، قالب رو عوض کردم ولی بازم درست نشد که نشد، لطفا کمک کنید

• توسط مسعود
      با سلام 
      من یه مشکل عجیب و غریبی با بخش نظرات مشتری در ووکامرس پیدا کردم. من از قالب زفایر و ووکامرس استفاده میکنم. اون اوایل که داشتم محصولات رو به ووکامرس اضافه میکردم، از طریق تنظیمات بخش دیدگاه ها رو غیرفعال کرده بودم و برای هیچ یک از محصولات اضافه شده  نمیشد کامنت گذاشت. بعد من اومدم نظرات رو فعال کردم تا همه حتی بدون ثبت نامم هم بتونن نظر ثبت کنن منتهی الان فیلد مربوط به نظرات در اون سری از محصولاتی که منتشر شده و در اون موقع نظرات غیر فعال بوده نمایش داده نمیشه!!!! و فقط محصولات جدیدی که منتشر میکنم فیلد نظرات به کاربر نشون داده میشه.
      حتی محصولات قدیمی رو هم ویرایش کردم گفتم شاید بعد بروزرسانی فیلد نظرات بشون اضافه بشه ولی نشد که نشد.
      من چکار کنم که فیلد نظرات واسه همه محصول ها (جدید و قدیم)  فعال بشه.
      اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    • توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط ccoder
      سلام.
      در ووکامرس، کد زیر رو در بخشی که برای دیدگاه ها در نظر داشتم قرار دادم:
      <?php comment_template(); ?> همینطور در تگ body، کد زیر قرار داده شده:
      <body <?php body_class(); ?> > در قسمت وبلاگی وردپرس، بخش دیدگاه ها به شکل اتوماتیک اومد ولی در ووکامرس اصلا بخش نظرات نمیاد. تمام گزینه هایی که در ووکامرس برای ثبت دیدگاه نیاز بوده رو هم فعال کردم. 
      مشکل از کجاست؟
    • توسط shayan201680
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

میخواستم در بخش کامنت های سایتم، وقتی کسی نظری میفرسته و نظرش تایید میشه و یا کسی به نظرش جواب میده از طریق ایمیل این موضوع به شخص اطلاع داده بشه!

آیا برای انجام این کار نیاز به افزونه خاصی دارم؟
      خود وردپرس به صورت پیشفرض این کارو انجام نمیده؟

با تشکر