رفتن به مطلب

درخواست معرفی افزونه فرم تماس با تضمین دریافت ایمیل !!

پست های پیشنهاد شده

سلام
من دیگه کلا افزونه contact form 7 رو خط کشیدم دورش.
چون وقتی کسی پیام میفرسته، دریافت ایمیلش بگیر نگیر داره، تازگیا هم که دیگه کلا نگیره! و معمولا ایمیلش برام نمیاد. به خاطر همین دیگه از وبسایت برداشتمش که مخاطبا به اشتباه نیفتن که پیامشون بهم رسیده...

دوستان اگر کسی راه حلش رو میدونه بگه.

یا هم اینکه لطف کنید افزونه‌ای معرفی کنید که:
۱- امکان ساخت چند عدد فرم مختلف داشته باشه.
۲- امکان این باشه که مشخصات مخاطب (نام، ایمیل، موضوع پیام) اختیاری باشه.
۳- حتما و به صورت تضمینی وقتی کسی پیام میفرسته ایمیلش بیاد. (بدیهیه که در غیر این صورت پشیزی نمیارزه)

ویرایش شده توسط صدرا
لینک به ارسال

با سلام و احترام اگر ایمیل برای شما ارسال نشه یعنی هاست شما در ارسال ایمیل مشکل داره ربطی به اون افزونه نداره بزرگوار 

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام اگر ایمیل برای شما ارسال نشه یعنی هاست شما در ارسال ایمیل مشکل داره ربطی به اون افزونه نداره بزرگوار 

البته وبسایت لوگومستر هم این مشکل رو داره. اما نه به اندازه ی این دوستمون که میگن.

بعضی از ایمیل ها به مدیر ارسال نمیشه ظاهرا (به اسپم میرن) . باید با هاستینگ مطرح کنم؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، صدرا گفته است :

سلام
من دیگه کلا افزونه contact form 7 رو خط کشیدم دورش.
چون وقتی کسی پیام میفرسته، دریافت ایمیلش بگیر نگیر داره، تازگیا هم که دیگه کلا نگیره! و معمولا ایمیلش برام نمیاد. به خاطر همین دیگه از وبسایت برداشتمش که مخاطبا به اشتباه نیفتن که پیامشون بهم رسیده...

دوستان اگر کسی راه حلش رو میدونه بگه.

یا هم اینکه لطف کنید افزونه‌ای معرفی کنید که:
۱- امکان ساخت چند عدد فرم مختلف داشته باشه.
۲- امکان این باشه که مشخصات مخاطب (نام، ایمیل، موضوع پیام) اختیاری باشه.
۳- حتما و به صورت تضمینی وقتی کسی پیام میفرسته ایمیلش بیاد. (بدیهیه که در غیر این صورت پشیزی نمیارزه)

سلام

بله شما درست می فرمایید، مخصوصا ورژن جدیدش که اصلا از 10 تا پیام یکی میفرسته ، ولی ورژن های قبل اینطور نبود

لینک به ارسال

بحث ارسال نشدن ایمیل 99 درصد به هالستینگ بر میگرده 

لینک به ارسال

برای ارسال ایمیل متد های مختلفی وجود دارد شاید متدی که در فرم تماس 7 می باشد بر روی هاست شما بسته می باشد 

لینک به ارسال

اگر با هاستینگ مشورت کنید صد درصد راهنماییتون میکنن

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

برای ارسال ایمیل متد های مختلفی وجود دارد شاید متدی که در فرم تماس 7 می باشد بر روی هاست شما بسته می باشد 

آخه اینطور نیست که کلا ایمیل نیاد. بلکه تعداد زیادیش نمیاد و تعدادیش هم میاد...

لینک به ارسال

ایمیلهای من به اسپم میرفتن تا اینکه ایمیلی که به افزونه داده بودم (جیمیل بود) تغییر دادم به یاهو، فعلا درست شد.
قبلا برای یاهو نمیومد که یک جیمیل وارد کرده بودم درست شده بود!!

حالا ایمیل دوم هم به افزونه دادم. گاهی برای دوتاش میاد. گاهی برای یکیش...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...