رفتن به مطلب

تعویض خودکار استایل سایت!

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من قبلا یک قالب داشتم که بدون اینکه کاریش بکنم (وردپرس رو آپدیت کردم) یهویی استایلش بهم ریخت. منم فول بکاپ روز قبلش رو برگردوندم درست شد. از همه ی فایلهایی که روی هاست بود بکاپ گرفتم، وردپرسم رو آپدیت کردم، بهم ریخت دوباره. منم همه ی فایل های قبلی رو برگردوندم، اما درست نشد! اعصابم خورد شد و رفتم خودم ی قالب نوشتم! همه چی خوب و خوش سلامت بود تا اینکه دوباره دیروز رفتم دیدم این قالبه هم قاطی کرده! با این تفاوت که من دیگه روی این هیچ تغییری ندادم! یعنی این بار دیگه کاملا خودکار عوض شد استایل.

میدونم نمیشه راهنمایی کرد، چون چیزیه که اصلا امکان نداره، ولی گفتم بپرسم بد نیست، شاید یکی ی جوابی داشته باشه!

اصن تو این موندم که چرا وقتی اون سری فول بکاپ رو بر گردوندم درست شد، اما بکاپ فایل ها رو برگردوندم درست نشد!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Fast-Learn گفته است :

سلام.

من قبلا یک قالب داشتم که بدون اینکه کاریش بکنم (وردپرس رو آپدیت کردم) یهویی استایلش بهم ریخت. منم فول بکاپ روز قبلش رو برگردوندم درست شد. از همه ی فایلهایی که روی هاست بود بکاپ گرفتم، وردپرسم رو آپدیت کردم، بهم ریخت دوباره. منم همه ی فایل های قبلی رو برگردوندم، اما درست نشد! اعصابم خورد شد و رفتم خودم ی قالب نوشتم! همه چی خوب و خوش سلامت بود تا اینکه دوباره دیروز رفتم دیدم این قالبه هم قاطی کرده! با این تفاوت که من دیگه روی این هیچ تغییری ندادم! یعنی این بار دیگه کاملا خودکار عوض شد استایل.

میدونم نمیشه راهنمایی کرد، چون چیزیه که اصلا امکان نداره، ولی گفتم بپرسم بد نیست، شاید یکی ی جوابی داشته باشه!

اصن تو این موندم که چرا وقتی اون سری فول بکاپ رو بر گردوندم درست شد، اما بکاپ فایل ها رو برگردوندم درست نشد!

سلام

یه وقتایی کش مرورگر باعث میشه شما از اجرای صحیح کدها و ریستور بک آپ و ... بی خبر باشید (ینی مرورگر شما در حال نمایش اطلاعات حافظه ی کشه در صورتی که با حذف کش نتیجه کاملا متفاوته) شما که خودتون قالب مینویسید نباید حل این مشکل کار سختی باشه!!

اما یه راهنمایی براساس تجربه :

من هم قبلا با قالب های متفاوتی کار میکردم ! که بعضیاشون ، خودکار یه فایل استایل داخل یه پوشه (داخل خود قالب) میساختن و یه سری کد استایل اونجا ذخیره میکردن ، من فکر میکنم مثلا این خودش یه جور کش بوده که برای لود مجدد بتونه کدهای استایل رو سریعتر لود کنه. خب حالا من با هربار پاک کردن کش مرورگر متوجه میشدم که استایل قالب خیلی تغییر داخلش ایجاد شده و اون فایل های استایل خودساخته هم تغییر کردن (هم نامشون و هم کدها)

بعد از این من تصمیم گرفتم کدهایی که ساخته میشه رو بردارم و خود به استایل اصلی قالب اضافه شون کنم (دیگه درست شد)

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

سلام

یه وقتایی کش مرورگر باعث میشه شما از اجرای صحیح کدها و ریستور بک آپ و ... بی خبر باشید (ینی مرورگر شما در حال نمایش اطلاعات حافظه ی کشه در صورتی که با حذف کش نتیجه کاملا متفاوته) شما که خودتون قالب مینویسید نباید حل این مشکل کار سختی باشه!!

من هم قبلا با قالب های متفاوتی کار میکردم ! که بعضیاشون ، خودکار یه فایل استایل داخل یه پوشه (داخل خود قالب) میساختن و یه سری کد استایل اونجا ذخیره میکردن ، من فکر میکنم مثلا این خودش یه جور کش بوده که برای لود مجدد بتونه کدهای استایل رو سریعتر لود کنه. خب حالا من با هربار پاک کردن کش مرورگر متوجه میشدم که استایل قالب خیلی تغییر داخلش ایجاد شده و اون فایل های استایل خودساخته هم تغییر کردن (هم نامشون و هم کدها)

بعد از این من تصمیم گرفتم کدهایی که ساخته میشه رو بردارم و خود به استایل اصلی قالب اضافه شون کنم (دیگه درست شد)

آخه من هر وقت میرم توی سایت Ctrl + F5 میزنم!

قالب رو هم خودم نوشتم استایل فک نمیکنم از خودش درست کنه.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

سلام

من هم قبلا با قالب های متفاوتی کار میکردم ! که بعضیاشون ، خودکار یه فایل استایل داخل یه پوشه (داخل خود قالب) میساختن و یه سری کد استایل اونجا ذخیره میکردن ، من فکر میکنم مثلا این خودش یه جور کش بوده که برای لود مجدد بتونه کدهای استایل رو سریعتر لود کنه. خب حالا من با هربار پاک کردن کش مرورگر متوجه میشدم که استایل قالب خیلی تغییر داخلش ایجاد شده و اون  فایل های استایل خودساخته هم تغییر کردن (هم نامشون و هم کدها)

آقا الان نگاه کردم به Body کلاس customize-support اضافه شده!

لینک به ارسال
در هم اکنون، Fast-Learn گفته است :

آخه من هر وقت میرم توی سایت Ctrl + F5 میزنم!

قالب رو هم خودم نوشتم استایل فک نمیکنم از خودش درست کنه.

آره درسته! 

من فقط تجربه م رو گفتم که شاید بتونه جایی کمک کنه

زمانی که استایل قالب بعد از پاک کردن کش تغییر میکرد ! با inspect element متوجه میشدم که یه سری کدها دارن از یه فایل دیگه داخل یه پوشه ی جداگانه اجرا میشن . 

امیدوارم دوستان بتونن برای رفع مشکل راهنمایی کنن

لینک به ارسال
در هم اکنون، logomaster گفته است :

آره درسته! 

من فقط تجربه م رو گفتم که شاید بتونه جایی کمک کنه

زمانی که استایل قالب بعد از پاک کردن کش تغییر میکرد ! با inspect element متوجه میشدم که یه سری کدها دارن از یه فایل دیگه داخل یه پوشه ی جداگانه اجرا میشن . 

امیدوارم دوستان بتونن برای رفع مشکل راهنمایی کنن

مرسی از راهنماییهاتون! ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...