3 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

نظرتون درباره صفحه اول وب سایتم چیه؟

الانه از عکس استفاده میکنم و تگ map برای ناحیه کلیک کردن ولی توی همه مرورگرها جواب نمیده فعلا فقط با chrome کار میکنه.

دوتا سوال :

1) چرا تو مرورگرهای IE و firefox مختصات اشتباه میخوره میزنه جاده خاکی؟! ولی برای opera و chrome درست کار میکنه؟

2) بنظرتون با css و جاوا اسکریپت طراحی کنم بهتر نیست؟

3) شما چه راهی رو پیشنهاد میدید؟

برای دیدن وب سایت به آدرس comel.ir برید.

ممنون

ویرایش شده در توسط comel.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام دوست عزیز 

به نظر شخصی من این نوع طراحی زیاد جالب نیست هم برای بحث سئو هم برای بحث سازگاری تو مرورگر ها 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام دوست عزیز 

به نظر شخصی من این نوع طراحی زیاد جالب نیست هم برای بحث سئو هم برای بحث سازگاری تو مرورگر ها 

وبسایت قبلا ماهیت آموزشی داشت ولی حالا تصمیم گرفتم آموزش رو در حاشیه قرار بدم و یک وبسایت برای ارائه خدمات تبلیغات گرافیکی و بنر ها باشه.

برای یک سایتی گرافیکی چه طرحی پیشنهاد میکنید؟

بنظرتون طراحی بنرهای تبلیغاتی اینترنتی اونم از نوع gif درآمد داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Alireza Xn
      با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز
      خیلی وقت بود قبلا در گروپ های مختلف در فیس بوک بحث هایی رو ایجاد کرده بودم در مورد سبک های نسل جدید طراحی وب که چرا سایت های خیلی بزرگ از این شیوه نوین استفاده نمیکنند ؟؟؟ در سال 2012 به بعد شاهد ورود تکنولوژی های جدید تحت وب و یک توسعه سریع وب بودیم که طی دوسال وب خیلی گسترده تر و پیشرفته تر شده .
      اما در این بین میبینیم که سایت های بزرگ وب یا به اصطلاح شاخ وب زیاد از این سبک های طراحی استفاده نمیکنند مثل سایت یاهو و فیس بوک که هنوزم سبک مینی مالیسم خودشون دارن حفظ میکنن . ایا بنظرتون محتوا برای این سایت های بزرگ خیلی خیلی مهم تر از کیفیت ظاهری و UI هستش ؟؟
      اما برعکس یک وبلاگ کوچیک دارای گرافیکی ترین جزئیات طراحی هستش اما سایت های بزرگ اصلا این شیوه رو رعایت نمیکنند . مثل برنامه نویسی که قدرت گرافیکی خوبی نداره یا طراحی که قدرت برنامه نویسی خوبی نداره .
      خوشحال میشم نظرتون رو در این باره بدونم .