رفتن به مطلب

افزودن دامنه جدید + تغییر دامنه اصلی | بدون افت رتبه

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید
میخواستم دامنه اصلی سایتم رو تغییر بدم ولی دچار تردید هایی هستم
میانگین بازدید روزانه ام فعلا 12 هزار آی پی هست که 8 هزارتاییش از سمت گوگل هست و مابقی بصورت مستقیم وارد میشن
مقاله های زیادی خوندم که میگن تعویض دامین بدون افت رتبه امکان پذیر هستش میخواستم روال صحیح اینکار رو برام شرح بدید 
دلیل تغییر دامینم اینه که توی گوگل چند ماه پیش بدلیل باگ وردپرس 4.7.1 اخطار دریافت کردم و ارزش لینک هام اومده پایین و کلا از اسم سایتم هم زیاد خوشم نمیاد! 
بنظرتون دامنه رو تغییر بدم یا خیر ؟

برای تغییر دامنه در دایرکت ادمین باید دامنه قبلی رو تغییر بدم و یا اینکه دامنه جدید رو اضافه کنم؟  

چون یه قسمت داره دامنه جدید ثبت میکنه و یه قسمت داره که دامنه فعلی رو تغییر میده 

ویرایش شده توسط kambiz619
لینک به ارسال

سبلم دوست عزیز 

این راهنمایی ها رو  داخل گوگل مطالعه کنید همون چیزی هست که شما میخواهید

جستجوی گوگل

در دایرکت ادمین باید دامنه جدید رو اضافه کنید و اینکه دامنه قبلی خودتون رو ریدایرکت کنید روی دامنه جدید

1. محتوای سایتتون رو روی دامنه جدید انتقال دهید.
  2. با استفاده از کد ریدایرکت ۳۰۱ دامنه سابقتون رو به دامنه جدید ریدایرکت کنید.
  3. در گوگل وبسمتر ، دامنه سابق سایتتون ، رو به دامنه جدید تغییر دهید.
  4. آدرس دامنه جدید را در گوگل وبسمتر ثبت کنید.

لینک به ارسال

روالش رو طی کردم توی دایرکت ادمین و هسته وردپرس دامنه جدید رو ثبت کردم 

ولی فکر کنم این پروسه نیاز به دو هاست مجزا داره چون توی گوگل وبمستر برا تاییده همزمان هردو دامنه رو چک میکنه دامنه قدیمی باید ریدایرکت شده و دامنه دوم باید ورفای باشه

کسی هست این کار رو انجام داده باشه ؟ دقیق برام توضیح بدید ممنون میشم

توی تو تمام مقالات گوگل خلاصه نویسی شده .

Capture.JPG

لینک به ارسال

سلام و درود

باید دامین جدید حتما توی وب مستر شما ثبت شده باشه و دامین قبلی هم ریدایرکت 301 اش به دامنه دوم انجام شده باشه تا بتونید این مرحله رو رد کنید.

بعد یه موردی هم هست چون دامین اول رو ریدایرکت کردید دیگه نمیتونید با قرار دادن متاتگ وریفایش کنید باید با قرار دادن فایل وریفای کنید و فایل وریفای گوگل رو از ریدایرکت خارج کنید یعنی اگر فایل وریفای از دامین قبلی درخواست شد دامین قبلی رو خودش باز کنه فایل وریفای رو و ریدایرکت نکنه روی دامین جدید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

باید دامین جدید حتما توی وب مستر شما ثبت شده باشه و دامین قبلی هم ریدایرکت 301 اش به دامنه دوم انجام شده باشه تا بتونید این مرحله رو رد کنید.

بعد یه موردی هم هست چون دامین اول رو ریدایرکت کردید دیگه نمیتونید با قرار دادن متاتگ وریفایش کنید باید با قرار دادن فایل وریفای کنید و فایل وریفای گوگل رو از ریدایرکت خارج کنید یعنی اگر فایل وریفای از دامین قبلی درخواست شد دامین قبلی رو خودش باز کنه فایل وریفای رو و ریدایرکت نکنه روی دامین جدید.

موفق باشید

سلام ممنون از پاسختون

کلا تحقیق کردم ارزش نداره اینگونه تغییر

زیاد دردسر داره باید رو هاستم دو سایت ایجاد کنم و 180 روز ریدایرکت میکردم بعدش  ...

در صورتی که من بخوام سایت رو از گوگل حذف کنم دامنه جدید رو ثبت کنم روندش یکماهست !

باز هم دوستان اگر اطلاعاتی دارید اضافه کنید تا شاید کمکی به دیگران بشه . این مواردی که امروز من پی بردم توی هیچ مقاله ای درست توضیح داده نشده بود .

لینک به ارسال

درود مجدد

در 28 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

زیاد دردسر داره باید رو هاستم دو سایت ایجاد کنم و 180 روز ریدایرکت میکردم بعدش  ...

بله حداقل 6 ماه باید این ریدایرکت فعال باشه.

در 28 دقیقه قبل، kambiz619 گفته است :

در صورتی که من بخوام سایت رو از گوگل حذف کنم دامنه جدید رو ثبت کنم روندش یکماهست !

از یک روز تا یک ماه (وابسته به قدرت دامین قبلی) طول میکشه که تمام لینک های گوگل به دامین جدید تغییر کنه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...