رفتن به مطلب

در خواست چند کد برای تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند تا کد نیاز دارم برای سایتم

1- سایتم از تصویر شاخص پشتیبانی نمی کرد که بعد از تست چندیدن کد این کد

<?php if ( function_exists( 'add_theme_support' ) )
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
?>

جواب داد فقط چه کدی بهش اضافه کنم که تمام تصاویر شاخص یک اندازه باشند(تصویر 1 ) ؟

2- الان طبق تصاویر ضمیمه می خواهم به جای اینکه متن پایین عکس باشه(تصویر 1 ) همانند تصویر 2 باشد وسط کنار عکس چه کنم؟

3- الان در سایتم برای هر دسته یک بلوک تعریف کردم می خواهم اخرین مطلب ارسال در ان بلوک درشت به همراه تصویر شاخص باشه همانند تصویر 3 ضمیمه؟

4- قبلا در خواست کد مطالب پربازدید ، تصادفی ، اخرین مطالب مشاهده شده به همراه تصویر شاخص رو دادم؟ که یک از دوستان تو همین انجمن فقط کد مطالب پر بازدید رو دادن لطفا کسی کد مطالب تصادفی و اخرین مشاهده شده رو داره بزاره؟

تصویر 1

تصویر 2

تصویر 3

ممنون

ویرایش شده توسط sokoot67
لینک به ارسال
2- الان طبق تصاویر ضمیمه می خواهم به جای اینکه متن پایین عکس باشه(تصویر 1 ) همانند تصویر 2 باشد وسط کنار عکس چه کنم؟

باید از استایل دهی استفاده کنید و از خاصیت float برای المان استفاده کنید

3- الان در سایتم برای هر دسته یک بلوک تعریف کردم می خواهم اخرین مطلب ارسال در ان بلوک درشت به همراه تصویر شاخص باشه همانند تصویر 3 ضمیمه؟

در انجمن مطرح شده.

تصاویر شاخص در وردپرس یکبار برای همیشه

4- قبلا در خواست کد مطالب پربازدید ، تصادفی ، اخرین مطالب مشاهده شده به همراه تصویر شاخص رو دادم؟ که یک از دوستان تو همین انجمن فقط کد مطالب پر بازدید رو دادن لطفا کسی کد مطالب تصادفی و اخرین مشاهده شده رو داره بزاره؟

از همون کد میتونید اسفتاده کنید. در کوئری از خاصیت random میتونید استفاده کنید اما برای آخرین مشاهده شده ها بنظر باید ببینید افزونه ایی هست یا خیر. چون با این نوع کدها نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...