• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
sokoot67

در خواست چند کد برای تصویر شاخص

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من چند تا کد نیاز دارم برای سایتم

1- سایتم از تصویر شاخص پشتیبانی نمی کرد که بعد از تست چندیدن کد این کد

<?php if ( function_exists( 'add_theme_support' ) )
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
?>

جواب داد فقط چه کدی بهش اضافه کنم که تمام تصاویر شاخص یک اندازه باشند(تصویر 1 ) ؟

2- الان طبق تصاویر ضمیمه می خواهم به جای اینکه متن پایین عکس باشه(تصویر 1 ) همانند تصویر 2 باشد وسط کنار عکس چه کنم؟

3- الان در سایتم برای هر دسته یک بلوک تعریف کردم می خواهم اخرین مطلب ارسال در ان بلوک درشت به همراه تصویر شاخص باشه همانند تصویر 3 ضمیمه؟

4- قبلا در خواست کد مطالب پربازدید ، تصادفی ، اخرین مطالب مشاهده شده به همراه تصویر شاخص رو دادم؟ که یک از دوستان تو همین انجمن فقط کد مطالب پر بازدید رو دادن لطفا کسی کد مطالب تصادفی و اخرین مشاهده شده رو داره بزاره؟

تصویر 1

تصویر 2

تصویر 3

ممنون

ویرایش شده در توسط sokoot67
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
2- الان طبق تصاویر ضمیمه می خواهم به جای اینکه متن پایین عکس باشه(تصویر 1 ) همانند تصویر 2 باشد وسط کنار عکس چه کنم؟

باید از استایل دهی استفاده کنید و از خاصیت float برای المان استفاده کنید

3- الان در سایتم برای هر دسته یک بلوک تعریف کردم می خواهم اخرین مطلب ارسال در ان بلوک درشت به همراه تصویر شاخص باشه همانند تصویر 3 ضمیمه؟

در انجمن مطرح شده.

تصاویر شاخص در وردپرس یکبار برای همیشه

4- قبلا در خواست کد مطالب پربازدید ، تصادفی ، اخرین مطالب مشاهده شده به همراه تصویر شاخص رو دادم؟ که یک از دوستان تو همین انجمن فقط کد مطالب پر بازدید رو دادن لطفا کسی کد مطالب تصادفی و اخرین مشاهده شده رو داره بزاره؟

از همون کد میتونید اسفتاده کنید. در کوئری از خاصیت random میتونید استفاده کنید اما برای آخرین مشاهده شده ها بنظر باید ببینید افزونه ایی هست یا خیر. چون با این نوع کدها نمیشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری