photojavad

گوگل
نحوه بازشدن تصویر مطلب

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 

وقتی مطالب سایتم رو تو گوگل سرچ میکنم به جای باز شدن خود مطلب یا صفحه اصلی سایت باز میشه یا باید ادامه مطلب رو انتخاب بشه

یا وقتی توی تصاویر گوگل عکس مطلب رو انتخاب کنم هم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه به جای مطلب مربوط به عکس

تصاویر پایین:

00005.JPG.125deb4de623095ce3a3078cc484c689.JPG

بعد از کلیک روی متن به جای اینکه مطلب اصلی باز شه (باید دوباره روی ادامه مطلب کلیک بشه)

00006.JPG.6ff0fb4c9ff60a8ad1f6cca6e0603659.JPG

12323.thumb.JPG.c1f608a53f823bf877c6a94310aff11e.JPG

که بعدی از کلیک روی عکس به صفحه اصلی منتقل میشه( photojavad.ir )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چون متن سایت شما داخل تگ p . برای اینکه وقتی رو متن کلیک می کنید به صفحه مربوطه خود برود باید قبلش <a href="<?php the_permalink(); ?>"> اضافه کنید و بعد از متن <a/> اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط TheOnlyMen
      درود
      خواستم از دوستان متخصص در عرصه وردپرس سوالی داشته باشم.
      چگونه می تواند مانند تصویر زیر چنین چیزی را طراحی کرد اسم این مدل چیست؟
      یک راهنمایی کوچک کافی است.
      http://s6.uplod.ir/i/00890/zavsx1f3nq1e.png
      سپاس گزارم
    • توسط nariman.rf
      سلام!
      موضوعی که به این سوالم نزدیک باشه تا در اون حیطه ارسال کنم رو پیدا نکردم
      میخواستم ببینم الان همین انجمن روی چه سیستمی پیدا شده؟ از کجا میشه گرفت؟ میتونم در کنار وردپرس روی هاستم داشته باشم یا نه؟
      بهترین انجمن (از نظر ظاهر و کاربرد فونت ایران سنس) هست که تجربه کردم. ممنون
    • توسط mohammad4347
      سلام دوستان 
      خسته نباشید
      بنده تازگیا شروع کردم به وردپرس و اشنایی زیادی ندارم 
      سایتی که میخوام بزنم درمورد دانلود اسکریپت و قالب و .... هست حالا  اسکریپت وردپرس رو شروع کردم نصبیدم میخوام یه لیستی از افزونه هایی که برای این سایت نیاز هست بهم معرفی کنید 
    • توسط nariman.rf
      سلام، 
      در بخش نوار ابزار پیشخوان (همون جایی که بعد از لاگین کردن به محیط مدیریت، وقتی میریم توی سایتمون، یه نوار مشکی بالا میاد) با کدهایی که وجود داره، میشه لوگوی مربوط به وردپرس رو (سمت راست) حذف کرد و من از این امکان برای محیط کاربری اعضای سایتم استفاده می کنم.
      اما سمت چپ این نوار مشکی، آیکون جستجو هست. چطور میشه اونو حذف کرد؟ 
      در همون سمت راست، آدرس سایت رو نوشته که وقتی روی اون میریم، منوش باز میشه و نوشته پیشخوان. 
      چطور میشه این بخش رو هم حذف کرد؟ 
      ممنون
    • توسط mohandes1900
      سلام دوستان میشه راهنماییم کنید
      واسه سایتم مشکلی پیش اومده که مطالب دیگه توی جستجوها نیستن خیلی از پست هام همیشه توی سرچ ها صفحه اول بودن و حتی جزوه سه تای اول صفحه اما چندوقته تقریبا 3 هفته میشه که مطالب توی سرچ ها نمیاد بالا 
      من یکسری مطالب رو هم از سایت های دیگه کپی میکردم اما نه این که کامل همون مطلب رو کپی کنم بلکه سعی میکردم تمام جملات پست ها رو تغییر بدم و حتی عنوان رو هم تغییر میدادم تا گوگل متوجه نشه که کپی هستن
      هیچ پیامی از طرف گوگل هم برام نیومده که بگه پنالتی شدم.
      رتبه سایتم هم داره بهتر میشه بخاطر اینکه از یکسری از سایت ها بازدید واقعی خریدم. اما پست هام توی سرچ گوگا بالا نمیان 
      آدرس سایتم:  سایت فوجی
      تو رو خدا کمک کنید