• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

سایتی که من روی سئوی اون کار میکنم http://www.yegheroon.ir هستش.

من 1 ماه میشه که هر روز دارم توی سایت های مختلف بک لینک میدم.

اما گوگل بک لینک های من رو بهم نشون نمیده .

تا حالا بالای 50 تا بک لینک دادم که فقط 3 تاشونو قبول کرده .

توی گوگل پلاس، فیسبوک، تویتر، لینکدین و اینستا هم بک لینک های زیادی دادم ولی اونا هم محاسبه نشدن .

مشکل کجاست؟

لطفا راهنماییم کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط tarhina
      سلام دوستان گرامی آیا بک لینک برای سایت مفید هست یا خیر و اگر مضر هست جایگزینی به غیر از  انتشار مطالب و مقاله هست که به سئو سایت کمک بکنه 
    • توسط Andy Murray

تا مدت ها پیش همه فکر می کردند که خرید بک لینک کار درست و حتی مهم ترین کار در ارتقا رتبه سایت در گوگل است؛ حتی مدیران سایت ها هم به محض ایجاد سایت شان از تبلیغاتی همچون خریدن بک لینک از سایت های رتبه ی چهار یا پنج استفاده می کردند. در واقع می توان گفت خرید بک لینک امری بسیار عادی و مثبت تلقی می شد. با این که گوگل همیشه اعلام می کرد که خرید و فروش بک لینک ممنوع است؛ اما باز هم افراد بسیاری از این روش استفاده می کردند و نتیجه ی مثبتی هم می گرفتند.
      تاثیر الگوریتم پاندا
      اما مدتی بعد گوگل الگوریتم پاندا را معرفی کرد و اکثر سایت های ایرانی از طریق وبمستر تولز ایمیلی حاوی دستور حذف لینک های خرید و فروش شده بود، را دریافت کردند. پس از آن سایت هایی که این کار را انجام داده بودند شروع به پنالایز شدن کردند؛ درنتیجه افراد سرمایه های زیادی را از دست دادند. در واقع می توان این اتفاق را بزرگ ترین اتفاق کل تاریخسئو نامید. زیرا سایت های بسیار دچار کاهش رتبه شدند و این مسئله به افول کسب و کارشان منجر شد.
      بک لینک چیست و چه نقشی در سئو دارد ؟
      در واقع بک لینک مانند اعتبار یک شخص در بازار است؛ زمانی که برای خرید محصولی پرس و جو می کنید، افراد اطراف شما معمولا بر اساس آشنایی یا احساس رضایت از خدمات فروشنده ای، کسی را به شما معرفی می کنند. در حقیقت می توان گفت که آن فرد به شخص فروشنده اعتماد دارد. پس اعتبار را نمی توان با پول خریداری کرد ، در حالی که تا چندی پیش این اعتبار را از سایت های بزرگ خریداری می کردند. گوگل تا وقتی که توسط سایتی لینک نشوید، رتبه ای به شما نمی دهد. زیرا در واقع افرادی باید شما را به عنوان سایتی معتبر و مفید پیشنهاد دهند.
      خرید بک لینک مفید است یا مضر ؟
      باید بدانید که گوگل مدت هاست که به برخی از لینک های خریداری شده اعتباری نمی دهد و ممکن است تاثیر منفی هم داشته باشند. البته هنوز هم سایت هایی مشاهده می شوند که با اینکه بک لینک خرید و فروش می کنند، رتبه ی خوبی در گوگل دارند. اما می توان گفت که این یکی از مشکلات باگ هایی ست که در الگوریتم گوگل وجود دارند. وب به قدری وسیع و بی نهایت است که گوگل نمی تواند به راحتی تمام این قوانین را بررسی کند. اما باز هم نباید تجهیزات و متخصصین گوگل را دست کم گرفت؛ زیرا با امکانات امروزه هر کاری ممکن است و گوگل همواره در تلاش است تا سایت های معتبر و بهتر را در صدر نتایج نمایش دهد و با ترفند و راهکارهای سئو بلک هت نمی توان کسب و کار و سایتی را توسعه داد.
      حرف آخر
      برای بهینه سازی و کسب رتبه در گوگل شما ابتدا نیاز به یک سایت بهینه سازی شده دارید ، سپس باید تولید محتوای مفید و ارزشمند انجام دهید. بدین ترتیب کاربران محتوای مفید شما را در شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و سایتهای دیگر به اشتراک گذاشته و بک لینک طبیعی برای شما ایجاد خواهند کرد. در همین زمان شما می توانید از سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خود به صورت طبیعی بک لینک تهیه کرده و سرعت رشد سایت را افزایش دهید. و به خاطر داشته باشید که این کار باید به صورت طبیعی باشد ، پس اعتدال را رعایت کنید و رضایت کاربر را اولویت کار خود قرار دهید.
      بهترین سایت های برای خرید بک لینک سایتهای قدیمی، مفید و مرتبط هستند. و بهترین روش برای گرفتن لینک، سفارش ریپورتاژ آگهی میباشد. و در پاسخ به اینکه ” خرید بک لینک مفید است یا مضر ؟ “  باید بگوییم که بستگی به تمام شرایطی که گفته شد دارد و می تواند در برخی مواقع مفید و در برخی موارد مضر باشد و خسارات جبران ناپذیری به سایت شما وارد کند.
    • توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط masoudch
      سلام دوستان
      من تمام فاکتورهای افزونه yoast رو رعایت میکنم و حتی امروز یه مقاله نوشتم که بیش از 1000 کلمه بود و عکس داشت و غیره. اما نمیدونم چرا نمی تونم توی گوگل پیداش کنم.
      راه حلی هست که به من کمک کنه؟
      ممنون