رفتن به مطلب

مشکل در افزونه EDD و DownloadMonitor

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان عزیز من وقتی که فایلی رو برای دانلود در هر یک افزونه های EDD و DownloadMonitor قرار میدم، موقع دانلود فایل توسط دانلود منیجر، فقط یک کانکشن ایجاد میشه و قابلیت مکث و ادامه دانلود وجود نداره، در حالی که لینک مستقیم فایل این قابلیت رو داره.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام و احترام این مشکل نیست در اصل فایل شما به این خاطر این مسئله رو داره که بعد اون لینکو س دیگه نتونه استفاده کنه شما از تنظیمات edd میتونید گزینه دانلود به زور رو تغییر بدید 

لینک به ارسال

سلام و تشکر از لطفتون

بله درست میفرمایید، اگر این گزینه فعال بشه ارتباط با چند کانکشن برقرار میشه ولی لینک مخفی نمیمونه و کاربر میتونه لینک اصلی رو مشاهده کنه. اما من قصد ساخت یک وبسایت vip دارم که میخوام کاربر پس از پایان دوره، نتونه فایل ها رو دانلود کنه. در این صورت با مشاهده لینک مستقیم اصلی میتونه همیشه فایل رو دانلود کنه یا حتی لینک رو به اشتراک بذاره و اگر هم اینکار رو نکنم، دانلود فایل های حجیم با یک کانکشن غیر ممکنه!

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام این مشکل نیست در اصل فایل شما به این خاطر این مسئله رو داره که بعد اون لینکو س دیگه نتونه استفاده کنه شما از تنظیمات edd میتونید گزینه دانلود به زور رو تغییر بدید 

الآن در حالت دانلود به زور قرار دادم و باز هم با یک کانکشن دانلود میشه.

در افزونه دانلود مانیتور هم دانلود ها به حالت پیشفرض روی به زور هست ولی در اون هم با یک کانکشن دانلود میکنه

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، nasri گفته است :

می توانید از حالت تاریخ انقضا برای هر دانلود استفاده کنید تا مثلا تا پایان برج 6 لینک دانلود مخفی شود

سلام

تشکر از شما

1 - در افزونه download monitor چنین امکانی وجود نداره

2 - در EDD هم حتی اگر لینکی دارای تاریخ انقضا باشه، وقتی کاربر به لینک مستقیم اصلی دسترسی پیدا کرد، دیگه این افزونه نمیتونه محدودیتی ایجاد کنه چون اون لینک مستقیم، مستقل هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...