madani3

نیاز به یک وردپرس کار برای تغییرات

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک وبسایت دارم که می خوام رفع عیب بشه و هم یک قسمت اموزش در ان بزارم 

نیاز به یک وردپرس کار دارم 

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط احسان ویکی
      سلام
      دنبال یکی می گردم که تسلط کامل داشته باشه به ودرپرس و کد نویسی نه اینکه بیاد دوتا افزونه نصب کنه برام ، می خوام توی قالبم یه سری تغییرات بدم ، با خیلیا کار کردم می اومدن افزونه نصب می کردن یا بلد نبودن گند میزدن به سایت میرفتن ، بعد با یکی از دوستان که اسمش اینجا ایگل دیزاینه کار کردم خیلی ام راضی بودم ولی چون کار سایتم زیاده بنده خدا از کارو زندگیش افتاده بود و من چون عجله دارم دنبال یه آدم دیگه هستم ، اگه کسی در حد حرفه ای آشنایی با طراحی داره پیام بده . ممنون (ترجیحا خوش اخلاق ) :دی
      یه ادم واقعا حرفه ای می خوام که کد نویسی کنه (خلاق هم باشه) و از سئو و بهینه سازی ام یه چیزایی بدونه
    • توسط Cyberlife
      سلام
      اگه بخواهین یک سایت بر اساس وردپرس راه اندازی کنید و نیاز به یک قالب اختصاصی داشته باشید طراحی
      این قالب را به کدام طراح قالب وردپرس میدهید که اولاً به صورت حرفه ای کد نویسی کنه و قالب طراحی شده
      با استاندارهای روز نظیر CSS3 و HTML5 و همچنین استاندارد W3C سازگار باشه و همچنین با سلیقه و به روز
      باشه و تجربه کاری قبلی زیادی داشته باشه و در آخر قیمت های اون مناسب باشه و قیمت نجومی نده.
      لطفاً چند تا از بهترین طراحان وردپرس که شرایط بالا را داشته باشند معرفی کنید.
      با تشکر
    • توسط alikhani98
      باسلام
      دوستان بنده کم کم دارم به طراحی ، دیزاین و سئو سایت ها میپردازم و به نوعی دارم یه پیمانکار برای خودم میشم اما نمیخوام بدون آگاهی واردش بشم!
      بنابراین صلاح دونستم از تجربه شما استفاده کنم ؛ خوب سوالم اینجاست که یک پیمانکار چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟
      برای پیمانکار خوب شدند باید از کجا شروع کرد؟ چه کارهایی باید انجام داد؟
      باتشکر صادق
    • توسط YN - Amir
      سلام علیکم
      من چند وقته طولانی در کسب اطلاعاتی در مورد مولتی یوزر و ساخت وبلاگدهی هستم که پس از چند وقت گشتن تو اینترنت و بپرس و جو تصمیم به ایجاد مولتی یوزر گرفتم ....و سرور و هاست و شبکه کردن برام حله
      فقط من می خوام ویرایشی در اینترفیس مدیریت بدم که تغییر و تحولی بکنه و منم این کار رو بلد نیستم ...
      و نیاز به کمک دارم.....
      می خوام ازش کمک بگیرم و راهنماییم کنه ...
      خوهـــــشــــــا یکــی کــــمکـــم کنه
    • توسط NESTED
      سلام
      جهت تکمیل کادر فنی شرکت به برنامه نویس و طراح سایت نیازمنیدم :
      برنامه نویس مسلط و آشنا به PHP ( آشنا با فریم ورک codeigniter )
      طراح و توسعه دهنده حداقل آشنا به سیستم وردپرس WORDPRESS و سیستم های فروشگاهی کد باز
      محدوده کار تهران گیشا
      ارسال رزومه به :
      info@nikan.ir
      hostmizban@yahoo.com
      mortezarocky@yahoo.com
      تلفن تماس : 88258053