Rustin

ورودی موتور جستجو

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، من یک سایتی تقریبا حدود 2 ماهه راه اندازی کردم و درباره رشته تخصصیم توش مینویسم.

مشکلی که دارم اینه که بعد از گذشت دو ماه، طبق افزونه آمارگیرم، کل ورودی موتور جستجوم فقط 50 تا است. چرا؟

Capture.PNG.629a804652b4c2e61e44e459c020c7b4.PNG

دوستان من با مباحث سندباکس و پنالتی آشنا هستم و میدونم که فعلن سایتم توی سندباکس هست، ولی خب چه خبره دیگه؟ واقعا فقط 50 تا؟ اونم بعد از 2 ماه فعالیت و اونم با مطالب با کیفیت و اورجینال؟ کم کم دارم از نوشتن پشیمون میشم.

+ کارای سئو سایت رو با افزونه yoast انجام دادم و میدونم که کامل نیست ولی خب فعلن در همین حد میتونم.

++ کارای گوگل وبمستر رو همش رو انجام دادم، بدون مشکل و بدون خطا.

Capture1.PNG.2aa67b0453cb8ebd3da5d11f36f566b5.PNG
دوستان اگر موضوعی بنظرتون میرسه لطفا عنوان کنید، دیگه واقعا یه مقداری عجیبه!

اینم آدرس سایتم: ww.ouroboros.ir

ویرایش شده در توسط Rustin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب

1ـ آمارگیرها به درستی نشون نمیدن، خود صفحه افزونه آمارگیر هم گزارشات خطای زیادی داره، بهترین آمارگیر خود گوگل آنالیتیکس هست

2ـ نام صفحه اول سایت لاتین هست، در صورتی که مطالب شما فارسی هست (البته شاید دلیل خاصی دارید)

3ـ تگ h1 و h2 ندارید، مخصوصا در صفحه اصلی سایت

4ـ سعی کنید نوشته ها رو مرتب تر و با فونت و سایز مناسب بنویسید

5ـ در آخر اینکه سایت شما یه سایت تخصصی هست، شاید آنچنان عمومیت نداشته باشه که کسی سرچ بزنه این مطالب رو در همین اوایل، مثل سایت های موسیقی و فیلم نیست که زود راه بیفته، پس کمی صبر و حوصله به خرج بدید و همین موارد اولیه سئو رو رعایت کنید انشاالله نتیجه می گیرید

موفق باشید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، HONARDAD گفته است :

سلام و عرض ادب

1ـ آمارگیرها به درستی نشون نمیدن، خود صفحه افزونه آمارگیر هم گزارشات خطای زیادی داره، بهترین آمارگیر خود گوگل آنالیتیکس هست

2ـ نام صفحه اول سایت لاتین هست، در صورتی که مطالب شما فارسی هست (البته شاید دلیل خاصی دارید)

3ـ تگ h1 و h2 ندارید، مخصوصا در صفحه اصلی سایت

4ـ سعی کنید نوشته ها رو مرتب تر و با فونت و سایز مناسب بنویسید

5ـ در آخر اینکه سایت شما یه سایت تخصصی هست، شاید آنچنان عمومیت نداشته باشه که کسی سرچ بزنه این مطالب رو در همین اوایل، مثل سایت های موسیقی و فیلم نیست که زود راه بیفته، پس کمی صبر و حوصله به خرج بدید و همین موارد اولیه سئو رو رعایت کنید انشاالله نتیجه می گیرید

موفق باشید

سلام و تشکر بابت پاسخگویی و راهنمایی هاتون.
من خودم فکر میکنم سرعت هاستم مشکل داره. چطور میتونم اینو بررسی کنم و ببینم که آیا این روی ورودیم تاثیر داره یا نه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در لینک زیر میتونید بررسی کنید، قطعا سرعت بارگزاری سایت تاثیر زیادی داره و اینکه همیشه آپتایم باشه، از سایت های زیر سایت GTmetrix خیلی معروف هست، البته بعضی از اساتید فن قبولش ندارن

https://www.netaram.com/10-سایت-برای-تست-سرعت-سایت/

در لینک بالا تعدادی از سایت هایی که تست سرعت انجام میدن رو نام برده، می تونید بررسی کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/22/2017 at 22:01، Rustin گفته است :

سلام، من یک سایتی تقریبا حدود 2 ماهه راه اندازی کردم و درباره رشته تخصصیم توش مینویسم.

مشکلی که دارم اینه که بعد از گذشت دو ماه، طبق افزونه آمارگیرم، کل ورودی موتور جستجوم فقط 50 تا است. چرا؟

Capture.PNG.629a804652b4c2e61e44e459c020c7b4.PNG

دوستان من با مباحث سندباکس و پنالتی آشنا هستم و میدونم که فعلن سایتم توی سندباکس هست، ولی خب چه خبره دیگه؟ واقعا فقط 50 تا؟ اونم بعد از 2 ماه فعالیت و اونم با مطالب با کیفیت و اورجینال؟ کم کم دارم از نوشتن پشیمون میشم.

+ کارای سئو سایت رو با افزونه yoast انجام دادم و میدونم که کامل نیست ولی خب فعلن در همین حد میتونم.

++ کارای گوگل وبمستر رو همش رو انجام دادم، بدون مشکل و بدون خطا.

Capture1.PNG.2aa67b0453cb8ebd3da5d11f36f566b5.PNG
دوستان اگر موضوعی بنظرتون میرسه لطفا عنوان کنید، دیگه واقعا یه مقداری عجیبه!

اینم آدرس سایتم: ww.ouroboros.ir

سلام پس از برسی بنده . شما بک لینک های کمی دارید 

2-سرعت بارگذاری سایت پایینه 

3- احتمال زیاد از میزبانی وب استفاده می کنید یعنی چندین سایت بر روی یک ای پی ( واقعا در سئو تاثیر گذاره )

4- لینک های شکسته رو چک کنید 

5-فایل ربات تکس رو ویرایش و چک کنید . 

6- مطالب رو کپی نکنید .

دو ماه برای وب سایت شما با این موضوع کمه 

من یه وب سایت دیدم واقعا منو متعجب کرد با نزدیک به 89 روز تا به الان روزانه 1500 بازدید داره و 980 مطلب نوشته نمودار الکسای این سایت هم جالبه kurd-download.com چون مال منه خخخ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط husein.samadi
      سلام خسته نباشید دوستان و همکاران 
      من به یه مشکل برخوردم که حل نمیشه ممکن راهنمایی کنید

ممکن راهنمایی کنید با ریوهاست و google xml و خیلی راه هایی دیگه رفتم ولی نشد؟
    • توسط taromir
      سلام من وقتی اسم سایتم رو تو جستو جو سرچ می کنم به این صورت نمایش داده میشه

ولی می خوام به این صورت نمایش داده بشه 

چیکار باید بکنم لطفا زودتر راهمایی کنید
    • توسط hossein173
      سلام
      .چگونه پیغام Submitted URL marked ‘noindex’ را در گوگل کنسول برطرف کنم؟
    • توسط estedadrap
      سلام 
      یه سوال داشتم و هرچقدر جست و جو کردم جواب درستی پیدا نکردن
      من مطالب سایت خودم رو که موزیک هم هست بصورت زیر دسته  بندی کردم
      mp3s موزیک های آرتیست های معروف
      talent موزیک های استعداد ها
      و برای قسمت تلنت دو زیر شاخه زدم
      top talent استعداد های برتر
      special-offer استعداد های پیشنهاد شده
      و سوال اصلی من اینه که من وقتی یه پست استعداد پیشنهاد شده (special-offer) میزارم داخل زیرشاخه های تلنت (talent)  و هم top talent هم مشترکشون میکنم اما داخل خود صفحه نمایششون ندادم . فقط داهل زیر شاخه ها ( کتگوری ) با هم مشترک هستند 
      این کار از نظر سئو مشکل داره؟
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم
      چند وقتی هست که دارم روی فاکتور بهینه سازی سرعت سایتم کار میکنم تمام موارد رو رعایت کردم و امروز سایت رو با gtmetrix بررسی کردم ولی نمیدونم چرا همچنان با سه خطای عمده طرفم
      1-      Enable gzip compression 
      2- Optimize images
      3- سرعت هنوز 11.8s هست
      خب راجب گزینه 1 اینو بگم که gzip فک کنم فعاله چون مدیریت هاست اینو گفت
      راجب گزینه (2) wp smush رو نصب کردم و عکسهارو بهینه کردم
      گزینه 3 رو هم دوستان تست کنن ببینن سرعت در چه وضعیتیه
      در ادامه لینک سایت و لینک بررسی سایت در gtmetrix رو قرار میدم لطفا دوستان بنده رو راهنمایی کنن
      تست در gtmetrix
      لینک سایت