رفتن به مطلب

پوسته مکس شاپ

aaanianita

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پوسته مکس شاپ رو نصب کردم اما بنظرم ایرادی داره.

اولین مشکلم اینه که نمیتونم home رو باز کنم.یعنی وقتی وارد سایت میشم صفحه ای که براتون فرستادم میاد.البته صفحه شلوغی بود من پاک کردم اضافه هارو و فقط خودم همین قسمت جمعه بازار رو اضافه کردم.

مشکل بعدیم اینه که اون لاین منو رو که صفحه هامو روش نمایش بده نداشتم.وقتی پبداش کردم باز نتوستم home رو روی اون بیارم.

من وقتی وارد قسمت برگه ها میشم اون home که باید بیاد رو میبینم و میتونم ویرایشش کنم.

مشکل بعدی هم یه ارور هست که توی فایل دوم مشخصه.

و مشکل دیگه انگلیسی بودن اعداد هست.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین من یه هفته ای هست که دارم سر و کله میزنم.

Capture.PNG

Capture2.PNG

لینک به ارسال

با سلام و احترام امیدوارم ناراحت نشید ولی بحث در خصوص موارد و محصولات پولی در انجمن ممنوع می باشد از جایی که محصو را تهیه کردید درخواست پشتیبانی کنید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

خب من رایگان گرفتم این محصول رو. شما اول اطمینان پیدا کنین که این محصول پولیه بعد انقد محکم و تند برخورد کنین.

سایتهایی هستند که این محصولات رو رایگان ارایه میکنن.

سوال من میتونه سوال کلی باشه.این قالب نه هر قالب دیگه مشکل فونتش از کجا باید حل بشه؟شما فک کنین اون تصویر یه مثاله.توی یه محصول رایگان اگر همچین مشکلی پیش بیاد باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aaanianita گفته است :

خب من رایگان گرفتم این محصول رو. شما اول اطمینان پیدا کنین که این محصول پولیه بعد انقد محکم و تند برخورد کنین.

سایتهایی هستند که این محصولات رو رایگان ارایه میکنن.

سوال من میتونه سوال کلی باشه.این قالب نه هر قالب دیگه مشکل فونتش از کجا باید حل بشه؟شما فک کنین اون تصویر یه مثاله.توی یه محصول رایگان اگر همچین مشکلی پیش بیاد باید چیکار کرد؟

شما این محصول رو کرک شده تهیه فرمودید و با دزدی فرقی نداره این محصول لایسنس داره و شما رایگان دانلود کردید یعنی اول اون کسی که رایگان گذاشته کار اشتباهی کرده دوم شمایی که رایگان دانلود کردی

هم قالب مکس شاپ هم slider revolution محصول پولی هست و هر گونه بحثی در این خصوص در انجمن ممنوع می باشد 

لینک به ارسال

به دلیل تجاری بودن پوسته و حمایت از قانون کپی‌رایت، تاپیک قفل و بایگانی شد

لینک به ارسال
  • sushyant این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...