رفتن به مطلب

بازدید سایت

arianamini

پست های پیشنهاد شده

در 13 دقیقه قبل، arianamini گفته است :

سلام دوستان کسی میدونه بازدید سایت به چه دردی میخوره؟

سلام.

ینی چی بازدید سایت به چه دردی میخوره ؟

بهتره سوال رو اینطوری بپرسید! (سایت بدون بازدید به چه دردی میخوره؟)

اگه هدف از راه اندازی سایت بازدید نباشه ! پس دقیقا به چه دلیلی یک سایت راه اندازی میشه؟

لینک به ارسال

منظورم اینه که بازدید سایت آیا رتبه میاره یا نه.بعد منظور از بازدید سایت همون سئو سایت هست؟مثلا بازدید سایتم هرچی بیشتر باشه میام توی صفحه اول گوگل؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱ در 17:15، arianamini گفته است :

کسی نمیدونه؟

بازید شدن سایت باعث میشه که سایت تو موتورهای جستجو محبوب تر باشه و همچنین دارای رتبه الکسای بهتری بشه.

زمانیکه سایت به یه اعتباری در موتور های جستجو برسه و رتبه خوبی تو اکسا داشته باشه با بازدید هایی که داره سایت میشه تبلیغات رو فعال کرد و از این راه کسب درآمد کوچکی رو راه اندازی کرد.

این ساده ترین توضیح بود.

لینک به ارسال

بعد الان من میخوام بیام رتبه اول سایت بشم هاست خودم میگه اسم سایت با کلمه کلیدی مورد نظر رو ارسال کنید تا ئرست بشه بعد ارسال کردم گفتن5ملیون پولش میشه دیگه ول کردم اومدم ببینم اینا بازدید می فرستن که میاد رتبه اول میشه یا یه کار دیگه می کنن

لینک به ارسال

هر چه مطالب مفیدتری برای کاربران تولید و تو سایت خودتون قرار بدید باعث میشه ترافیک بیشتری از سمت موتور جستجو به سایت شما هدایت بشه که این باعث میشه اعتبار سایت تو گوگل افزایش پیدا کنه.

البته این مواردی که گفتم برای بازدید های واقعی اتفاق میفته و در صورتی که ترافیک تقلبی رو به هر روش و ترفندی به سمت سایت هدایت کنید موتور های جستجو بخصوص گوگل به مرور متوجه میشه و شما رو جریمه یا شاید کلا برای مدتی از موتور سرچ انجینه خودش حذف کنه.

لینک به ارسال

لطفا اگه میشه این سایت رو برسی کنید ببینین مشکلش چیهwww.arianamini.irدر خصوص سئو و بازدیدها

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، arianamini گفته است :

بازدید واقعی یعنی باید با آیپی های مختلف بیان؟

بله این یکی از راه های تشخیص هست.

بازدید کننده های واقعی کاربرانی هستند که دنبال یه موضوع یه مطلب میگردن و زمانی که وارد سایت بشن زمان بیشتری رو تو سایت سپری میکنن و این باعث میشه نرخ خروج سایت کاهش پیدا کنه.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱ در 17:37، arianamini گفته است :

لطفا اگه میشه این سایت رو برسی کنید ببینین مشکلش چیهwww.arianamini.irدر خصوص سئو و بازدیدها

یه سری پارامتر ها موتور های جستجو برای seo بودن مشخص کردن که این پارامتر ها رو میتونید از طریق ابزارهای آنلاینی که وجود داره چک کنید.

مثلا این گزارش seo داخلی سایت شما هست که میتونید مراجعه کنید به لینک زیر و ببینید که وضعیتش به چه صورت هست:
https://www.woorank.com/en/www/arianamini.ir
 یا این ابزار:
https://seositecheckup.com/seo-audit/arianamini.ir

اما درخصوص بازدید های سایت باید بهتون بگم تا کنون هیچ آمار از سایت شما در الکسا ثبت نشده است(احتمال میدم دلیل این کار تازه بودن سایت شما هست یعنی تازه طراحی شده)
اما اگه خواسته باشید بازدید های سایت خودتون رو آنالیز کنید باید آمار گیر روی سایت نصب کنید تا آمار تعداد ورود های سایت شما یا حتی آمار لحظه ای از سایت رو بهتون بده.

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، arianamini گفته است :

روی سایت ابزار نمایش آمار هست

آماری که تو سایت داره نمایش میده بصورت فیک هست!

درصورتی که آمار واقعی سایت رو میخواین داشته باشین از آمارگیر گوگل استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...