رفتن به مطلب

پاک کردن یک افزونه با تنظیمات

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

بنده برای فروش vip از افزونه vip & file download استفاده می کنم که اکثر درگاه های پرداخت قرار دادن

مشکلی که هست ایننه، وقتی افزونه رو پاک میکنم، هم از پیشخوان وردپرس و هم از داخل سی پنل، چیزی وجود نداره، ولی وقتی دوباره نصب میکنم همه تنظیمات همون تنظمیات قبلی هست که ست کرده بودم، از داخل phpmyadmin تونستم دوتا رو پیدا کنم پاک کنم تا صفر بشه، ولی همه رو نمیتونم پیدا کنم

راهی نیست که بشه همچین چیزی رو از ته ریشه کن کرد؟ :D

لینک به ارسال

سلام و درود

والا راه دقیقی که وجود نداره سازنده پلاگین باید کاری کنه که هنگام حذف تمام آپشن های پلاگین از تیبل wp_options حذف بشه که اگر این کار رو نکنه شما باید وارد این تیبل توی PHPMyAdmin بشید و یکی از آپشن های پلاگینی که حذف کردید رو مطمئنید برای اون پلاگینه رو پیدا کنید اگر برنامه نویس پلاگین آدم توجیهی باشه اسم تمام آپشن های پلاگینی که نوشته با یه پرفیکس خاص شروع میشن که با اون پرفیکس شما میتونی کل آپشن ها رو پیدا کنی و از تیبل حذفشون کنی.

موفق باشی

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال

سلام

یکی از پلاگین های بهینه سازی دیتابیس را نصب کنید این افزونه تیبل های بی مصرف رو خودش شناسایی و در صورت تمایل شما حذف می کند...

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...