homa_sh_p

چطور بخش رسانه در سایتم رو پوشه بندی کنم؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام 

میشه لطفا من رو راهنمایی کنین که چطور میتونم بخش رسانه ی سایتم رو مرتب کنم؟ نمیدونم چرا وقتی فایلی رو به قسمت آپلود سایتم اضافه میکنم که مثلا حاوی چند عکس هستش اون رو توی رسانه  ی پیشخوان مدیریتیم نمایش نمیده؟

سوال دومم این هستش که : هر عکسی که آپلود کردم و حتی بعدا حذف کردم باز از پوشه ی آپلودم توی cpannel حذف نشده!! و فضا گرفته ، برای حل این مشکل چکار باید بکنم.

از فایل زیلا استفاده کردم بعنوان FTP .

لطفا ساده راهنمایی کنین برای یک تازه وارد :)

سپاس

1.thumb.jpg.b8f6d5513bd1ce19a3a6b9306cadac48.jpg2.thumb.jpg.7b04ce8de2c397d617a17ea851e9b3a9.jpg3.jpg.b138a87bb619b99f83b433269309296a.jpg

ویرایش شده در توسط homa_sh_p
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام 

به انجمن خوش آمدید 

شما نمیتونید دسته بندی انجام دهید به صورت فیزیکی یعنی فایل رو پوشه بندی کنید ولی به صورت مجازی و با افزونه این کارو میشه کرد که بیشتر دسته بندی بهش میگن نه پوشه بندی 

برای بحث دوم هم باید بعد حذف از وردپرس فایل هم حذف شه مگر این که دسترسی هاست شما ایراد داشته باشه و اجازه حذف نداشته باشه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام 

به انجمن خوش آمدید 

شما نمیتونید دسته بندی انجام دهید به صورت فیزیکی یعنی فایل رو پوشه بندی کنید ولی به صورت مجازی و با افزونه این کارو میشه کرد که بیشتر دسته بندی بهش میگن نه پوشه بندی 

برای بحث دوم هم باید بعد حذف از وردپرس فایل هم حذف شه مگر این که دسترسی هاست شما ایراد داشته باشه و اجازه حذف نداشته باشه 

متشکرم جناب 

ببخشین چه افزونه ای، اگه میشه معرفی کنین و نحوه ی استفاده اش آیا توی این انجمن هست که بخونم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ُرچ بفرمایید هست بنده یک مورد برای شما در پیام خصوصی مینویسم که تبلیغ نباشه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس از پاک کردن یک فایل باید در هاست هم پاک بشه مر این‌که هاست مشکلی داشته باشه مثلا پرمیشن درست نباشه. برای دسته‌بندی فایل‌ها هم این افزونه گزینه‌ی خوبیه

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-media-library-categories/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال حاضر تنظیمات بخش رسانه من این طور هستش و کلی پست با همین تنظیمات گذاشته شده

b4uo_capture.jpg

حال اگر تیک پرونده ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن را بزنم ادرس تمام عکس های قبلی که روی رسانه اپلود شده و در پست ها استفاده شده تغییر می کنه و به عبارتی عکس ها در اون پست ها نشون داده نمیشه؟

دوم اینکه در مورد بریدن تصاویر بند انگشتی میشه بیشتر دوستان توضیح بدن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط soshiant
      سلام
      من هر کدوم از دسته های سایتمو که باز میکنم یه عکس بالای همه پست ها نشون داده میشه
      من اگه بخوام برای هر دسته یه عکس و لوگوی خاص داشته باشم باید چکار کنم؟
      من میتونم کد مربوطه رو بنویسم و در category.php قرار بدم اما دنبال یه کد دستوری هستم که وقتی دسته آیدی 1 باز میشه یه عکس اون بالا نشون بده و وقتی دسته آی دی 2 باز میشه یه عکس دیگه.

میتونید راهنماییم کنید؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر: