homa_sh_p

چطور بخش رسانه در سایتم رو پوشه بندی کنم؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام 

میشه لطفا من رو راهنمایی کنین که چطور میتونم بخش رسانه ی سایتم رو مرتب کنم؟ نمیدونم چرا وقتی فایلی رو به قسمت آپلود سایتم اضافه میکنم که مثلا حاوی چند عکس هستش اون رو توی رسانه  ی پیشخوان مدیریتیم نمایش نمیده؟

سوال دومم این هستش که : هر عکسی که آپلود کردم و حتی بعدا حذف کردم باز از پوشه ی آپلودم توی cpannel حذف نشده!! و فضا گرفته ، برای حل این مشکل چکار باید بکنم.

از فایل زیلا استفاده کردم بعنوان FTP .

لطفا ساده راهنمایی کنین برای یک تازه وارد :)

سپاس

1.thumb.jpg.b8f6d5513bd1ce19a3a6b9306cadac48.jpg2.thumb.jpg.7b04ce8de2c397d617a17ea851e9b3a9.jpg3.jpg.b138a87bb619b99f83b433269309296a.jpg

ویرایش شده در توسط homa_sh_p
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام 

به انجمن خوش آمدید 

شما نمیتونید دسته بندی انجام دهید به صورت فیزیکی یعنی فایل رو پوشه بندی کنید ولی به صورت مجازی و با افزونه این کارو میشه کرد که بیشتر دسته بندی بهش میگن نه پوشه بندی 

برای بحث دوم هم باید بعد حذف از وردپرس فایل هم حذف شه مگر این که دسترسی هاست شما ایراد داشته باشه و اجازه حذف نداشته باشه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

با سلام و احترام 

به انجمن خوش آمدید 

شما نمیتونید دسته بندی انجام دهید به صورت فیزیکی یعنی فایل رو پوشه بندی کنید ولی به صورت مجازی و با افزونه این کارو میشه کرد که بیشتر دسته بندی بهش میگن نه پوشه بندی 

برای بحث دوم هم باید بعد حذف از وردپرس فایل هم حذف شه مگر این که دسترسی هاست شما ایراد داشته باشه و اجازه حذف نداشته باشه 

متشکرم جناب 

ببخشین چه افزونه ای، اگه میشه معرفی کنین و نحوه ی استفاده اش آیا توی این انجمن هست که بخونم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ُرچ بفرمایید هست بنده یک مورد برای شما در پیام خصوصی مینویسم که تبلیغ نباشه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس از پاک کردن یک فایل باید در هاست هم پاک بشه مر این‌که هاست مشکلی داشته باشه مثلا پرمیشن درست نباشه. برای دسته‌بندی فایل‌ها هم این افزونه گزینه‌ی خوبیه

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-media-library-categories/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال حاضر تنظیمات بخش رسانه من این طور هستش و کلی پست با همین تنظیمات گذاشته شده

b4uo_capture.jpg

حال اگر تیک پرونده ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن را بزنم ادرس تمام عکس های قبلی که روی رسانه اپلود شده و در پست ها استفاده شده تغییر می کنه و به عبارتی عکس ها در اون پست ها نشون داده نمیشه؟

دوم اینکه در مورد بریدن تصاویر بند انگشتی میشه بیشتر دوستان توضیح بدن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehrdadashtari
      سلام دوستان
      صفحه ی مشخصات نویسنده که نمایش دهنده ی توضیحات فرد و نوشته های منتشر شده از اوست، به صفحه ی اصلی ریدایرکت میشود. یعنی وقتی که میخاد بره به اون صفحه ارور 301 میده و میپره صفحه ی اصلی.
      قالب رو روی دامنه ی دیگری تست کردم و مشکلی نداشت. کسی این مشکل رو داشته؟

به نظرتون مشکل از چیه و چطور میکتونم حلش کنم؟
    • توسط emadd
      سلام بنده به تازگی با وردپرس اشنا شدم و الان دارم یک سایت فروشگاهی طراحی میکنم همه چیز خوب پیش رفت ولی وقتی خواستم صفحات ووکامرس رو ویرایش کنم و با قالبم هماهنگ کنم متوجه شدم که تغییرات اعمال شده در صفحات archive-product.php از فایل خودش نمیخونه و از صفحه یpage.php من میخونه و هر تغییری که میدم اعمال نمیشه و مشکل فقط به اینجا ختم نشد و متوجه شدم که صفحه ی single-product.phpهم از صفحه ی single.php خودم میخونه و هرچیزی رو که تغییر بدم داخل صفحه سینگل وردپرسم هم تغییر میکنه و تغییرات صفحه ی single-product.php همانند صفحه ی ارشیو اعمال نمیشود 
      ممنون میشم این بنده حقیر رو راهنمایی کنید
    • توسط sydvza
      دوستان چطور میتونم مثل این پنل های کاربری برای وبسایت درست کنم؟

• توسط hadimargo
      سلام. خسته نباشید. ببخشید سایت من هست:
      1daneshjo.ir
      این سایتم خیلی دیر بارگذاری می شه. و مشکل دیگشم اینه که تو وردپرس وقتی میخوام تغییرات ایجاد کنم سه ساعت باید صبر کنم آخرشم هیچی نمیشه. خیلی کند شده وردپرسم. نمیدونم مشکل چیه. 
      راهنمایی لطفا.
    • توسط hadimargo
      سلام. خسته نباشید. ببخشید سایت من هست:
      1daneshjo.ir
      این سایتم خیلی دیر بارگذاری می شه. و مشکل دیگشم اینه که تو وردپرس وقتی میخوام تغییرات ایجاد کنم سه ساعت باید صبر کنم آخرشم هیچی نمیشه. خیلی کند شده وردپرسم. نمیدونم مشکل چیه. 
      راهنمایی لطفا.