رفتن به مطلب

سوال بسیار ساده

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سوال خیلی مسخره دارم

من توی inspect سایتم یه تغییر ایجاد کردم.حالا می خوام کد ها رو کپی کنم ولی نمی تونم با ctrl+a کل کد ها رو کپی کنم.

چی کار کنم(عکس پیوست شده را ببینید)

z12.png

لینک به ارسال

سلام و درود

راست کلیک میکنید روی سطر مورد نظر و گزینه "Edit as HTML" رو بزنید و کدهای مورد نظرتون رو بردارید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

سلام و درود

راست کلیک میکنید روی سطر مورد نظر و گزینه "Edit as HTML" رو بزنید و کدهای مورد نظرتون رو بردارید.

موفق باشید

من هدفم اینه که این ها رو توی style.css کپی کنم. از همون elements باید کپی کنم یا sources و اینکه چه جوری در elements کل کد ها رو در جا کپی کنم؟ممنون

لینک به ارسال

درود مجدد

کدهایی که سمت چپ کنسول مرورگر مینویسه کدهای HTML هستند و نباید توی style.css کپی شوند ولی وقتی روی یه بلوک با یه کلاس یا آیدی مشخص کلیک میکنید در سمت راست کنسول کدهای css اون کلاس یا آیدی رو براتون درج میکنه که از اونجا خصوصیات ظاهری اون کلاس یا آیدی نظیر رنگ ، ارتفاع ، طول ، سایه ها و ... رو که به زبان css هستند رو میتونید بهش دسترسی داشته باشید.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

کدهایی که سمت چپ کنسول مرورگر مینویسه کدهای HTML هستند و نباید توی style.css کپی شوند ولی وقتی روی یه بلوک با یه کلاس یا آیدی مشخص کلیک میکنید در سمت راست کنسول کدهای css اون کلاس یا آیدی رو براتون درج میکنه که از اونجا خصوصیات ظاهری اون کلاس یا آیدی نظیر رنگ ، ارتفاع ، طول ، سایه ها و ... رو که به زبان css هستند رو میتونید بهش دسترسی داشته باشید.

من اگه بیام به صورت دستی از قسمت inspect  تغییر در ظاهر سایت ایجاد کنم و بعد مشاهده تغییر آنی، از اون تغییر خوشم بیاد و بخوام ماندگارش کنم باید چه جوری این تغییرات رو به سایت منتقل کنم؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، hadih گفته است :

من اگه بیام به صورت دستی از قسمت inspect  تغییر در ظاهر سایت ایجاد کنم و بعد مشاهده تغییر آنی، از اون تغییر خوشم بیاد و بخوام ماندگارش کنم باید چه جوری این تغییرات رو به سایت منتقل کنم؟

دوست عزیز سلام 

اگر تغییرات ظاهری را از طریق کلاس ها در css اعمال کرده باشید فقط کافی اون کلاسی که تغییرات داخلش اعمال کردید رو کپی کنید و تو فایل style.css قالب قرار بدید.

مثالا شما تو صفحات یه کلاس به اسم myclass داری که به شکل زیر ویرایشش کردی از طریق محیط inspect element:

.myclass{
background: red;
width: 100%;
height: 200px;
float: right;
}

حالا برای اینکه این تغییرات جدید اعمال میشه هم میتونی کل کلاس با ویژگی های جدید رو تو فایل style.css قالبت کپی کنی و هم میتونی وارد پیشخوان سایتت بشی از منو نمایش روی گزینه سفارشی سازی کلیک کنی و بعد روی گزینه css اضافی کلیک کنی  و کلاس با ویژگی های جدیدت رو اونجا بزاری و ذخیره کنی. مثل عکس زیر:

5977b36ce3801_ScreenShot2017-07-26at01_39_50.png.a2c335b99bf5d332abe632ef6d3fad84.png

لینک به ارسال

درود مجدد

در 10 دقیقه قبل، hadih گفته است :

مثلا از خود انجمن مثال میزنم.

photo_2017-07-26_01-29-51.thumb.jpg.5e01de121858aba29fc4a3f45ff51bbe.jpg

همون طور که میبینید من الان روی تگ header هستم و در سمت راست استایل css ای که به تگ header نسبت داده شده رو میبینم که یکی از این خصوصیات خاصیت

background-color: #3c6994;

هست حالا به فرض میخوایم رنگ اون قسمت آبی بالای انجمن رو بکنیم مشکی

photo_2017-07-26_01-29-54.thumb.jpg.c0bfa0fff3cff84cce9fd741cf4416f4.jpg

برای این کار توی سمت راست کنسول خاصیت background-color رو تغییر میدیم.

background-color: black;

حالا این تغییر صرفا توی مرورگر ما انجام شد ولی میخوایم این تغییر رو بازدید کننده های سایت هم مشاهده کنند برای این کار

photo_2017-07-26_01-31-15.thumb.jpg.91a8650336f3219fb0a59ac1f6824744.jpg

قسمتی که قبل باز شدن آکلاد هست رو سلکت میکنیم و سپس کپی میکنیم و دنبال این نوشته توی فایل style.css میگردیم وقتی پیداش کردیم خاصیت background-color اش رو به همون صورتی که توی کنسول مرورگر تغییر دادیم تغییر میدیم و فایل رو سیو میکنیم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

اگر تغییرات ظاهری را از طریق کلاس ها در css اعمال کرده باشید فقط کافی اون کلاسی که تغییرات داخلش اعمال کردید رو کپی کنید و تو فایل style.css قالب قرار بدید.

مثالا شما تو صفحات یه کلاس به اسم myclass داری که به شکل زیر ویرایشش کردی از طریق محیط inspect element:

.myclass{
background: red;
width: 100%;
height: 200px;
float: right;
}

حالا برای اینکه این تغییرات جدید اعمال میشه هم میتونی کل کلاس با ویژگی های جدید رو تو فایل style.css قالبت کپی کنی و هم میتونی وارد پیشخوان سایتت بشی از منو نمایش روی گزینه سفارشی سازی کلیک کنی و بعد روی گزینه css اضافی کلیک کنی  و کلاس با ویژگی های جدیدت رو اونجا بزاری و ذخیره کنی. مثل عکس زیر:

5977b36ce3801_ScreenShot2017-07-26at01_39_50.png.a2c335b99bf5d332abe632ef6d3fad84.png

خیلی متشکرم.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، naghmesara گفته است :

درود مجدد

مثلا از خود انجمن میزنم.

photo_2017-07-26_01-29-51.thumb.jpg.5e01de121858aba29fc4a3f45ff51bbe.jpg

همون طور که میبینید من الان روی تگ header هستم و در سمت راست استایل css ای که به تگ header نسبت داده شده رو میبینم که یکی از این خصوصیات خاصیت

background-color: #3c6994;

هست حالا به فرض میخویام رنگ اون قسمت آبی بالای انجمن رو بکنیم مشکی

photo_2017-07-26_01-29-54.thumb.jpg.c0bfa0fff3cff84cce9fd741cf4416f4.jpg

برای این کار توی سمت راست کنسول خاصیت background-color رو تغییر میدیم.

background-color: black;

حالا این تغییر صرفا توی مرورگر ما انجام شد ولی میخوایم این تغییر رو بازدید کننده های سایت هم مشاهده کنند برای این کار

photo_2017-07-26_01-31-15.thumb.jpg.91a8650336f3219fb0a59ac1f6824744.jpg

قسمتی که قبل باز شدن آکلاد هست رو سلکت میکنیم و سپس کپی میکنیم و دنبال این نوشته توی فایل style.css میگردیم وقتی پیداش کردیم خاصیت background-color اش رو به همون صورتی که توی کنسول مرورگر تغییر دادیم تغییر میدیم و فایل رو سیو میکنیم.

موفق باشید

واقیت اینه که من در تصویر زیر اومدم اون قسمت هایی که با ماوس آبی کردم رو اضافه کردم.حالا چه جوری به خود سایت اضافه اش کنم؟توضیحاتی که شما دادید که خیلی هم با دقت و عالی بود برای استایل بود.اینی که من میگم هم همونه؟

z13.png

لینک به ارسال

درود مجدد

در 8 دقیقه قبل، hadih گفته است :

واقیت اینه که من در تصویر زیر اومدم اون قسمت هایی که با ماوس آبی کردم رو اضافه کردم.حالا چه جوری به خود سایت اضافه اش کنم؟توضیحاتی که شما دادید که خیلی هم با دقت و عالی بود برای استایل بود.اینی که من میگم هم همونه؟

z13.png

خیر موردی که شما میگید باید برای اصلاح این مورد بدونید که الان در حال ویرایش کدوم فایل PHP قالبتون توی کنسول مرورگر هستید بعد از اینکه فایل PHP مورد نظر رو پیدا کردید اون تگ img مربوطه رو پیدا کنید و درون تگ پاراگراف یا همون p قرارش بدید. که امکان داره احتیاج به آشنایی نسبی با PHP پیدا کنید.

پ.ن : خاصیت align در HTML5 پشتیبانی نمی شود و سو گیری متن در HTML5 به عهده CSS سپرده شده است.

<p align="right">Hello</p> <!-- در HTML5 پشتیبانی نمی شود -->
<p style="text-align:right">Hello</p> <!-- در HTML5 پشتیبانی می شود -->

موفق باشید

ویرایش شده توسط naghmesara
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...