• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
سعید شعبانی

بهترین مکان مجازی برای مدیریت مطالب سایت

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من به دنبال مکانی در اینترنت یا شاید نرم افزاری در کامپیوتر هستم که با اون بشه به راحتی مطالبی که در آینده قصد دارم در سایت قرار دهم یا اینکه ترجمه کنم را مدیریت کنم یعنی جوری باشه که در اون بشه مطلبی که جایی دیدم یا اینکه عنوانی که در ذهنم هست همراه با تصویر را در اونجا جمع آوری کنم و همیشه در دسترس باشه و البته بشه همه جا هم به اون دسترسی داشته باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر عکس و نوشته هست میتونید از گوگل استفاده کنید. بخش docs.google.com رو استفاده می کنم.

اما اگر فقط نوشته و لینک هست من خودم از sticky notes ویندوز استفاده می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر صرفا برای جمع آوری مطالب برای انتشار در آینده می خوای یک وردپرس لوکال نصب کن از میز کار ابزار ها ابزار های در دسترس دکمه ی مخابره کنید را به استاتوس بار خود بکش و رها کن تا آیکونش در بوک مارکهای شما نمایان بشه بعد از اون هر مطلبی را پسندیدی سلکت کن و روی اون آیکون بزن صفحه ای شبیه ارسال مطلب وردپرس حاوی مطلب انتخاب شده و لینک مرجعش باز می شه مطلب را در لوکالت منتشر کن و هر وقت خواستی در سایتت قرار بده البته وردپرس امکان زمانبندی دراز مدت رو هم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط senator ali
      سلام دوستان
      آقا خبر هایی به گوش میرسه که خیلی نگران کننده س. دوستان ما کسب و کار هایی که شرکت نداریم و فقط یه نماد به نام خودمون ثبت کردیم برای سایتمون تکلیف مالیاتمون چیه ؟ الان ما اصلا جواز اصناف نداریم کد مجوزی نداریم. اظهارنامه باید پر کنیم ؟ دوستانی که رفتن برای مالیات کسب و کار های مجازی و حقیقی لطفا راهنمایی کنند. میگن اگه مالیات ندیم سال بعد همه رو مجبور میکنن جریمه های سنگینی بدن. با توجه به اینکه چند روز بیشتر فرصت برای ارائه اظهار نامه الکترونیکی باقی نمونده بگید چی کنیم. یکی میگه باید بری مالیات بدی یکی میگه بیخیال
      یکی میگه مالیات رو از اولین روزی که نماد گرفتی حساب میکنن!!! یا علی من نمادم رو سال 92 گرفتم یعنی باید مالیات سه سال رو بدم با جریمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      از آقا مرتضی عزیز میخوام تاپیک رو مهم کنه تا به یه نتیجه ای برسیم واقعا. همه سردرگم موندن بخدا
    • توسط fashi
      سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم
      خب
      پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی
      حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه
      برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم
      میشه کمکم کنین ممنون

• توسط parkict
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاربران محترم؛
      بنده در ورود به مدیریت سایت مشکل "خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید." که برخی از تایپک های انجمن رو خوندم و در آخر به functions قالب رسیدم که دیدم مشکل از اینجاست ، بنده نام فایل functions رو تغییر دادم و مشکل ورود به پنل حل شد ولی در عوض ایندکس سایت بالا نیومد؛ الان functions قالب رو پیوست کردم تا شما سروران و مهندسان من functions را ویرایش، و مشکل من را حل کنید!
      با تشکر
      آدرس سایت : http://parkict.ir
    • توسط parkict
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاربران محترم؛
      بنده در ورود به مدیریت سایت مشکل "خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید." که برخی از تایپک های انجمن رو خوندم و در آخر به functions قالب رسیدم که دیدم مشکل از اینجاست ، بنده نام فایل functions رو تغییر دادم و مشکل ورود به پنل حل شد ولی در عوض ایندکس سایت بالا نیومد؛ الان functions قالب رو پیوست کردم تا شما سروران و مهندسان من functions را ویرایش، و مشکل من را حل کنید!
      با تشکر
      functions.php
    • توسط e14k
      سلام دوستان من وقتی یک مطلبی رو در سایتم چه به صورت برگه چه نوشته مینویسم کنارش تو نتایج گوگل تاریخ میزنه چیکار کنم که گکگل برام تاریخ نزنه تا مطلبم قدیمی نشه
      عکسش تو پیوست هست