رفتن به مطلب

تغییر قالب با ذخیره

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک قالب دارم روی سایتم. و تا حالا چندین بار قسمت های مختلف اون را در style.css تغییر دادم و همچنین در تنظیمات theme optionsو همچنین اضافه کردن ویجت ها کار زیادی کردم.

حالا یه قالبی پیدا کردم که می خوام اون رو آزمایش کنم و روی سایتم بذارم و بعد هم تغییراتی توی اون بدم. چی کار کنم که اون همه تغییراتی رو که روی اون قالب انجام دادم از بین نره در حالی که قالب رو به قالب جدید تغییر بدم؟

اگه ابهامی بود بگید تا پاسخ بدم.

از همه ممنونم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای انجام اینکار چند راه کار وجود داره:

۱- اگه قالب فعلی که استفاده میکنی این قابلیت رو داره که از theme option یه خروجی بهت بده اینکار  رو انجام بده تا اینجوری تنظیمات theme option رو داشته باشی و اگه بعد از تغییر قالب مشکلی داشتی بتونی سریعا تغییرات رو اعمال کنی.

۲- میتونی از فایل style.css قالبت یه خروجی تهیه کنی. البته این رو بگم تغییر قالب سایت٬ تغییری تو کدهای فایل style.css قالبی که قبلا اکتیو بوده نداره.

۳- میتونی یه فول بک آپ از سایت تهیه کنی این مورد رو بهتر با هاستینگ سایت مطرح کنی اگه شرکت سرویس دهنده خوبی باشه براتون بک آپ رو خودش میگیره و هر زمانی هم که بخوای برگردونی سایت رو به حالت قبل کار restore رو انجام میده بدون گرفتن هزینه اضافی.

۴- میتونی قالبی که مد نظر داری رو یه جا دیگه روی لوکال هاست یه یه ساب دامنه دیگه تست کنی و اگه همچی درست بود و مشکلی نداشتی بعد رو  سایت اصلی پیاده کنید.

لینک به ارسال
  • sushyant این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...