رفتن به مطلب

درخواست آموزش تبدیل قالب html به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

از دوستان کسی هست بتونه به من آموزش تبدیل قالب html به وردپرس رو بده. قالب هایی که انیمیشن و جاوااسکریپت دارند و بسیار کامل هستند رو میخوام به وردپرس تبدیل کنم نه قالب های ساده.

لطفا اگه کسی میتونه با نمونه کار باشه مطمئن باشم توانایی بالایی داره. درمورد هزینه بسیار منعطف هستم اگه این دوست عزیز بتونه کامل من و راه بندازه برای هزینه نگرانی وجود نداره.

ممنون

لینک به ارسال

برای تبدیل اینجور قالبها شما باید به توابع وردپرس ، css و jquery و بعضی فریمورکها اشنایی کامل داشته باشید.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

برای تبدیل اینجور قالبها شما باید به توابع وردپرس ، css و jquery و بعضی فریمورکها اشنایی کامل داشته باشید.

من وقت ندارم میخوام میانبر برم شما میتونید تمام موارد لازم رو به من یاد بدید.هزینش مشکلی نیست.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، masoudch گفته است :

من وقت ندارم میخوام میانبر برم شما میتونید تمام موارد لازم رو به من یاد بدید.هزینش مشکلی نیست.

همونجور که بهتون پاسخ داده شد این کار نیازمند پیش‌نیازهایی هست. پس اگر با زبان‌ها آشنایی نداشته باشید نمی‌تونید این کار رو به انجام برسونید. اگر دنبال میانبر هستید بهتون پیشنهاد می‌کنم به جای تبدیل پوسته‌ی اچ تی ام ال به وردپرس، از پوسته‌های چندکاربردی یا Multipurpose یا پیج بیلدرها بهره بگیرید تا چیزی که می‌خواین رو ساده‌تر و سریع‌تر  پیاده‌سازی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...