رفتن به مطلب

مشکل با زمینه های دلخواه - اپلود عکس - انتشار مطالب و ...

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وردپرسم کلا قاطی کرده وقتی عکس اپ میکنم عکس رو اپولود میکنه ولی قوتی روی گزینه قرار دادن در نوشته کلیک می کنم عکس رو به نوشته اضافه نمیکنه زمینه های دلخواه رو پر میکنم وقتی میخام یه زمینه دیگه اضافه کنم زمینه ها به لیست اضافه نمیشن و اینمشگل با چند بار دخیره پیشنویس حل میشه با انتشار مطلب هم مشگل داره وقتی روی گزینه انتشار کلیک میکنم منتشر میشه ولی همینطوری تو صفحه مطلب میمونه و بیرون نمیره تا پیام مطلب منتشر شد رو نشون بده .

افزونه هات فیکس هم نصبه ولی کار نمیکنه .

نسخه وردپرس : 3.6 گسترش یافته ایول !

ادرس سایت : zarmobile.ir

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

احتمال داره مربوط به تحریم جدید آژاکس گوگل باشه از صفحه سورس بگیرید اگر لینک به گوگل برای آژاکس دارید با پروکسی وارد آدرس لینک بشید محتواش را روی هاستتون ذخیره کنید و آدرس لینک گوگل را هم به آدرس محلی خودتون تغییر بدید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله فکر کنم به خاطر همین تحریم ها باشه که کمرماروشکسته [....]

ویرایش شده توسط Parsa
حذف کلمه توهین آمیز
لینک به ارسال

یه سوال دیگه چرا بقیه دوستان با این مشگل برخورد نکردن ؟؟؟

دوستان مشگل از آژاکس نیست چون با فری گیت ( فیلت*ر سکن ) تست کردم بازم مشگل پاربرجا بود

دوستان پیشنهادی ندارن ؟ به نظرتون گه وردپرس رو دستی یه بار دیگه بروز کنم احتمال حل مشگل هست ؟

دوستان پیشنهادی ندارن ؟ به نظرتون گه وردپرس رو دستی یه بار دیگه بروز کنم احتمال حل مشگل هست ؟

یه مشگل دیگه ای هم که بوجود اومده کار نکردن قسمت دیدگاه ها هست میرم دیذگاه رو تایید میکنم و در همون حین تایید میشه و از لیست در انتظار میاد بیرون ولی وقتی صفحه دیدگاه میام بیرو ن دوباره کنار دیدگاه نوشته مثلا 5 دیدگاه در انتظار بررسی . کش رو خالی میکنم ولی بازم تاثیری نداره . چند روز پیش افزونه w3 رو ابدیت کردم و فکر کنم از اون به بعد این مشگل برام پیش اومده .

لینک به ارسال

متاسفانه انتشار وردپرس نسخه آخر با مشکلات زیادی همراه بوده. بجای نسخه نهایی یک نسخه آزمایشی منتشر شده برای همین مشکلات عجیبی برای شما ایجادشده.

البته برای بعضی هم بدون مشکل کار میکنه.

لینک به ارسال

دوستان اطلاعی از زمان ارائه نسخه جدید وردپرس ندارن ؟

قبلا که یه نسخه با مشگل منتشر شده بود سریع نسخه بعدی اومد و مشگل رو حل کرد ولی الان 1 ماهه این نسخه اومده و هنوز نسخه ای برای رفع مشگل ها نیومده

لینک به ارسال

شما افزونه هات فیکس رو نصب کنید ببینید مشکلاتتون حل میشه یا خیر

فعلا هم خبری از نسخه جدید نیست...

لینک به ارسال

هات فیکس از اول نصب بود و بعد از ابدیت به 3.6 درخواست بروزرسانی داد که بروز کردم اوایل مشگلی نبود ولی نمیدونم چی شد این مشگلات از چند روز پیش شروع شد . دوستانی که بروزرسانی کردن همشون دارن از 3.6 گسترش یافته استفاده میکنن ؟؟ اگه اینطور نیست که برم نسخه جدید رو دانلود و دستی بروزرسانی کنم

لینک به ارسال

من خودم فقط روی لوکال تست کردم و مشکلی نداشتم. اما خیلی از دوستان هم بودن که مشکل داشتن. همه هم نسخه آخر بودن.

تاپیکش موجوده.

لینک به ارسال

سلام دوستان بالاخره مشگل رو حل کردم . گفتم بیام اینجا هم نحوه حل مشگل رو بگم شاید دوستی با این مشگل روبرو باشه و با جستجو بیاد تو انجمن بزار مشگل حل بشه و

مشگل از حق دسترسی فایل admin-ajax.php بود و نمیدونم چرا 000 شده بود بعد از اینکه حق دسترسی به 624 تغییر کرد مشگل برطرف شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...