best

مشکل گیر کردن در قسمت لودینگ شیوه پرداخت و اضافه کردن بعضی از محصولات به سبد خرید

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

موقع خرید بعضی از کالاها تکی یا ترکیبشون در قسمت شیوه پرداخت صفحه در حالت لودینگ می ماند،کلیه راه های پیشنهادی داخل سایت و سایت های دیگر حتی سایت انگلیسی تست شده و خیلی از فایل ها تغییر اسم یا پاک شده  یا ویرایش شده ولی مشکل همچنان پابرجا بوده و فایل به وضع اول برگردانده شده ست البته موقع انتخاب بعضی حالت های این ترکیب ها این مشکل به وجود نمیاد.وقتی روش پرداخت را از یکی به دوتغییر میدم(مثلا فعال کردن درگاه دیگر) این مشکل در بعضی ترکیب خرید ها برطرف میشود ولی باز در بعضی دیگر ترکیب ها این مشکل به وجود میاد وقتی بازک به ۳ تا تغییر میدم باز بعضی جاها درست میشه بعضی جاها خراب!!!

کلیه افزونه ها غیر فعال کردم بازم مشکل پابرجا بود.

قالب عوض شده ولی بازم مشکل پابرجا بود.

قالب پیش فرض ورپرس هم حتی تست شده ولی بازم هم مشکل پابرجا بود.

سایت به localhost‌که انتقال دادم مشکل برطرف شده ولی حتی وقتی از یک host‌ دیگه هم استفاده کردم بازم مشکل پابرجا بوده !

علاوه بر این ها وقتی از لیست محصولات بعضی از کالا ها را به سبد خرید اضافه میکنم بازم هم موقع اضافه کردن در حالت لودینگ گیر میکنه ولی وقتی روی سبد خرید کلیک میکنم اضافه شده.

خیلی محصولات زیر رو کردم تا رابطه برای درک این که ترکیبشون چرا بعضی وقتی دچار مشکل میشه بعضی وقت ها نمیشه پیدا کنم ولی هیچ رابطه منطقی بین حالت های مختلف پیدا نکردم.

به نظرتون چه کار کنم دیگه ؟

000.JPG

001.JPG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه ی افزونه ها و حتی قالب هم اخرین نسخه هستند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آدرس آنلاین دارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری