رفتن به مطلب

نمایش مادر دسته قبل از زیر دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام.لطفا به این پست نگاه کنید ببینید چیه منظورم.تو این سایت علاوه بر » یه , هم هست که دسته ها رو از هم جدا می کنه.ببینید بالای پست نوشته دسته

http://persiangfx.co...er-0-to-5000-03

پارامتر اول تابع جدا کننده هست
لینک به ارسال

تشکر .فقط یه چیزی مونده اون هم این که وقتی دو دسته رو برای یک پست انتخاب می کنی هر دو رو پشت سر هم قرار میده و میانشون هیچ چیزی نیست.مثل:

گرافیک > پوستر > مناسبت ها > گرافیک > پوستر

در مثال بالا رنگ آبی و قرمز دو دسته کاملا مجزا هستند

در صورت اولیه اش متاسفانه هیچ کلاسی نداره و بعید می دونم بشه از دو نوع جدا کننده یکی برای دسته مادر به زیر دسته و یکی برای تفکیک دو دسته داشت مگر اینکه یک فانکشن مستقل براش بنویسید که بعید می دونم بتونید و یا کسی از دوستان فرصت نوشتنش و تست و تحویلش رو داشته باشه

اگر نتیجه ای نگرفتید یک مسیر دیگه هست از طریق css و زمینه دلخواه که بر می گردم و عرض می کنم

لینک به ارسال

خوب رو لوکال تست کردم جواب داد

1. به لایه اصلی که دسته ها توش هستند یک کلاس بدید (فقط دسته بندی هاتون داخلش باشند)

مثل

<p class="category-single"><?php the_category(' > ', 'multiple'); ?></p>

و به انتهای فایل css هم اضافه کنید

.category-single a:before {display:block;font:1px;line-height:1px;clear:both;content:"";}
.category-single a[rel="category"]:before {display:none}

با استفاده از rel به عنوان سلکتور دیگه به زمینه ی دلخواه هم نیازی نیست

تست بگیرید و نتیجه رو بگید

لینک به ارسال

1. به لایه اصلی که دسته ها توش هستند یک کلاس بدید (فقط دسته بندی هاتون داخلش باشند)

مثل

.category-single a:before {display:block;font:1px;line-height:1px;clear:both;content:"";}

سلام

سپاسگذارم

دقيقا به خواسته‌م رسيدم. هم از شما هم از آقا مرتضي و پارسا جون متشكرم

فقط يك مشكل ريز مونده كه البته خيلي مهم نيست. اينكه: اگه مطلبي، سه تا سرشاخه داشته باشه، شاخه اصلي رو در يك خط، و دو تا زيرشاخه رو در يك خط مياره؛ يعني:

علوم اجتماعي > فلسفه > فلاسفه

رو اين شكلي نمايش ميده:

علوم اجتماعي >

فلسفه > فلاسفه

لینک به ارسال

با استایل میتونید حلش کنید.

ببینید چه کدی ایجاد میشه (مثلا span یا div) بر اساس اون میشه استایل نوشت

لینک به ارسال

مثل

من این کار رو کردم ولی بازهم تغییری حاصل نشد و قتی دو دسته رو انتخاب می کنی پست سرهم نشون میده و هیچگونه جدا نمی شه

لینک به ارسال

سلکتوری که وجود داشت rel بود که فقط برای یک گزینه سرشاخه ایجاد نمیشه و من بر اساس اون استایل دادم اگر بخواهید برطرفش کنید باید از زمینه دلخواه استفاده کنید که کد نویسی و توضیحش کمی وقت گیره ولی اگر خواستید بفرمایید فردا سر فرصت براتون می نویسم و می گذارم

من این کار رو کردم ولی بازهم تغییری حاصل نشد و قتی دو دسته رو انتخاب می کنی پست سرهم نشون میده و هیچگونه جدا نمی شه

کش ها و کوکی ها را پاک کنید

نمونه:

post-336-0-46468100-1357592223_thumb.png

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلکتوری که وجود داشت rel بود که فقط برای یک گزینه سرشاخه ایجاد نمیشه و من بر اساس اون استایل دادم اگر بخواهید برطرفش کنید باید از زمینه دلخواه استفاده کنید که کد نویسی و توضیحش کمی وقت گیره ولی اگر خواستید بفرمایید فردا سر فرصت براتون می نویسم و می گذارم

کش ها و کوکی ها را پاک کنید

نمونه:

post-336-0-46468100-1357592223_thumb.png

سلام.الان تمام چیزهایی که فرمودین رو سایت اعماله لطف کنید برید و بررسی کنید اگر زحمتی نیست شرمنه.تو پست وکتور سال نو میلادی دسته رو ببینید اصلا جدا نکرده

لطفا می کنید.خلاصه اگر با این روش حل نشه لطفا با زمینه دل خواه کدش رو بنویسید و برام قرار بدین و همچنین نحوه استفادش رو.خیلی خیلی تشکر که وقت می زارید.تشکر

ویرایش شده توسط elshan
لینک به ارسال

سایتتون برای من بالا نمیاد تا کد رو در عمل ببینم

بله.گویا سایت میزبانم هم مشکل داره مشکل از من نیست مشکل از هاسته .هر وقت حل شد می گم تا ببینید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

جناب فخار، اگه مقدور بود، پاسخ رو بفرمایید. سپاسگزارم

لینک به ارسال

مثل

سلام دوستان و اساتید

عذرخواهم که دوباره سؤالم رو درج می‌کنم! اگر کسی جواب رو می‌دونه ممنون می‌شم...

... فقط يك مشكل ريز مونده و اون اينكه: اگه مطلبي، سه تا سرشاخه داشته باشه، شاخه اصلي رو در يك خط، و دو تا زيرشاخه رو در يك خط مياره؛ يعني:

علوم اجتماعي > فلسفه > فلاسفه

رو اين شكلي نمايش ميده:

علوم اجتماعي >

فلسفه > فلاسفه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام و عرض تسلیت تاسوعای حسینی

مشکل من همچنان باقی است، اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

اگه زمان‌بر هست و وقت‌گیر، هر مقدار که هزینه می‌بره رو بفرمایند در خدمتم.

سپاسگذارم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام و عذرخواهی از اینکه هر ده پونزده روز میام این پست رو میارم بالا، به امید اینکه شاید یکی از دوستان راه حلی ارائه بدن.

اگه قابل حلّ نیست، اساتید بفرمایند تا من مزاحم نشم.

با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان سلام

هنوز مشکل من پابرجا است، البته چندان مشکلی نیست ولی یه‌جورایی روی اعصابمه :unsure:

اگه یکی از اساتید لطف کنن، زحمت بکشن، منت بگذارن یه کد ارائه بدن ممنون میشم. :rolleyes:

پایدار باشید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام ، میشه آدرس آنلاین بذاری؟ شاید با استفاده از کد های جاوا بشه <br> یا <p> رو برداشت.

لینک به ارسال

به category-single استایل: inline-flex رو بده

style.css:

.category-single {display:inline-flex;}

لینک به ارسال

با سلام و تشکر

با کد قبلی اینطوری نشون می‌داد:

ادیان >

سنی > ادله خلافت خلفا >

اصول دین >

امامت > صفات امام

الان با کدی که شما دادید، اینطوری نشون میده:

ادیان > سنی > ادله خلافت خلفا > اصول دین > امامت > صفات امام

فقط اگه دسته اول و دوم رو در دو خط قرار بده عالیه، مثلا اینجوری:

ادیان » سنی » ادله خلافت خلفا

اصول دین » امامت » صفات امام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...