1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سایتی که دارم چن بخش داره که برای اینکه قالب های متفاوت و اینا نیاز داره مجبور شدم با ساخت ساب دامین این بخش ها رو جدا کنم ( بخش آموزش/دانلود/آزمون/...)

حالا میخوام همه اینا بهم وصل باشه و کسی که یک بار لوگین میکنه توی یدونه از اینا دیگه نخواد توی بقیه هم لوگین کنه:

دو تا راه بهم گفتن:

1- برای هر ساب دامین یه وردپرس جدا بزنم و بعد همه رو به یه دیتابیس وصل کنم و اسم جداول رو باید یه کم عوض کنم که خیلی بلد نیستم

2- استفاده از وردپرس شبکه ( که فقز در حالت ساب دامین به من اجازه میداد)

حالا من وردپرس شبکه روی سایت اصلی ام (doctorabad.com) ایجاد کردم و از قبل توی cpanel ساب دامین ها رو هم تعریف کردم پیشخوان سایت اصلی هم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام وارد بخش پیشخوان ساب دامین هام مینویسه:

Not Found

The requested URL /wp-admin/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خب راست هم میگه وقتی میرم توی cpanel و پوشه مربوط به هر ساب دامین رو می بینم فقط یه فولدر cgi-bin توش هست که توی این فولدر هم خالیه و فولدر wp-admin اصلا نداره 

یه جاهایی خوندم که انگار به ازای هر ساب دامین توی وردپرس شبکه باید خودش یه فایل .htaccess هم بسازه ولی خب برای من نساخته

یه فیلم هم در زیر ضمیمه کردم ببینید

واقعا ممنون میشم کمکم کنید

2017-07-25_23-08-17.mp4

ویرایش شده در توسط sepehrsiasat
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arjmand
      سلام دوستان وقت بخیر
      من هاستم رو از هاست لینوکس به هاست وردپرس تغییر دادم
      است قبلی من از فقط از نسخه 5.6 PHP پشتیبانی میکرد
      در هاست جدید نسخه 7.2 PHP موجود هست اما وقتی ورژن PHP هاست رو روی 7.2 قرار میدم سایت ارور "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند" رو نمایش میده
      با پشتیبان هاستم صحبت کردم گفت برای اینکه بتونی از نسخه 7.2 استفاده کنی باید تمام پلاگین هات و قالبت بروز بشن
      من پلاگین ها رو زدم بروزرسانی اما بعضی هاشون ارور دادن و بروز نشدن ارور  قرمز رنگ "این سایت مشکل فنی را تجربه میکند"
      بعد از بروز رسانی پلاگین ها دیگ بخش پیشخوان سایت بالا نمیاد و همون ارور رو میده .اما خود سایت بالا میاد و لود میشه 
      نسخه PHP رو که روی 7.2 قرار میدم دیگ سایت هم مثل پیشخوان ارور میده و بالا نمیاد
      الان نسخه PHP هاست بر روی 5.6 هست و سایت بالا میاد ولی بخش پیشخوان همچنان ارور میده
      ایمیلی هم برام ارسال نمیشه برای رفع مشکل.
      کسی هست بتونه راهنمایی کنه جهت رفع مشکل !!!؟
      با تشکر.
    • توسط mehdinjm
      سلام. من یک سایت وردپرسی دارم به آدرس site1.com که بالای تمام صفحاتش ورود و عضویت داره. و اگر کسی در سایت لاگین شد، بالای تمام صفحات به جای ورود و عضویت می نویسه "حساب کاربری"
      حالا من میخوام امکان ورود و عضویت در سایت site1.com رو غیر فعال کنم و اطلاعات کاربران از سایت دومی که دارم به آدرس site2.com فراخوانی شود.
      یعنی این موارد اتفاق بیفتد:
      اگر کسی در سایت site1.com لاگین شد، در واقع در site2.com لاگین شده باشد.
      اگر کسی در سایت site1.com ثبت نام کرد، در واقع در site2.com ثبت نام کرده باشد.
      اگر کسی در سایت site2.com لاگین شد، در بالای تمام صفحات site1.com به جای ورود و عضویت، نوشته بشود "حساب کاربری"
      و با کلیک بر حساب کاربری، به حساب کاربری site2.com راهنمایی شود.
      توجه داشته باشید که سایت site1.com اصلا نباید امکان ورود و عضویت داشته باشد و فقط یک سایت وبلاگی ساده است که اصلا نیازی نیست کسی در آن ثبت نام کند. چون حتی قابلیت کامنت گذاشتن هم ندارد. اما سایت site2.com فروشگاهی است و باید حساب کاربری و ورود و عضویت داشته باشد. در واقع من میخواهم فیلد ورود و عضویت که در بالای صفحه سایت site1.com تمام اطلاعاتش از سایت site2.com فراخوانی شود.
      ببخشید طولانی شد.
    • توسط MatinRz
      با سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید عزیز
      تیم استارتاپی ما قرار هستش یک سایت ساز مثل (see5 و کاموا و ...) درست کنیم با cms وردپرس، که در این صورت حتما باید از وردپرس شبکه استفاده بشه، ما اسپانسر داریم و از سرورهای اختصاصی بسیار قوی استفاده میکنیم پس مشکلی در امنیت و سرعت و حجیم بودن دیتابیس نخواهیم داشت، سوال بنده از شما اساتید اینه که :
      آیا وردپرس شبکه با تمامی افزونه های مطرح و محبوب هماهنگ هستش ؟ 
      در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟
      آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟
      معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

خیلی ممنون میشم به تمامی سوالات پاسخ دهید
    • توسط ehsanmo
      با سلام من وردپرس شبکه را نصب کردم و وقتی سایت جدید ایحاد میکنم با خطا مواجه میشود لطفا راهنماییم کنید.
      متن خطا: This site can’t be reached است.

• توسط t-51
      با سلام خدمت شما. 
      بنده مالک سایت www.killer-gamers.ir هستم که چند قسمت روی آن اد کردم مانند گالری عکس و موسیقی و فیلم. 
      البته بجز گالری عکس چیز دیگه ای اضافه نکردم هنوز به پوسته و لینک مستقیم کردم از سایت. 
      آدرس گالری به www.killer-gamers.ir/gallery هست 
      تو گوگل فقد سایت اصلی رو ثبت کردم و به این لینک گالری خطا میده و در واقع اونو تو نتایج نشون نمی ده و هر وقت میخواهم اضافه کنم با این پاسخ رو به رو میشم امکان ثبت وجود ندارد یا آدرس وارده نامعتبر! 
      کسی میدونه باس چه کار کنم؟ 
      آیا باید ثبت کنم یا لازم نیست؟ در ضمن بگم گالری توی یک پوشه نصب هست و یک داشبورد خاص خودشو داره! 
      آیا کار خاصی هست بایدانجام بدم؟