1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

سایتی که دارم چن بخش داره که برای اینکه قالب های متفاوت و اینا نیاز داره مجبور شدم با ساخت ساب دامین این بخش ها رو جدا کنم ( بخش آموزش/دانلود/آزمون/...)

حالا میخوام همه اینا بهم وصل باشه و کسی که یک بار لوگین میکنه توی یدونه از اینا دیگه نخواد توی بقیه هم لوگین کنه:

دو تا راه بهم گفتن:

1- برای هر ساب دامین یه وردپرس جدا بزنم و بعد همه رو به یه دیتابیس وصل کنم و اسم جداول رو باید یه کم عوض کنم که خیلی بلد نیستم

2- استفاده از وردپرس شبکه ( که فقز در حالت ساب دامین به من اجازه میداد)

حالا من وردپرس شبکه روی سایت اصلی ام (doctorabad.com) ایجاد کردم و از قبل توی cpanel ساب دامین ها رو هم تعریف کردم پیشخوان سایت اصلی هم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام وارد بخش پیشخوان ساب دامین هام مینویسه:

Not Found

The requested URL /wp-admin/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خب راست هم میگه وقتی میرم توی cpanel و پوشه مربوط به هر ساب دامین رو می بینم فقط یه فولدر cgi-bin توش هست که توی این فولدر هم خالیه و فولدر wp-admin اصلا نداره 

یه جاهایی خوندم که انگار به ازای هر ساب دامین توی وردپرس شبکه باید خودش یه فایل .htaccess هم بسازه ولی خب برای من نساخته

یه فیلم هم در زیر ضمیمه کردم ببینید

واقعا ممنون میشم کمکم کنید

2017-07-25_23-08-17.mp4

ویرایش شده در توسط sepehrsiasat
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ehsanmo
      با سلام من وردپرس شبکه را نصب کردم و وقتی سایت جدید ایحاد میکنم با خطا مواجه میشود لطفا راهنماییم کنید.
      متن خطا: This site can’t be reached است.

• توسط t-51
      با سلام خدمت شما. 
      بنده مالک سایت www.killer-gamers.ir هستم که چند قسمت روی آن اد کردم مانند گالری عکس و موسیقی و فیلم. 
      البته بجز گالری عکس چیز دیگه ای اضافه نکردم هنوز به پوسته و لینک مستقیم کردم از سایت. 
      آدرس گالری به www.killer-gamers.ir/gallery هست 
      تو گوگل فقد سایت اصلی رو ثبت کردم و به این لینک گالری خطا میده و در واقع اونو تو نتایج نشون نمی ده و هر وقت میخواهم اضافه کنم با این پاسخ رو به رو میشم امکان ثبت وجود ندارد یا آدرس وارده نامعتبر! 
      کسی میدونه باس چه کار کنم؟ 
      آیا باید ثبت کنم یا لازم نیست؟ در ضمن بگم گالری توی یک پوشه نصب هست و یک داشبورد خاص خودشو داره! 
      آیا کار خاصی هست بایدانجام بدم؟ 
    • توسط shayan201680
      سلام دوستان
      من برای سایتم یک ساب دامین دارم که به دلایلی دیگه به کار نمیاد...
      اط طرفی حدود 50 پست هم در گوگل ایندکس کرده. (مثل digikala mag)
      زمان زیادی از ایندکس ها میگذره و الان میخواهم ساب دامین را به صورت کامل حذف کنم.

شما چه راهی رو پیشنهاد میدید؟
      بدون آسیب رسودن به سئو دامین اصلی...
      اگر همینطوری پاکش کنم چی میشه؟
      با تشکر
    • توسط sali_ck
      با سلام و درود یک مشکلی برای بنده پیش آمده  وقتی روی پیشخوان کلیک میکنم یک صفحه سفید بالا میاد ولی نوار کناریی هستش 
      ممنون میشم کمکم کنید 
      عکس :

• توسط miladd
      سلام به همه،
      من برای بار اول وردپرسمو شبکه کردم طبق توضیحاتی که توی اینترنت هست، الان وردپرس شبکه هستش ولی چندتا مشکل دارم که اگه میشه جوابمو بدین:
      1- من شبکه سابدامین رو انتخاب کردم، توی سی پنل یک سابدامین به اسم * ایجاد کردم، اونم یه پوشه به اسم وایلدکارد به دایرکتوری اضافه کرد، حالا سوالم اینه که توی این پوشه باید فایلی بریزم؟
      2- من از قسمت اضافه کردن سایت یوزر میسازم، ولی سایتی نشون نمیده، موقعه ورود به پنل هم ارور 404 میده، دلیلش چیه؟
      من الان فقط میتونم همون سایت اصلیمو مثل وردپرس معمولی مدیریت کنم.
      ممنون