رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتی که دارم چن بخش داره که برای اینکه قالب های متفاوت و اینا نیاز داره مجبور شدم با ساخت ساب دامین این بخش ها رو جدا کنم ( بخش آموزش/دانلود/آزمون/...)

حالا میخوام همه اینا بهم وصل باشه و کسی که یک بار لوگین میکنه توی یدونه از اینا دیگه نخواد توی بقیه هم لوگین کنه:

دو تا راه بهم گفتن:

1- برای هر ساب دامین یه وردپرس جدا بزنم و بعد همه رو به یه دیتابیس وصل کنم و اسم جداول رو باید یه کم عوض کنم که خیلی بلد نیستم

2- استفاده از وردپرس شبکه ( که فقز در حالت ساب دامین به من اجازه میداد)

حالا من وردپرس شبکه روی سایت اصلی ام (doctorabad.com) ایجاد کردم و از قبل توی cpanel ساب دامین ها رو هم تعریف کردم پیشخوان سایت اصلی هم مشکلی نداره ولی وقتی میخوام وارد بخش پیشخوان ساب دامین هام مینویسه:

Not Found

The requested URL /wp-admin/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

خب راست هم میگه وقتی میرم توی cpanel و پوشه مربوط به هر ساب دامین رو می بینم فقط یه فولدر cgi-bin توش هست که توی این فولدر هم خالیه و فولدر wp-admin اصلا نداره 

یه جاهایی خوندم که انگار به ازای هر ساب دامین توی وردپرس شبکه باید خودش یه فایل .htaccess هم بسازه ولی خب برای من نساخته

یه فیلم هم در زیر ضمیمه کردم ببینید

واقعا ممنون میشم کمکم کنید

2017-07-25_23-08-17.mp4

ویرایش شده توسط sepehrsiasat
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...