رفتن به مطلب

آپلودسنتر رایگان مناسب برای بکاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم آپلودسنتر مناسبی با حجم بالا به من معرفی کنید تا فایل های سایتم رو بمنظور بکاپ اونجا آپلود کنم . حجم فایل ها زیاده و در حدود 200 - 300 گیگابایتی میشه .

فقط فایل ها رو پاک نکنه .

لینک به ارسال

پرشین گیگ حجم کمی در اختیاز قرار میده . عرض کردم نیاز به 200- 300 گیگ فضا دارم .

لینک به ارسال

شرمنده .اشتباهی 300گیگ رو خوندم 300مگ

دوستان سوتی رو داشتید؟؟؟!!! :rolleyes:

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
لینک به ارسال

شهاب جان.300 گیگ رو رایگان میخوای؟ درضمن برای پشتیبان تو باید بیشتر پول بدی چرا که اون پشتیبان رو هم اگه کسی هک کنه در اصل کل سایتت رو هک کرده!!!

لینک به ارسال

ببین مرتضی جان . من یک سرور دارم که فایل هام همگی روش هست . حالا یک سرویسی مثلاً مثل رپیدشیر میخوام که از طریق سرور ویندوز فایل هام رو روش اپلود کنم . این کار رو دستی انجام میدم . فایل های قبلی که آپلود شده قرار نیست دوباره آپلود بشه و فقط فایل های جدید رو بهش اضافه میکنم .

فقط هم هجم بالایی داشته باشه هم فایل ها ماندگار باشن .

لینک به ارسال

يعني 300 گيگ رو تقسيم ميكنيد بعد آپلود يا يكجا ميخايد آپلود كنيد ؟! اگر يكجا فك نمي كنم باشه و نهايتا تا 2 گيگ رو ميشه يكجا آپلود كرد .

ولي به نظرم بهترين كار اينه كه يه سرور ديگه داشته باشيد به عنوان بكاپ .

لینک به ارسال

بعضی از شرکتها سرویس بک آپ ارائه میدن .

فکر کنم کمترین حجمشون هم 50 گیگ بود .

از گوگل هم میتونی استفاده کنی ، اسکای درایو مایکروسافت هم بد نیست .

لینک به ارسال

http://www.webtechminer.com/top-10-free-online-cloud-storage-sites/

+

http://www.pcworld.com/article/255072/top_15_cloud_storage_tips_and_tasks.html

لینک به ارسال
يعني 300 گيگ رو تقسيم ميكنيد بعد آپلود يا يكجا ميخايد آپلود كنيد ؟! اگر يكجا فك نمي كنم باشه و نهايتا تا 2 گيگ رو ميشه يكجا آپلود كرد .

ولي به نظرم بهترين كار اينه كه يه سرور ديگه داشته باشيد به عنوان بكاپ .

موردی نداره میتونم پارت پارت کنم . به قسمت های 1 گیگ ، 200 مگابایت و . . . 6 ترابایت هارد دارم . موردی از این لحاظ فضا ندارم (حتی میتونم به قیمت پایین بر اساس پهنای باند مصرفی خودم سرویس بکاپ بدم با حجم بالا!!) اما وقتی میبینم این سورنا تمام سایت ها رو هک میکنه پشتم میلرزه که نکنه بیاد سایت ما رو هم هک کنه و فایل ها رو پاک کنه بدبخت شیم . بدون بکاپ . از سایت ها بکاپ دارم اما از فایل ها نمیدونم چیکار کنم . از لحاظ مالی هم نمیتونم دیگه سرور بگیرم .

بعضی از شرکتها سرویس بک آپ ارائه میدن . فکر کنم کمترین حجمشون هم 50 گیگ بود .

از گوگل هم میتونی استفاده کنی ، اسکای درایو مایکروسافت هم بد نیست .

میدونم . خیلی قیمت بالایی میگیرن . برای 200 گیگ یک وی پی اس ویندوز گرفتم 50 میدادم . اما همه این هزینه ها رو یکی کردم تا بتونم سرور اختصاصی بگیرم .

من خودم بررسی کردم مدیا فایر 50 گیگ میده و اگر اکانت پرمیوم داشته باشم 250 گیگ فضا میده با محدودیت فایل 4 گیگ . ماهی 4 دلار .

یک مورد هم adrive هست که 50 گیگ فضا میده با محدودیت فایل 2 گیگ . به نظرتون چطوریه ؟ خوبه ؟

یک پیشنهاد هم دارم . دوستان اگر یکی باشه بتونیم بکاپ های همدیگه رو روی سرور هم قرار بدیم حتی 2 یا 3 جانبه خیلی خوب مبشه . اینطوری امنیت اطلاعاتمون حفظ میشه .

اگر هم دوستانی هستند که با قیمت خیلی پایین :rolleyes: میتونن فضای بکاپ بدن اعلام بفرمایند .

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قرار نیست که سورنا همه سایت ها رو هک بکنه

برای نمونه تا زمانی که همه این سایت ها روی هاست دل بودن خبری از سورنا نبود بعد از تعویض سرور ها سورنا هم پیدا شد

اگر واقعا دنبال بکاپ اطلاعات خودتون هستید دو تا کار میتونی بکنید که هزینه شما هم خیلی کم میشه

اول از همه از مدیا فایر اکانت بگیرید امکانات خیلی خوبی داره

روی فایل های بکاپ خودتون پسورد بزارید و از همه رایگانتر هم hotfile حتما برسی بکنید در مورد فضا محدودیتی نداره

اگر زمانی به بکاپ های خودتون نیاز داشتید میتونید اکانت تهیه بکنید و با لینک مستقیم دانلود بکنید

http://www.hotfile.com/premium.html

لینک به ارسال

هات فایل محدودیت فضا و محدودیت ترافیک و دانلود نداره ؟

فایل ها رو پاک نمیکنه ؟ آخه اکصر لینک های هات فایل رو که دیدم منقضی شده بودن و فایل ها پاک شده بود

لینک به ارسال

یه در خواستی کردی به جان خودم در حد اتم !!!!

فکر نکنم گوگل هم از پس در خواستت بر بیاد :D

یه پیشنهاد دارم

می تونی از جاهای مختلف اکانت بسازی مثلا 100 گیگ فورشیرد 100 گیگ رایپید و 100 گیگ گوگل و پارت کنی آپلود کنی رو اینا

و همچنین این هاستینگ هایی که ادعای فضای نامحدود می دن هم می تونی استفاده کنی ماهانه 25-30 تومن

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

پیشنهاد دوستمون خیلی خوب بود . الان دارم روی هات فایل کار میکنم /

توی faq نوشته بود میتونی از ftp هم استفاده کنی . الان دارم از طریق ftp فایل اپلود میکنم . :دی

محدودیت ترافیکی هم برای دانلود نداره . از لیچرای موجود هم میتونم فایل ها رو مستقیم کنم یا از طریق همون ftp کارها رو انجام بدم . خیلی راحته کار

لینک به ارسال

حتما روی فایل های خودتون پسورد بزارید

سایت های زیادی هستند که محدودیت حجمی برای آپلود ندارن فقط موقع دانلود کمی مشکل ساز میشه که باخرید یه اکانت یک ماه میتونید بدون هیچ زحمتی فایل های خودتون رو دانلود بکنید

لینک به ارسال

آخه دوست من 300 گیگ چی فایل داری .

میدونی این مقدار چقدر زیاد هستش .

تازه میخوای رایگان هم داشته باشیش . شما یه دو دوتا چهارتا بکن ببین قد این 300 گیگ درامد داشتی اصلا ؟

اگر داشتی که خب هاست بک اپ بگیر واسه خودت !

لینک به ارسال
آخه دوست من 300 گیگ چی فایل داری .

میدونی این مقدار چقدر زیاد هستش .

تازه میخوای رایگان هم داشته باشیش . شما یه دو دوتا چهارتا بکن ببین قد این 300 گیگ درامد داشتی اصلا ؟

اگر داشتی که خب هاست بک اپ بگیر واسه خودت !

سایت ما سایت دانلود هست دیگه و باید هم فایل های زیادی داشته باشیم .

عرض کردم که قبلاً داشتیم اما دیگه اومدم خودمو راحت کردم و همه سرویس هامو یکی کردم ، یه چیزی هم روش گذاشتم ded گرفتم .

مطمئناً تونستم ازش در بیارم که واسش خرج کنم . (به نظر من یکی از مهمترین دوران مدیریت سایت همین قسمتش هست که بتونی درامدت رو به حدی برسونی که دیگه خیالت از بابت نیازهای سخت افزاریت راحت شه و فقط به فکر ارتقاء امکاناتت باشی و در کنارش افزایش سود . خوشبختانه ما از این مرحله گذر کردیم )

وقتی میتونم صرفه جویی کنم تو هزینه ها و فایل ها رو توی سرورهای رایگان اپلود کنم چرا اینکار رو نکنم و برم پول بدم ؟

لینک به ارسال

اخه برادر من حجمی که میخوای رایگان استفاده بکنی غیر طبیعی هستش .

شما جاش میتونی کنار لینک هات سایتت لینک کمکی بدی

لینک به ارسال

وقتی میتونم صرفه جویی کنم تو هزینه ها و فایل ها رو توی سرورهای رایگان اپلود کنم چرا اینکار رو نکنم و برم پول بدم ؟

به این فکر کردی که بعد از آپلود 300 نه 50 گیگ از فایل ها فردا صبح که حسابتو باز کنی و ببینی دسترسی نداری میخوای چیکار کنی؟

اگر انقدر هزینه دارید که بابت اینترنت سرعت بالا و آپلود های مکرر بدید هاست بگیرید بهتره.

لینک به ارسال

من بک آپ سایت هام رو میریزم تو فلش با 6 تا قفل ! بعد اونو میزارم توی گاو صندوق ، میزارم زیر بالشم ^_^

شما بک اپ سایت رو میخوای بذاری روی آپلود سنتر رایگان ؟ :wacko::blink:

تعادل هم خوبه ها ، نه به سرور اختصاصی با رم 16 ، نه به این ...

لینک به ارسال

باور کنید اینقدر از این سرور به اون سرور رفتم و ضرر دادم که دیگه حوصله اسباب کشی رو نداشتم . گفتم یکبار برای همیشه هزینه میکنم دیگه ضرر نمیدم و سایتم هم مرتب داون نمیشه . اینقدر هم بهم نمیگن مصرف منابع بالاست

مشکل رو حل کردم . هتزنر به همراه پلان هاش یک 100 گیگابایت روی سرور دیگه بعنوان بکاپ میده که فقط از طریق خود شبکه هتزنر میشه بهش دسترسی داشت .

من قبلاً هرچقدر از طریق ftp خودم تلاش میکردم نمیتونستم وارد بشم که در موردش سرچ کردم دیدم باید از وی پی اس ویندوز خود سرور بصورت اف تی پی واردش شد . حالا از فایل های مهم و از سایت ها و دیتابیس ها هر روز بکاپ میگیرم توی سرور بکاپ . برای فایل های سنگین (نرم افزارها و فیلم های آموزشی حجم بالا) هم باید یه فکری بکنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...