dastjerdisf

رفع خطای/?i=1 در آدرس بار

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1

از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند

آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

در هاست های رایگان معمولا به علت چک کردن فعال بودن جاوا اسکریپت به انتهای آدرس اضافه میشه. کاریش نمیشه کرد مگر اینکه هاستتون رو عوض کنید.

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام
دلیل دقیقش رو نمیشه گفت ولی اگر کد زیر رو در htacces قرار بدین این موضوع حل میشه اما امکانش هست بعضی پلاگین ها و اسکریپت ها رو هم غیر فعال کنه

RewriteEngine On
RewriteCond %{QUERY_STRING} .
RewriteRule ^([^.]*)$ /$1? [L,NE,R=301]

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، لطفا راهنمایی کنید که در یک مطلب حجم تمام تصاویر روی هم رفته باید چقدر باشه که بگیم تصاویر در این مطلب یا محتوا سئو شده اند؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط meysamarab
      سلام دوستان 
      میخواستم ببینم میشه همچین سایتی bitgah.com رو با وردپرس راه اندازی کرد..
      اگر هم پلاگین یا پوسته ای وجود داره و میشناسید معرفی کنید لطفا یا اینکه باید شخصی سازی بشه یعنی کد نویسی های اضافه انجام داد ؟؟
      با تشکر

• توسط eniac
      سلام چرا amp این دوتا سایت باهم فرق میکنه؟
      لینک اولی فقط قسمت مربوط به پست رو نشون میده ولی لینک دومی کل صفحه رو توی نسخه amp نشون میده.
      این یک صفحه amp سایت خودمه
      این برای همیار وردپرسه
    • توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر