morteza_a

مشکل تگ جدید و ارور 404

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت اساتید
چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، morteza_a گفته است :

با سلام خدمت اساتید
چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.

با تشکر

کش رو پاک کنید.تو قسمت تنظیمات وردپرس،پیوندهای یکتا رو بزنید.نیاز به تغییر چیزی نیست فقط دکمه ی ذخیره ی تغییرات رو بزنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 55 دقیقه قبل، Rezanejad گفته است :

کش رو پاک کنید.تو قسمت تنظیمات وردپرس،پیوندهای یکتا رو بزنید.نیاز به تغییر چیزی نیست فقط دکمه ی ذخیره ی تغییرات رو بزنید.

با تشکر از پاسختون

من الان افزونه ای برای کش ندارم. منظوتون کدوم کش است.

این نکته هم شاید جالب باشه که من زمانیکه قصد تغییر قالب داشتم. سایت جدید رو روی دامنه ای دیگر ( no index) طراحی کردم . بعد هر آنچه روی هاست اصلی بود پاک کردم و سپس یک وردپرس خام نصب کردم و بعد سایت را منتقل کردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواهش میکنم.دخیره ی تغییرات رو انجام دادید؟اگه جواب نگرفتید گزینه های دیگه رو امتحان میکنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی همینجوری برم داخل تنظیمات وردپرس و ذخیره رو بزنم؟ اینکار رو کردم. تغییری ندیدم و همچنان مشکل باقیست.

راستی من از youast استفاده میکنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته ای که امروز متوجه اون شدم، اینه که تگ های ووکامرس بدون مشکل هستند و درست کار میکنند . حتی اگر نامک یا هم نام و نامک انشگلیسی باشه باز با خطای 404 روبرو میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/31/2017 at 01:52، morteza_a گفته است :

یعنی همینجوری برم داخل تنظیمات وردپرس و ذخیره رو بزنم؟ اینکار رو کردم. تغییری ندیدم و همچنان مشکل باقیست.

راستی من از youast استفاده میکنم.

تو قسمت تنظیمات،پیوندهای یکتا برید.بعد ذخیره ی تغییرات رو بزنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، Rezanejad گفته است :

تو قسمت تنظیمات،پیوندهای یکتا برید.بعد ذخیره ی تغییرات رو بزنید

اینکار رو انجام دادم. تغییری حاصل نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، morteza_a گفته است :

اینکار رو انجام دادم. تغییری حاصل نشد

ctrl+f5 رو بزنید تا کش مرورگر پاک بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، Rezanejad گفته است :

ctrl+f5 رو بزنید تا کش مرورگر پاک بشه

اینکار رو کرده بودم، مجدد انجام دادم ولی باز هم تغییری حاصل نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر جناب رضا نژاد. مشکل با تغییر Tag به Tags در پیوندهای یکتا مرتفع گردید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/3/2017 at 07:58، morteza_a گفته است :

با تشکر جناب رضا نژاد. مشکل با تغییر Tag به Tags در پیوندهای یکتا مرتفع گردید.

خواهش میکنم.شما تغییر داده بودید?

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unipaper
      سلام 
      قبل از هر چیز یه گله کوچیک کنم از اینکه مقداری دیر پاسخ ها داده میشه چند بار شده برخی پست پاسخ داده نشده و پیگیری نشده قبلا خیلی اینجا خوب بود البته الانم خوبه ولی خداوکیلی پیگیریتون بیشتر کنید دوستان
      من اخیرا متوجه شدم که گوگل وب مستر قدیمی ( کنسول قدیمی ) داره روی یکسری ادرس های پوشه های داخلی سایت وردپرس ما ارور 404 میزنه این موضوع خیلی برام مهمه 
      اکثر راهکارهایی که میدونستم رفتم اما افاقه نکرد چه طور میشه بودن ایجاد یک فایل index.html  بشه به طور کامل گوگل این پوشه ها رو نبینه البته ربات تکست نمیتونه کامل جولوش بگیره 
      عکس های مشکل رو اپلود کردم ممنون میشم یه راهکار مفید ارائه بدید 

• توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

• توسط boborim
      سلام,دوستان کسی می دونه که چه جوری میشه متا تگ noindex رو از صفحه ی سبد خرید و صورتحساب ووکامرس حذف کرد ( منطورم اصلا در پلاگین yoast نیست )؟
      به طور مثال سورس سایت زیر رو ببینید که دارای متا تگ noindex هست ( این متا تگ در وسط صفخه آخر تگ head هست ) :

hamyarwp.com/cart/

خیلی گشتم که بشه حذفش کرد اما دیگه به ذهنم نمیرسه از کجا داره می خونه این خط کد رو !
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام
      من یک مشکلی دارم که خیلی عصبیم کرده هفته پیش کلی پول هاست دادم و بعد از کلی فکر کردن یک دامین گرفتم با نام catmusic.ir که الان داره کار میکنه و خیلی هم سریع و خوب ایندکس میداد تا اینکه بعد از چند روزی که گذشت از ثبت در گوگل وبمستر تولز چک کردم ببینم اوضاع چطور هست دیدم 404 داشت و تازه بیشتر هم شده است! اولش 4 5 تا دونه بود امروز تعدادش رسیده به 16 تا!!!!!!! یک هفته نیست سایت زدم 16 تا 404 دارم. گویا دامین کارکرده بوده و این Error ها برای دامین قبلی هست به عنوان مثال این آدرس زیر
      http://catmusic.ir/148/دانلود-موزیک-ویدیو-جدید-جاستین-بیبر-به/
      این پست را اصلا من نزدم مربوط به صاحب قبلی دامین هست که روح من هم خبر نداشته اما وقتی همین موزیک رو چک کردم دیدم برای 3 سال پیش هست این آهنگ یعنی این موزیک سه سال پیش اومده و قدیمیه زیاد کسی دنبالش نمیگرده! حالا باید چکار کنم؟ ارجاع 301 بدم به صفحه اصلی؟ یا اینکه یه پست با همین نام ایجاد کنم ارجاع بدم به پست؟ راهکار چیست؟!
      امروز ایندکس سایتم کند شد، برای همین مسئله بطوری که 9 ساعت طول کشید یکی از پست هام ایندکس شد. در حالیکه روزهای گذشته اینطور نبود. "خودم فکر میکنم برای 404 باشه" دوستان برای من خیلی مهم و حیاتیه پاسخ این سوال اگر پاسخی دارید بدین خیلی ممنون.
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان من پیوند یکتای خودم رو به post name تغییر دادم و بعد ازون ارور های 404 مختلف به این شکل که ته آدرس پست ها و تگ ها و صفحات و حتی صفحه اصلی eco.html و danger.html و inq.html و ... درست شده و همینطور تا امروز ادامه داشته تااینکه در موردش یه تاپیک زدم و منتظر پاسخ آن تاپیک هستم. اما اینجا یه چیزی دیگه ای هست که برای من سوال شده بعد از تغییر پیوند به post name فایل htaccess من داخل سی پنل 
      # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress به صورت بالا نوشته شده است آیا من باید دوباره این کد را زیر end wordpress اضافه کنم تا این ارور های 404 از بین بروند یا اینکه ربطی نداره و نیازی نیست؟!
      RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L]