رفتن به مطلب

مشکل تگ جدید و ارور 404

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید
چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.

با تشکر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، morteza_a گفته است :

با سلام خدمت اساتید
چند ماهیست که قالب سایت را تغییر داده ام. مشکلی که اخیرا متوجه آن شدن اینست که با ورود تگ جدید، اولا در سایت زمانیکه روی آن تگ کلیک میکنم، با ارور 404 روبرو میشم، بعد از چند روز نیز در وبمستر در لیست Crawl Eror آن تگ با ارور 404 ظاهر میشود. نمونه:
http://kooshanic.com/siemens-simatic-step7-v5-6/
در انتهای صفحه چند تگ موجود است، با کلیلک کردن روی هرکدام متوجه مشکل خواهید شد.

با تشکر

کش رو پاک کنید.تو قسمت تنظیمات وردپرس،پیوندهای یکتا رو بزنید.نیاز به تغییر چیزی نیست فقط دکمه ی ذخیره ی تغییرات رو بزنید.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، Rezanejad گفته است :

کش رو پاک کنید.تو قسمت تنظیمات وردپرس،پیوندهای یکتا رو بزنید.نیاز به تغییر چیزی نیست فقط دکمه ی ذخیره ی تغییرات رو بزنید.

با تشکر از پاسختون

من الان افزونه ای برای کش ندارم. منظوتون کدوم کش است.

این نکته هم شاید جالب باشه که من زمانیکه قصد تغییر قالب داشتم. سایت جدید رو روی دامنه ای دیگر ( no index) طراحی کردم . بعد هر آنچه روی هاست اصلی بود پاک کردم و سپس یک وردپرس خام نصب کردم و بعد سایت را منتقل کردم.

لینک به ارسال

نکته ای که امروز متوجه اون شدم، اینه که تگ های ووکامرس بدون مشکل هستند و درست کار میکنند . حتی اگر نامک یا هم نام و نامک انشگلیسی باشه باز با خطای 404 روبرو میشم

لینک به ارسال
در در 7/31/2017 at 01:52، morteza_a گفته است :

یعنی همینجوری برم داخل تنظیمات وردپرس و ذخیره رو بزنم؟ اینکار رو کردم. تغییری ندیدم و همچنان مشکل باقیست.

راستی من از youast استفاده میکنم.

تو قسمت تنظیمات،پیوندهای یکتا برید.بعد ذخیره ی تغییرات رو بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...