رفتن به مطلب

نحوه قرار دادن کد جاو اسکریپت در قسمت ابزارک

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان قصد دارم کد تبلیغاتی یک سایت که  جاوا اسکریپت هست را از قسمت ابزارک های سایتم در ستون مورد نظر قرار بدم تا در سایت بدرستی نمایش داده بشه.وقتی از ابزارک متن(متن دلخواه یا HTML) استفاده میکنم کد نمایش داده نمیشه

دوستان اگر روش یا افزونه ای هست بهم معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام

اول مطمئن باشید که قالب امکان نمایش کد تبلیغاتی رو داره یا نه ، معمولا قالب های آماده این امکان رو ندارن

اگر خودتون وارد نیستید از یه متخصص طراحی قالب بپرسید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، abarking گفته است :

سلام

دوستان قصد دارم کد تبلیغاتی یک سایت که  جاوا اسکریپت هست را از قسمت ابزارک های سایتم در ستون مورد نظر قرار بدم تا در سایت بدرستی نمایش داده بشه.وقتی از ابزارک متن(متن دلخواه یا HTML) استفاده میکنم کد نمایش داده نمیشه

دوستان اگر روش یا افزونه ای هست بهم معرفی کنید

سلام 

شاید مشکل از کد جاوا اسکریپتی هست که استفاده می کنید. لطفا کد اسکریپت خودتون رو تو این حالت تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید:

<script>
کد های مورد نظر رو اینجا قرار بدین! 
</script>

اگه حالت بالا رو تست کردین و جواب نداد٬‌اگه مقدور هست که مورد نظر خودتون رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

موفق باشی...

لینک به ارسال
در در 7/30/2017 at 17:39، HONARDAD گفته است :

سلام

اول مطمئن باشید که قالب امکان نمایش کد تبلیغاتی رو داره یا نه ، معمولا قالب های آماده این امکان رو ندارن

اگر خودتون وارد نیستید از یه متخصص طراحی قالب بپرسید

بله پشتیبانی میکنه

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

شاید مشکل از کد جاوا اسکریپتی هست که استفاده می کنید. لطفا کد اسکریپت خودتون رو تو این حالت تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید:

<script>
کد های مورد نظر رو اینجا قرار بدین! 
</script>

اگه حالت بالا رو تست کردین و جواب نداد٬‌اگه مقدور هست که مورد نظر خودتون رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

موفق باشی...

ممنون قرار دادم جواب نداد

کدی که قصد دارم قرار بدم کد صبا ویژن هست:

<script type="text/javascript"> (function(d) { var id = 'click_sabavision_' + ~~(Math.random() * 999999), url = location.protocol + '//click.sabavision.com/get_camp.php?id=73946&appended_id='+id; d.write('<div id="' + id + '"></div>'); d.write('<script type="text/javascript" src="' + url + '" async></scri' + 'pt>'); })(document);</script>

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، abarking گفته است :

ممنون قرار دادم جواب نداد

کدی که قصد دارم قرار بدم کد صبا ویژن هست:

<script type="text/javascript"> (function(d) { var id = 'click_sabavision_' + ~~(Math.random() * 999999), url = location.protocol + '//click.sabavision.com/get_camp.php?id=73946&appended_id='+id; d.write('<div id="' + id + '"></div>'); d.write('<script type="text/javascript" src="' + url + '" async></scri' + 'pt>'); })(document);</script>

دوست عزیز شاید باید بعد از اینکه کد رو تو سایت استفاده کردید باید تو صبا ویژن برید تبلیغات رو فعال کنید تا نشون داده بشه.

یا شاید مراحل ثبت نام رو تکمیل نکردید تو صباویژن که تبلیغی نشون نمیده

اگه میتونید راهنمایی سایت صباویژن رو در این خصوص مطالعه کنید یا با بخش پشتیبانی آنها در ارتباط باشید تا بتونید این مشکل رو برطرف کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز شاید باید بعد از اینکه کد رو تو سایت استفاده کردید باید تو صبا ویژن برید تبلیغات رو فعال کنید تا نشون داده بشه.

یا شاید مراحل ثبت نام رو تکمیل نکردید تو صباویژن که تبلیغی نشون نمیده

اگه میتونید راهنمایی سایت صباویژن رو در این خصوص مطالعه کنید یا با بخش پشتیبانی آنها در ارتباط باشید تا بتونید این مشکل رو برطرف کنید.

چندتا کد تبلیغاتی صباویژن را از قسمت سی پنل به قالب اضافه کردم،بدون مشکل نمایش میده ولی از قسمت ابزارک ها نمایش نمیده

لینک به ارسال

یعنی همین کد رو در چند قسمت قالب دستی وارد کردید و پاسخ گرفتید ؟!
اگر پاسخ گرفتید که مشکل نمیتونه از کد و ابزارک باشه ! 

ابزارک متنی که استفاده میکنید درونش یه متن قرار میدید نمایش میدهد ؟ 

این هم تست کنید :

https://wordpress.org/plugins/allow-javascript-in-text-widgets/

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، Black_Sky گفته است :

یعنی همین کد رو در چند قسمت قالب دستی وارد کردید و پاسخ گرفتید ؟!
اگر پاسخ گرفتید که مشکل نمیتونه از کد و ابزارک باشه ! 

ابزارک متنی که استفاده میکنید درونش یه متن قرار میدید نمایش میدهد ؟ 

این هم تست کنید :

https://wordpress.org/plugins/allow-javascript-in-text-widgets/

بله این ادرس سایتم هست: king2net.com

افزونه ای که شما معرفی کردید نصب کردم بازم مشکلم حل نشد

در تصویر پیوست هم محل نمایش کد را مشخص کردم

1.jpg

لینک به ارسال

اگر پلاگینی که Black_sky گفت رو تست کردید و جواب نداده ،

با استفاده از این پلاگین می‌تونید در تکست ویجت وردپرس کد جاوا اسکریپت و PHP قرار بدید ، تست کنید

https://wordpress.org/plugins/enhanced-text-widget/

لینک به ارسال
در در 8/1/2017 at 03:34، Saeed Fard گفته است :

اگر پلاگینی که Black_sky گفت رو تست کردید و جواب نداده ،

با استفاده از این پلاگین می‌تونید در تکست ویجت وردپرس کد جاوا اسکریپت و PHP قرار بدید ، تست کنید

https://wordpress.org/plugins/enhanced-text-widget/

ممنون از شما دوست عزیز با نصب پلاگینی که معرفی کردید مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...