رفتن به مطلب

تمام شدن محصول با هر خرید

hamidgh

پست های پیشنهاد شده

سلام

در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم

ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید

با تشکر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، hamidgh گفته است :

سلام

در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم

ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید

با تشکر

سلام 

من پیشنهاد میکنم دوست عزیز یه بار دیگه پیکربندی ووکامرس رو انجام بدید شاید مشکل برطرف بشه.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، hamidgh گفته است :

میشه بیشتر توضیح بدید ؟ممنون

به این آدرس داده شده مراجعه کنید و تنظیمات فروشگاه رو مجدد انجام بدید:

آدرس سایت شما/wp-admin/index.php?page=wc-setup

توجه قبل از وارد کردن آدرس بالا به سایت لاگین کرده باشید تا صفحه تنظیمات مجدد به شما نشان داده شود.

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

به این آدرس داده شده مراجعه کنید و تنظیمات فروشگاه رو مجدد انجام بدید:

آدرس سایت شما/wp-admin/index.php?page=wc-setup

توجه قبل از وارد کردن آدرس بالا به سایت لاگین کرده باشید تا صفحه تنظیمات مجدد به شما نشان داده شود.

نه درست نشد 

واقعا مشکل عجیبیه !!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط hamidgh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...