meysamamarlou

مشکل از کار افتادن سایت سرور مجازی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من سرور مجازی دارم داشتم با سایت کار میکردم که کلا از کار افتاد و ارور دیتابیس میداد mysql و ngnix رو ریستارت کردم پیشخوان اومد صفحه اصلی همچنان ارور دیتابیس میده و 1000تا صفحه الکی با عنوان خروج ساخته شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوست من ارورها رو باید قرار بدید تا بشه راهنمایی‌تون کرد

لاگ سرور رو بررسی کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محمد حمزه
      سلام دوستان عزیز
      ببخشید سوالی داشتم در مورد اینکه : من می خوام بدونم برای سایت هاست مناسبه یا سرور مجازی از نظر منابع و امنیت و.... و محدودیت ها می خوام نظرات عزیزان رو بدونم با دلیل
    • توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir
    • توسط amir khalaji mehr
      با خیالی آسوده، تخته گاز برانید!
      یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های همیشگی کاربران وردپرس به ویژه دوستانی که تازه با این سیستم مدیریت محتوا آشنا شده‌اند انتخاب هاستینگ مناسب برای میزبانی می‌باشد، هاستینگی که جدا از ارایه‌ی سرویس‌هایی با کیفیت بالا توانایی پشتیبانی تخصصی در زمینه‌ی وردپرس و ارایه‌ی خدمات متفاوت در این حوزه را داشته باشد.
      گروه ماندگار وب در سال 1390 فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه توسعه و آموزش وردپرس آغاز نموده است که با سابقه‌ی درخشان و تجربیات گرانقدر گذشته و با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین منابع نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری جهان در زمینه‌ی میزبانی وب، هم‌اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه آمادگی خود را برای میزبانی تخصصی وبلاگ‌ها و وبسایت‌های وردپرسی اعلام می‌دارد.
      چنانچه قصد تهیه‌ی هاست و یا سرور مجازی را دارید با استفاده از کد تخفیف wp-parsi می‌توانید از 30% تخفیف ویژه در همه‌ی پلن‌ها بهره ببرید.
      آدرس سایت :
      http://host.mandegarweb.com

• توسط runy
      سلام 
      می خواستم در سرور مجازیم فایل دیتا بیس را ایمپورت کنم که بعد از آپ کردن فایل این ارور را میده :

SQL query: CREATE TABLE `wpel_bp_activity` ( `id` BIGINT( 20 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT , `user_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `component` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `type` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `action` TEXT NOT NULL , `content` LONGTEXT NOT NULL , `primary_link` TEXT NOT NULL , `item_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `secondary_item_id` BIGINT( 20 ) DEFAULT NULL , `date_recorded` DATETIME NOT NULL , `hide_sitewide` TINYINT( 1 ) DEFAULT '0', `mptt_left` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `mptt_right` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `is_spam` TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0', PRIMARY KEY ( `id` ) , KEY `date_recorded` ( `date_recorded` ) , KEY `user_id` ( `user_id` ) , KEY `item_id` ( `item_id` ) , KEY `secondary_item_id` ( `secondary_item_id` ) , KEY `component` ( `component` ) , KEY `type` ( `type` ) , KEY `mptt_left` ( `mptt_left` ) , KEY `mptt_right` ( `mptt_right` ) , KEY `hide_sitewide` ( `hide_sitewide` ) , KEY `is_spam` ( `is_spam` ) ) ENGINE = MYISAM AUTO_INCREMENT =179 DEFAULT CHARSET = utf8mb4; MySQL said: Documentation #1115 - Unknown character set: 'utf8mb4'  
      مشکل از character set: 'utf8mb4 است درسته ؟
      باید دیتابیس وردپرس را اصلاح کنم ؟
    • توسط amzzm75
      باسلام من یه سایت خبری دارم که میخوام واسش سرور مجازی بگیرم ولی اصلا با سرورمجازی کار نکردم و موقع خرید کلی سوال باید جواب بدم مثل 
      نوع و نسخه دقیق سیستم عامل و پارتیشن های مورد نیاز و فرمت آنها 
      پورت*ها و پروتکل*های مورد نیاز بر روی هر IP address 
      نام سرویسهای web مورد نیاز به همراه IPها و پورت آنها 

من نمیدونم چیا مناسب سایت منه سایت من بر پایه وردپرسه 

لطفا کمک کنین 
      باتشکر