رفتن به مطلب

مشکل در افزونه اس ام اس

Reza_805

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه اس ام اس ووکامرس رو کامل نصب کردم و درست کار میکرد اما چند روزه فقط میشه به صورت دستی اس ام اس داد و وقتی کاربر خرید میکنه به صورت اتوماتیک اس ام اس ارسال نمیشه 

حتی افزونه رو پاک کردم و دوباری نصب کردم اما تنظیمات قبلی سر جاش بود و تغییری نکرد 

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، Reza_805 گفته است :

سلام

من افزونه اس ام اس ووکامرس رو کامل نصب کردم و درست کار میکرد اما چند روزه فقط میشه به صورت دستی اس ام اس داد و وقتی کاربر خرید میکنه به صورت اتوماتیک اس ام اس ارسال نمیشه 

حتی افزونه رو پاک کردم و دوباری نصب کردم اما تنظیمات قبلی سر جاش بود و تغییری نکرد 

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز

آیا پنل پیامکتون اعتبار برای ارسال داره؟ این مورد رو چک کردید ؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز

آیا پنل پیامکتون اعتبار برای ارسال داره؟ این مورد رو چک کردید ؟

بله اعتبار داره و بصورت دستی اس ام اس درست میاد و مشکلی نداره اما بصورت اتوماتیک ارسال نمیشه در صورتی که تنظیماتش درست هست و قبلا کار میکرد

لینک به ارسال

سلام
چه تغییری به وجود آوردید که این اتفاق افتاده ؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Saeed Fard گفته است :

سلام
چه تغییری به وجود آوردید که این اتفاق افتاده ؟

اخرین تغییری که دادم تغییر متن اس ام اس های ارسالی بود اما به حالت اول برگرداندم و باز این مشکل بود و حل نشد

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Reza_805 گفته است :

اخرین تغییری که دادم تغییر متن اس ام اس های ارسالی بود اما به حالت اول برگرداندم و باز این مشکل بود و حل نشد

چون مشخص نیست مشکل از کجا به وجود اومده باید طی کارهایی به صورت آزمون و خطا دنبال مشکل باشید .

اختلال سایر افزونه‌ها رو بررسی کنید ، تغییری از سمت سرور روی نسخه php یا کانفیگ سرور ایجاد نشده ؟

پلاگین رو حذف و جداولش رو از phpmyadmin حذف کنید و از نو نصب و تنظیم کنید، وردپرس و ووکامرس رو بروزرسانی مجدد کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Saeed Fard گفته است :

چون مشخص نیست مشکل از کجا به وجود اومده باید طی کارهایی به صورت آزمون و خطا دنبال مشکل باشید .

اختلال سایر افزونه‌ها رو بررسی کنید ، تغییری از سمت سرور روی نسخه php یا کانفیگ سرور ایجاد نشده ؟

پلاگین رو حذف و جداولش رو از phpmyadmin حذف کنید و از نو نصب و تنظیم کنید، وردپرس و ووکامرس رو بروزرسانی مجدد کنید

نه تغییری از سمت سرور روی نسخه php و کانفیگ رخ نداده

توی phpmyadmin هیچ جدولی به اسم sms پیدا نکردم ممنون میشم اگه اسم جدولش رو اگه میدونید بگید

لینک به ارسال

ای کاش افزونه اس ام اس می توانست زمانیکه یادداشت در سفارش می نویسیم را هم بفرستد .

می خواهم کد پیگیری سفارش ها را ارسال کنم و الان به صورت یادداشت تو سفارششون می نویسم و مشتریان هم می روند و می بینند

راهکاری هست ؟

لینک به ارسال

افزونه که این امکان رو نداره، فقط می‌تونید به صورت دستی ارسال کنید

راهکارش به صورت خودکار باید توسعه داده بشه که فعلا امکانش نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...