رفتن به مطلب

خط افقی بین مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به سایتم گفتم که آخرین نوشته ها را در صفحه اول سایت نشون بده. حالا یه کد با div نوشتم که یه خط افقی درست می کنه. امه نمیدونم چه جوری داخل کد ها بذارم که بین آخرین مطالب ارسالی در صفحه اول قرار بده.یعنی ابتدا آخرین پست در صفحه اول نشون داده بشه بعد یه خط بعد پست دومی و بعد همون خط افقی و ....  .  در حقیقت فایل مناسب برای ریختن کد ها مو پیدا نمی کنم. اگه میشه راهنمایی کنید که در کدام فایل کد ها را عوض کنم. توجه کنید که من تنظیم اینکه آخرین مطالب را نشون بده در سفارشی سازی سایت تنظیم کردم.

پیشاپیش از همه دوستان متشکرم

لینک به ارسال

سلام

برای اینکه در انتهای هر پست خط مورد نظرتون ایجاد و تکرار بشه باید divای که ایجاد کردید رو در حلقه قسمتی که مطالب رو فراخوانی می‌کنه در فایل index.php قالب قرار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Saeed Fard گفته است :

سلام

برای اینکه در انتهای هر پست خط مورد نظرتون ایجاد و تکرار بشه باید divای که ایجاد کردید رو در حلقه قسمتی که مطالب رو فراخوانی می‌کنه در فایل index.php قالب قرار بدید

موفق باشید

سلام.من خیلی گشتم و پی در پی کد رو کپی می کردم و توی کد ها مذاشتم و ریفرش میکردم ولی کار نمیداد.بعضی وقت ها بالای سایت و بعضی وقت ها پایین سایت و بعضی وقت موجب بالا نیامدن سایت می شود. اگه میشه راهنمایی دقیق تری بکنید که کدوم index.php را باز کنم و کدوم کد را تغییر بدم. اگه آدرس دقیق تری بدین خیلی ممنون میشم(یا با عکس)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...