رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.

من میخوام یه قسمتی از یه افزونه رو ویرایش کنم. css هر چیزی رو با فایرفاکس پیدا میکنم اما فایل های غیر css رو چطوری میشه از cpanel پیدا کرد؟ مثلا میخوام بعضی از گزینه های یه افزونه رو کلا پاک کنم و گزینه های جدید اضافه کنم. از کجا بفهمم کدوم فایل رو باید ویرایش کنم؟

لینک به ارسال

شما نمیتونید از مرورگر و... این موارد پیدا کنید چون این کدها سمت سرور پردازش میشوند و خروجی آن ها برای شما نمایش داده میشود 

پس شما باید مثلا متن و یا کلاس مورد نظر درون فایل ها جستجو کنید و بخوانید و ادیت کنید 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، masoudmosleh267 گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید.

من میخوام یه قسمتی از یه افزونه رو ویرایش کنم. css هر چیزی رو با فایرفاکس پیدا میکنم اما فایل های غیر css رو چطوری میشه از cpanel پیدا کرد؟ مثلا میخوام بعضی از گزینه های یه افزونه رو کلا پاک کنم و گزینه های جدید اضافه کنم. از کجا بفهمم کدوم فایل رو باید ویرایش کنم؟

دوست عزیز اگه تمایل داشتی میتونی افزونه رو معرفی کنی یا برام پیوستش کنی یا اینجا یا خصوصی و مشخص کنی چه بخشیشو تغییر میخوای بدی تا ببینم میتونم کمکت کنم تا کد های بخش مورد نظرتو پیدا کنی یا نه!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱۳ ه‍.ش. at 12:05، Black_Sky گفته است :

شما نمیتونید از مرورگر و... این موارد پیدا کنید چون این کدها سمت سرور پردازش میشوند و خروجی آن ها برای شما نمایش داده میشود 

پس شما باید مثلا متن و یا کلاس مورد نظر درون فایل ها جستجو کنید و بخوانید و ادیت کنید 

اگر افزونه فارسی ترجمه شده باشه باید دنبال کلمات فارسی بگردم تو فایل ها یا خیر کلمه انگلیسی اصلی افزونه رو؟ مثلا یه سری از جملات رو میخوام کلا پاک کنم و تغییرات دیگه.

لینک به ارسال

اغلب افزونه ها فایل ترجمه دارن و وردپرس از روی فایل ترجمه بر اساس زبان وردپرس شما افزونه رو ترجمه میکنه پس در نتیجه در سورس افزونه به احتمال بسیار بالا اون کلماتی که میبینید انگلیسی نوشته شده.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱۳ ه‍.ش. at 13:17، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز اگه تمایل داشتی میتونی افزونه رو معرفی کنی یا برام پیوستش کنی یا اینجا یا خصوصی و مشخص کنی چه بخشیشو تغییر میخوای بدی تا ببینم میتونم کمکت کنم تا کد های بخش مورد نظرتو پیدا کنی یا نه!

سلام دوست عزیز. افزونه فوق دکان هست. شما تو تنظیمات حمل و نقل که برید یه جا نوشته حمل از و یه جا نوشته حمل به. اسم کلیه کشور ها اونجا هست که یکی رو کاربر انتخاب کنه. برای ارسال به خارج از کشور هست. برای هر کشور میشه یه هزینه ارسال مشخص کرد. حالا من میخوام یه جای کشورها اسم استان های ایران باشه. گویا این اسم ها ربطی به افزونه دکان نداره. چون ترجمه فارسی دکان رو غیرفعال کردم باز این اسم ها فارسی هستند. ممکنه واسه ووکامرس باشه. میتونید کمکم کنید پیدا کنم فایلش رو؟

ویرایش شده توسط masoudmosleh267
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...