رفتن به مطلب

کمک در بهینه سازی صفحه برای گوگل فارسی

rozaboy

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض احترام

من تلاش دارم دو سری کلمات را در دو موضوع مختلف بر روی این دو وب سایت به صفحه اول گوگل برسانم، تا اینجا شرایط تنها برای این دو سایت بهتر شده اند و اغلب تلاش های من در بهینه کردن متون و همین طور خرید بک لینک بر روی این دو آدرس بوده است، اما هنوز هم احساس می کنم متون روی هر دو نیاز به کار زیاد دارند، لطفا اگر نکته ای هست که باید رعایت کنم یا موضوعی که با افزودن آن کمکی به شرایط فعلی خواهد کرد برای من ذکر کنید

سایت اول با کلمات کلیدی شامل چاپ پرچم، پرچم رومیزی، پرچم تشریفات

چاپی نیک

سایت دوم با کلمات کلیدی کنترل ولو فیشر، شیر کنترلی fisher، شیر کنترل

پارسل تجهیز

لینک به ارسال

سئو امروزه فقط محتوا + لینک (لینک داخلی و خارجی)

محتوا جدید و نو و غیرکپی تاثیر فراوان

برچسب ها رو هم فراموش نکنید

لینک به ارسال

با سلام
بنظرم این نکته هم ضروری هست که درمورد کلمات کلیدی خودتون جستجو کنید ببینید رقبای شما چه افراد،سازمان، موسسات یا شرکت هایی هستند و تحلیل کنید جایگاه شما کجاست؟
بررسی کنید برای اینکه به صفحه اول گوگل بیاین چقدر نیاز به زمان و هزینه دارین و آیا مثل اونها میتونین تولید محتوا و لینک سازی ،بهینه سازی و... انجام بدین و بطور خلاصه مثل اونها هزینه کنید؟ یا خیر؟
گاهی کلمات خوبی رو انتخاب کردیم اما گاهی شاید لازم باشه کلمات کلیدی خودمون رو کمی تمایز و تغییر بدیم
بابت بهینه کردن متن که گفتین ، قوی ترین و مهم ترین موضوع همین هست، کاربر وقتی وارد وبسایت شما میشه بابت کلمات و موضوعات سایت شما، باید نیازش براورده بشه و مطالبتون رو بخونه و توی سایت شما به مطالب دیگه هم سر بزنه که این موضوع اتفاقی نیست و نیاز به تولید محتوا و دقت و تلاش داره
بابت لینک سازی در کنار تبلیغ و بک لینک و ... ، بخش مهمی از اون لینک کردن درست مطالب وبسایت خودتون به هم دیگه اس،
بهینه کردن وبسایتتون و بالا وردن سرعت لود صفحات هم برای کاربرهای کم حوصله امروزی مهم هست، یه وقتی کاربر تا اینکه وبسایت لود بشه حوصله اش سر نره بک نزنه!!
موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...