رفتن به مطلب

درخواست افزونه جست و جو در جدول سفارشی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام و عرض خسته نباشید .بنده دنبال افزونه ای هستم که در جدولی سفارشی در بخش جست و جوی کلمه ، این امکان را داشته باشد که بتوان برای هر مورد در جدول ، کلمات کلیدی مشخص کرد که به فرض اگر بازدید کننده کلمه مورد نظر خودرا با غلط املایی جست و جو کرد ، جواب صحیح را نمایش بدهد . تمام کلمات کلیدی توسط اینجانب جمع آوری شده و به طور دستی میخواهم آنها را وارد کنم .

مانند سایت زیر که به زبان PHP هستش و من پیدا کردم .

59854b226484e_takandamsite.thumb.JPG.7f1ec344413e48a566af50eba298c4de.JPG

برای جدول سازی بهترین افزونه ای که پیدا کردم ، TablePress هستش ، که تمامی امکانات به جز وارد کردن کلمات کلیدی رو در اختیار بنده میذاره .

برای کلمات کلیدی سفارشی هم افزونه Ajax Search Pro رو استفاده کردم که این امکان رو در اختیار من میذاره ولی با این تفاوت که باید هر کلمه مشخص شده حتما در یک نوشته یا برگه باشد که در پایین صفحه باکس مربوط به افزونه وجود دارد .

-----------------------------------------------------------------------

افزونه باید به گونه ای باشد که برای هر تیتر جدول ، یک تکست باکس وجود داشته باشد که با وارد کردن مقدار آن به طور کامل به ردیف های جدول اضافه شود و افزونه Ajax نیز در پایین آن تعبیه شده باشد .

نیاز به یک بانک اطلاعاتی برای این مورد و قابلیت ویرایش و بخش مدیریت دارد .

امکان نوشتن این افزونه برای ورد پرس وجود دارد ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط iranian-novin
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...