• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
karimi

مشکل با فایل htaccess

6 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر شما

من یه مشکل عجیب با فایل htaccess دارم. آدرس چندتا از پستهام رو عوض کردم و با کد 301 توی htaccess اونها رو ریدایرکت کردم. نکته عجیب اینه که کدهای ریدایرکتی که نوشتم پاک میشن. دلیلش چیه؟ پرمیشن رو هم با 644 و هم با 744 چک کردم فرقی نداشت.

ممنون میشم راهنماییم کنید، ارور 404 زیاد میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ویرایش htaccess را در جایی نبستید؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل صحبتهای sir1 عزیز

بعضی از سرورها هم ویرایش فایلهای htaccess رو میبندن با سرور هم یه تماس بگیرید بد نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

در تکمیل صحبتهای sir1 عزیز

بعضی از سرورها هم ویرایش فایلهای htaccess رو میبندن با سرور هم یه تماس بگیرید بد نیست

پیش از اینکه وردپرس رو به 4.8 روزرسانی کنم مشکلی نداشتم، از وقتی آپدیتش کردم این مشکل پیش اومده ولی باز بهم با سرور تماس می گیرم.

با سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود دوباره

من الان با هاستینگ تماس گرفتم گفتند که ما محدودیت نذاشتیم ولی پیشنهاد داد که از طریق سی پنل ریدایرکت کنم. جالا چند تا سوال دارم:

1- ریدایرکت از سی پنل بهتره یا htaccess؟

2- سرعت اعمال تغییراتشون فرق داره؟

3- آیا قطعه کدی هست که از تغییر دادن htaccess  جلوگیری کنه؟ اگر آره کدش رو بلدید چیه و اینکه کجا نوشته میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، karimi گفته است :

با درود دوباره

من الان با هاستینگ تماس گرفتم گفتند که ما محدودیت نذاشتیم ولی پیشنهاد داد که از طریق سی پنل ریدایرکت کنم. جالا چند تا سوال دارم:

1- ریدایرکت از سی پنل بهتره یا htaccess؟

2- سرعت اعمال تغییراتشون فرق داره؟

3- آیا قطعه کدی هست که از تغییر دادن htaccess  جلوگیری کنه؟ اگر آره کدش رو بلدید چیه و اینکه کجا نوشته میشه؟

مشکل من حل شد. کدهای ریدایرکت رو پیش از کد  # END WordPress می نوشتم که باعث می شد پاک بشه، الان درست شده و امیدوارم درست باقی بمونه.

تا حالا دقت نکرده بودم کدهای ریدایرکتی که می نویسیم تو ریدایرکت سی پنل هم ثبت میشه.

از دوستان پاسخگو هم سپاسگزارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری