رفتن به مطلب

با قوانین جدید گوگل میتوان سایت های رقیب را به راحتی کنار زد؟

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید . گوگل روز به روز پیشرفتر و البته کمی قوانینش حالت دوگانگی دارد. مثلا در مورد بک لینک من توی یکی از سایت های سئو ایران که جز 10 نتیجه اول گوگله خوندم نوشته بود که :

بکلینک مخصوصا از نوع کامنت گذاشتن در سایت ها و فروم ها بویژه سایت های خارجی زبان منسوخ شده و موجب پنالتی شدن سایت میشه. 

این یعنی چی ؟! یعنی من میتونم با همین روش کاری کنم با گذاشتن مثلا بک لینک های کامنت دار برای سایت های رقیب از چشم گوگل بیفتن یا دچار پنالتی بشن ؟ این شامل خود من هم میشه

ایا واقعا گوگل به همین راحتی گول میخوره؟ تکلیف چیه؟

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

ظاهرا این روش از بین بردن سایت های رقیب با کامنت اسپم جدیه ها.

تو انجمن پرشین تولز طرف میگه سایت های رقیب چیزی حدود 2000 بک لینک کامنت تو سایت های خارجی براش ثبت کرده بودن که همین باعث افت رتبه ش شده. 

حالا با یه سئوکار صحبت کرده باید یکی یکی اون لینک ها رو از وبمستر حذف کنه. شاید فرجی بشه گوگل هرچی اپدیت تر میشه داره بدترمیشه که با این اوضاع

شعار گوگل این بود که رقیبا رو با محتوای باکیفیت پشت سر بزاریم ظاهرا برعکس داره میشه .

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال
در در 8/7/2017 at 01:05، modlebas گفته است :

خسته نباشید . گوگل روز به روز پیشرفتر و البته کمی قوانینش حالت دوگانگی دارد. مثلا در مورد بک لینک من توی یکی از سایت های سئو ایران که جز 10 نتیجه اول گوگله خوندم نوشته بود که :

بکلینک مخصوصا از نوع کامنت گذاشتن در سایت ها و فروم ها بویژه سایت های خارجی زبان منسوخ شده و موجب پنالتی شدن سایت میشه. 

این یعنی چی ؟! یعنی من میتونم با همین روش کاری کنم با گذاشتن مثلا بک لینک های کامنت دار برای سایت های رقیب از چشم گوگل بیفتن یا دچار پنالتی بشن ؟ این شامل خود من هم میشه

ایا واقعا گوگل به همین راحتی گول میخوره؟ تکلیف چیه؟

سلام

اگه تعداد بک لینک های  دریافتی یک سایت از سایت های اسپم زیاد شود موجب می شود که گوگل جریمش کند و از نتایج حذفش کند.

ولی گوگل ابزاری تحت عنوان disavow google برای مدیران سایت ایجاد کرده که بک لینک هایی که از سایت های اسپم دریافت می کنند را حذف کنند و رتبه خودشونو نگه دارند ولی سایتی که با این ابزار گوگل آشنایی نداشته باشد به راحتی طی یک ماه میشه از نتایج خارجش کرد.

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام

اگه تعداد بک لینک های  دریافتی یک سایت از سایت های اسپم زیاد شود موجب می شود که گوگل جریمش کند و از نتایج حذفش کند.

ولی گوگل ابزاری تحت عنوان disavow google برای مدیران سایت ایجاد کرده که بک لینک هایی که از سایت های اسپم دریافت می کنند را حذف کنند و رتبه خودشونو نگه دارند ولی سایتی که با این ابزار گوگل آشنایی نداشته باشد به راحتی طی یک ماه میشه از نتایج خارجش کرد.

میشه دوستان درباره disavowیه کم بیشتر توضیح بدن؟ برای من در وبسمتر حدود 300 سایت عجیب و غریب هستش که به سایت من لینک دادن آیا قابلیت  Disavow links واسه حذف لینک این سایت های اسپم هست که از لینک مطالب سایت من استفاده کردند؟

الان که بررسی میکنم می بینم همه شون سایت های اسپم هستند و بلاک شدن

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام

خب اره. اما اینجا دوتا مشکل هست . اول اینکه چرا باید وبمستر جور قوانین دوگانه گوگل رو بکشه؟ همین پاک کردن سایت های اسپم خودش زمانبره

دوم گوگل چرا به این صورت داره کار می کنه. تکلیف اون کسی که تازه شروع کرده چیه پس ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، modlebas گفته است :

خب اره. اما اینجا دوتا مشکل هست . اول اینکه چرا باید وبمستر جور قوانین دوگانه گوگل رو بکشه؟ همین پاک کردن سایت های اسپم خودش زمانبره

دوم گوگل چرا به این صورت داره کار می کنه. تکلیف اون کسی که تازه شروع کرده چیه پس ؟

من امروز یه بررسی کردم دیدم اگه بخوام این سایت های اسپم رو حذف کنم شاید یه هفته وقتم رو بگیره . از طرفی چندتایی شون بررسی کردم دیدم به صورت اسپم شناخته شدن و بلاک شدن. ایا این سایت های اسپم که بلاک شدن هم روی رتبه سایت تاثیر میزاره؟

لینک به ارسال

قطعا تاثیر داره و اگه تعدادشون زیاد بشه 100% پنالتی میشد مطمین باشید . 

من کاربری رو در پرشین تولز میشناسیم با رتبه 700 جوری لهش کردن که حتی خود گوگل هم با اون همه ادعاش چیزی نفهمید. یعنی از روش هایی استفاده میکنند که این کامنت اسپم گذاشتن در مقابلش چیزی نیست.

حالا دوستان میگن گوگل ابزار گذاشته . در بالا هم گفتم یک ادم بیکار میخواد بنشینه یکی یکی این سایت هارو چک کنه ببینه چی به چیه.

منتها حرف من اینه گوگل چرا داره کاستی های خودشو میندازه رو دوش مثلا منه وبمستر ؟! با این فرضیات خیلی هم باهوش نیست 

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، modlebas گفته است :

قطعا تاثیر داره و اگه تعدادشون زیاد بشه 100% پنالتی میشد مطمین باشید . 

من کاربری رو در پرشین تولز میشناسیم با رتبه 700 جوری لهش کردن که حتی خود گوگل هم با اون همه ادعاش چیزی نفهمید. یعنی از روش هایی استفاده میکنند که این کامنت اسپم گذاشتن در مقابلش چیزی نیست.

حالا دوستان میگن گوگل ابزار گذاشته . در بالا هم گفتم یک ادم بیکار میخواد بنشینه یکی یکی این سایت هارو چک کنه ببینه چی به چیه.

منتها حرف من اینه گوگل چرا داره کاستی های خودشو میندازه رو دوش مثلا منه وبمستر ؟! با این فرضیات خیلی هم باهوش نیست 

واقعا اگه اینجوری باشه که خیلی بده

دوستان با تجربه و اساتید ممنون میشم در این بحث مشارکت کنند.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، chem گفته است :

واقعا اگه اینجوری باشه که خیلی بده

دوستان با تجربه و اساتید ممنون میشم در این بحث مشارکت کنند.

ببین منم یه زمانی تازه کار بدوم و بدون هیچ دلیل وقتی این همه پست خوب و اختصاصی میزدم از گوگل حذف شدم.

بعد از یک ماه تحقیق رسیدم به جایی که بله مشکل من از بک لینک بوده و به محض معرفی لینک های اسپم به گوگل همون روز ورودیم زیاد شد و اومدم جایگاه خودم.

باید خلاصه اگاه باشی که مشکلی برات پیش نیاد

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، sir1 گفته است :

ببین منم یه زمانی تازه کار بدوم و بدون هیچ دلیل وقتی این همه پست خوب و اختصاصی میزدم از گوگل حذف شدم.

بعد از یک ماه تحقیق رسیدم به جایی که بله مشکل من از بک لینک بوده و به محض معرفی لینک های اسپم به گوگل همون روز ورودیم زیاد شد و اومدم جایگاه خودم.

باید خلاصه اگاه باشی که مشکلی برات پیش نیاد

یعنی شما اومدی تک تک سایت های اسپمی که لینک به سایت شما داده بودند رو از طریق Disavow links به گوگل معرفی کردید؟ خوب این سایت ها که هر روز تعداشون زیادتر میشه .یعنی مابایدهر روز این سایت ها رو معرفی کنیم؟

بعدش اگه میشه مراحلی که در وبمستر برای معرفی سایت های اسپم به گوگل رفتید رو محبت کنید همین جا بفرمایید تا من و بقیه دوستان استفاده کنند

با تشکر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

یعنی شما اومدی تک تک سایت های اسپمی که لینک به سایت شما داده بودند رو از طریق Disavow links به گوگل معرفی کردید؟ خوب این سایت ها که هر روز تعداشون زیادتر میشه .یعنی مابایدهر روز این سایت ها رو معرفی کنیم؟

بعدش اگه میشه مراحلی که در وبمستر برای معرفی سایت های اسپم به گوگل رفتید رو محبت کنید همین جا بفرمایید تا من و بقیه دوستان استفاده کنند

با تشکر

نه ماهی یکبار به بخش Link to your site برین و بک لینک سایت رو چک کنید هر کدوم اسپم بود میتونید معرفی کنید

لینک به ارسال

نه ماهی یکبار به بخش Link to your site برین و بک لینک سایت رو چک کنید هر کدوم اسپم بود میتونید معرفی کنید

ممنون میشم بفرمایید چطور و از کدوم گزینه سایت اسپم رو معرفی کنم؟
آخه واسه من خیلی زیاده!!
لینک به ارسال

گوگل نکته خیلی مهمی در استفاده از این روش تاکید کرده

نقل قول

This is an advanced feature and should only be used with caution. If used incorrectly, this feature can potentially harm your site’s performance in Google’s search results. We recommend that you disavow backlinks only if you believe you have a considerable number of spammy, artificial, or low-quality links pointing to your site, and if you are confident that the links are causing issues for you. In most cases, Google can assess which links to trust without additional guidance, so most normal or typical sites will not need to use this tool.

نکته دوم اینکه مثلا اگه سایت اسپمی با دو ادرس در لینک های وبمستر باشد باید هر دو رو ثبت کرد یا اینکه دامنه اصلی کافیه

مثلا www.test.com

www.test.com/servicr/chrismass

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در در 8/13/2017 at 16:08، chem گفته است :

ممنون میشم بفرمایید چطور و از کدوم گزینه سایت اسپم رو معرفی کنم؟
آخه واسه من خیلی زیاده!!

به لینک زیر برو:
https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

دامنه خودت را انتخاب کن و بقیه مراحل.

اموزشش تویه نت هست 

اموزش disavow google را بزن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...