• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Hamedgh

سوال پست تبلیغی بین هر چند پست

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 

من قصد دارم بین هر چند نمایش پست از مطالب صفحه اول یک برگه یا شبیه آن بعنوان تبلیغاتی ایجاد کنم 

مثلا چند برگه آماده کردم که درش تبلیغات هست و میخوام مثلا یکیش در بین پست 1 و دو قرار بگیره و بعدیش در بین پست 5 و 6 !

شبیه کاری که به عنوان مثال در سایت دانلود ها انجام شده 

چطور باید این کار رو انجام بدم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید روی لوپ اصلی که در فایل index.php قالبتون هست یک شمارنده بذارید و یه سری شرط تعریف کنید که اگر شمارنده مثلا به 7 رسید کد تبلیغ رو اضافه کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 48 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

باید روی لوپ اصلی که در فایل index.php قالبتون هست یک شمارنده بذارید و یه سری شرط تعریف کنید که اگر شمارنده مثلا به 7 رسید کد تبلیغ رو اضافه کنه.

ممکنه بیشتر توضیخ بدید؟

چجوری تعریف کنم که مثلا برگه x بالای پست اول یا بین پست شماره a و b قرار بگیره؟

من تو فایل index.php کلا loop ندارم ولی تو ویرایشگر فایلی تحت عنوان loop.php دارم ( نکته: از قالب صحیفه استفاده میکنم )

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      دوستان سلام
      کسی میدونه گذاشتن تبلیغات بازاریابی اینترنتی میتونه برای سئو سایت ضرر داشته باشه مثلا بازاریابی اینترنتی که میزبان فا گذاشته یه عکس و میزاری تو سایت و بعد لینک حساب خودتو میدی به عکس
      اینجوری میتونه رتبه سایت و خراب کنه؟
      سپاس
    • توسط 11057
      بنده  قصد دارم در کنار  نوار سایت(قسمت ابزارک ها) یه لیست ثبت نام قراربدم که برام عکس ارسال کنن و فقط بنده و اون شخص عکس های ارسالی رو ببینه
      هرکس هم با یه حساب کاربری وارد شه و ارسال کنه.
      چکار کنم؟؟
    • توسط GMan
      عرض سلام و خسته نباشی
      خلاصه میگم که وقتتون گرفته نشه
      یه سایت موزیک داریم؛ بازدیدش بد نیست(رو به رشده)؛ الکساش مرتب داره کم میشه؛ گذاشتن پاپ آپ واقعا آزار دهندست و اعصاب خرد کن؛
      یه ایده درست و حسابی می خوایم واسه تبلیغاتش

پیشاپیش از نظراتتون ممنون
    • توسط Cinema
      سلام به همه
      دوستان من هر کاری می کنم تبلیغات روی سایتمون نمایش داده نمیشه !
      مثلا این کد
      <script type="text/javascript">nextads_w_b = 468;nextads_h_b = 60;domain='yourdomain.com';</script>
      <script type="text/javascript" src="http://script.nextads.ir/script/js/ads.pub.js"></script>
      کلا تبلیغات رو نشون نمیده حالا هر چی می خواد باشه !
      بیش از 20 تا افزونه رو امتحان کردیم ولی هیچی نشون نمیده !
      مشکل از کجاست ؟ ایا نیاز به تغییر کد های قالب هست ؟
      از این افزونه هم استفاده کردیم : HTML Javascript Adder
      تو این افزونه یک تب به اسم preview هست که وقتی اونو می زدیم بنر تبلیغاتی بدون هیچ مشکلی نشون داده می شد ولی تو وب سایت هیچی نشون نمی داد ! (پس مشکل کد تبلیغ نیست )
      واقعا نمی دونیم مشکل از چیه خواهشا کمک کنید ...
    • توسط BahramElf
      سلام
      برای جذب آگهی و کسب درآمد از سایت از طریق دریافت تبلیغات چه راه هایی هست؟ در مورد شرکت هایی که تبلیغات کلیکی روی سایت قرار می دهند کدام شرکت معتبر تر هست و پرداخت خوبی داره؟ لطفا معرفی کنید