رفتن به مطلب

مشکل در پاسخ به نظرات کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

تازگی ها به مشکل عجیبی برخوردم، نمیتونم نظرات کاربران در پست ها رو تایید کنم و همینطور پاسخ اونا رو بدم و با خطای زیر رو به رو میشم که براتون پیوست کردم

اخیرن هم تغییراتی در سایت نداشتم، یعنی هیچ افزونه ای رو نصب نکردم، فقط هاستم روی کلودفلیر بوده که جابه جا کردم

اگر نظری دارید ممنون میشم بگید

Capture.PNG

Capture1.PNG

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام 

اگر هاستتون رو تغییر دادید و سایت بدون مشکل لود میشه و در دسترس هست احتمال اینکه این مشکل از سمت هاست باشه خیلی کمه. لطفا تست های زیر رو انجام بدید تا متوجه بشید مشکل دقیقا از کجاست:

۱- اگه وردپرس آپدیت نیست حتما در اولین فرصت اون رو آپدیت کنید!

۲-قالب سایت رو برای چند دقیقه به یکی از قالب های پیش فرض وردپرس تغییر بدید و تست کنید که آیا با تغییر قالب مشکل همچنان پا برجاست! اگر مشکل از قالب بود شما باید قالب سایت رو آپدیت و یا تغییر بدید.

۳- همه افزونه ها رو غیرفعال کنید و سپس مجدد بصورت تکی تکی شروع کنید به فعال کردن اون ها و مشکل رو بررسی کنید که آیا برطرف شده است یا خیر.

توجه: موارد گفته شده رو بصورت جدا جدا انجام بدید بطور کامل و در صورتی که مثلا دیدید مشکل از قالب نیست بعد برید سراغ افزونه ها و تست رو روی افزونه ها انجام بدید.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

اگر هاستتون رو تغییر دادید و سایت بدون مشکل لود میشه و در دسترس هست احتمال اینکه این مشکل از سمت هاست باشه خیلی کمه. لطفا تست های زیر رو انجام بدید تا متوجه بشید مشکل دقیقا از کجاست:

۲-قالب سایت رو برای چند دقیقه به یکی از قالب های پیش فرض وردپرس تغییر بدید و تست کنید که آیا با تغییر قالب مشکل همچنان پا برجاست! اگر مشکل از قالب بود شما باید قالب سایت رو آپدیت و یا تغییر بدید.

۳- همه افزونه ها رو غیرفعال کنید و سپس مجدد بصورت تکی تکی شروع کنید به فعال کردن اون ها و مشکل رو بررسی کنید که آیا برطرف شده است یا خیر.

توجه: موارد گفته شده رو بصورت جدا جدا انجام بدید بطور کامل و در صورتی که مثلا دیدید مشکل از قالب نیست بعد برید سراغ افزونه ها و تست رو روی افزونه ها انجام بدید.

موفق باشید...

سلام ممنون از نظر شما

من شنیدم وردپرس ۴.۸ مشکلات زیاد داره، برای من ۴.۷ هست

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز 

نسخه های وردپرس همیشه باعث بهبود شدن و مشکلات قبلی تو اون ها fix میشده.

من خودم با آخرین نسخه وردپرس کار میکنم و از این بابت مشکلی ندارم.

با یه یه سرچ ساده این عبارت تو گوگل (ویژگی های وردپرس 4.8) میتونید از ویژگی های این نسخه کاملا آگاه بشید.

و یه نکته ی دیگه: درصورتی که فکر میکنید ممکن است با آپدیت کردن وردپرس سایت مشکلات جدید و بیشتری برای سایت شما ایجاد شود پیشنهاد میکنم حتما قبل از انجام هر گونه کار یا تستی روی سایت٬ ابتدا از کل سایت یه فول بک آپ بگیرید تا اگر مشکل ایجاد شد سریعا بتونید با ریستور کردن بک آپ سایت را به حالت قبلی بازگردانی کنید.

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

موفق باشید...

همه موارد رو انجام دادم ولی مشکل حل نشد

خیلی جاها وردپرس بدون رفرش عملیات رو انجام میده، توی این جور شرایط سایت من مشکل داره

الان تنها فرقی که کرده اینکه اون پیغام نمایش داده نمیشه ولی همش در حال لود شدن هست و میچرخه

ممکنه از CDN باشه؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

همه موارد رو انجام دادم ولی مشکل حل نشد

خیلی جاها وردپرس بدون رفرش عملیات رو انجام میده، توی این جور شرایط سایت من مشکل داره

الان تنها فرقی که کرده اینکه اون پیغام نمایش داده نمیشه ولی همش در حال لود شدن هست و میچرخه

ممکنه از CDN باشه؟

بعید میدونم از Cloudflare باشه ولی جهت تست میتونید در پنل Cloudflare از منوی افقی بالا گزینه DNS رو انتخاب کنید بعد از بخش DNS Records تمامی ابرهای نارنجی رو خاکستری کنید.

با این کار شما فقط از نیم سرورهای Cloudflare استفاده میکنید ولی در اصل CDN خاموش میشه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

اره از CDN بود

ممنون از شما دوست عزیزم که وقتتون رو دادید

پس حتما یه موردی رو اشتباه تنظیم کردید در CDN که این اتفاق افتاده چون من خودم هم از Cloudflare استفاده میکنم و مشکلی از بابت بخش AJAX وردپرس پیش نیومده واسم.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، baharmf93 گفته است :

اره از CDN بود

ممنون از شما دوست عزیزم که وقتتون رو دادید

CDN ها خودشون فایل‌ها رو فشرده میکنن و هم کش ایجاد میکنن

ممکنه شما هم توی وردپرس فشرده سازی و کش رو هم انجام داده باشید و باعث بشه تداخلی به وجود بیاد

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

بعید میدونم از Cloudflare باشه ولی جهت تست میتونید در پنل Cloudflare از منوی افقی بالا گزینه DNS رو انتخاب کنید بعد از بخش DNS Records تمامی ابرهای نارنجی رو خاکستری کنید.

با این کار شما فقط از نیم سرورهای Cloudflare استفاده میکنید ولی در اصل CDN خاموش میشه.

نه من CDN دیگه استفاده میکنم

اتفاقا از کلودفلیر که برداشتم سرعت سایتم خیلی بهتر شد و جای دیگه بردم اونجا ظاهرا کمی با وردپرس من مشکل داشت که رفع شد

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mizfa گفته است :

CDN ها خودشون فایل‌ها رو فشرده میکنن و هم کش ایجاد میکنن

ممکنه شما هم توی وردپرس فشرده سازی و کش رو هم انجام داده باشید و باعث بشه تداخلی به وجود بیاد

اره دقیقا

فشرده سازی CDN رو غیرفعال کردم مشکل رفع شد

بله در وردپرس خودمم با افزونه فشرده سازی کردم

میگن زیادی ی کاری رو انجام بدی بدتر میشه اینه، فشرده سازی هم حدی داره :)

ویرایش شده توسط baharmf93
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...