رفتن به مطلب

راهنمایی آلکسا-افت ناگهانی رتبه

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سایتم خیلی خوب داشت رتبش خوب میشد تا 2100 اومد.یهو از فرداش رتبه افت کرد و هی 100 تا 100 تا افت کرد و تو عرض یک هفته رسیده 2500 .امروز نگاه کردم شد 2650 .چرا یهو انقدر رتبه افت کرده؟؟؟؟؟؟

سایت هر روز بروز هست بالای 40 مطلب فقط آپدیت هست .روزی 3 الی 6 مطلب جدید هست.بازدیدم هم افت نکرده و همونجوره.Bounce Rate هم 50 هست.Daily Pageviews per Visitor هم 11.00 هست.همشون رشد مثبت داشتن.حتی رتبه جهانی داره به درستی رشد میکنه.بازدیدمم 96 درصد ایران هست.

الان باید چه کنم.پیشنهادتون چیه؟؟؟؟بخدا هر مطلبی مینویسم از نظر سئو رعایت میکنم - اختصاصی هستن .

لینک به ارسال

اگه ادرس سایت قرار بدید دوستان بهتر میتونن کمک تون کنن. منتها به خیلی چیزها بستگی داره مثلا پیشرفت رقیباتون - امتیاز منفی گرفتن از گوگل - بازید برخی مطالب خاص که رفته رفته از بازدیدشون کاسته میشه 

گوگل وبمستر چک کنید ببیند اروری خطایی لینک مشکوکی.

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، modlebas گفته است :

اگه ادرس سایت قرار بدید دوستان بهتر میتونن کمک تون کنن. منتها به خیلی چیزها بستگی داره مثلا پیشرفت رقیباتون - امتیاز منفی گرفتن از گوگل - بازید برخی مطالب خاص که رفته رفته از بازدیدشون کاسته میشه 

گوگل وبمستر چک کنید ببیند اروری خطایی لینک مشکوکی.

گوگل وبمستر پیغامی ندارم-توی گوگل وبمستر هم فقط Crawl Errors چک کرده بودم دوروز پیش حدود 60 تا 404 داشتم یه سری آدرس ها که اصلا وجود نداشتن و من هم ایجاد نکرده بودم .برای این موضوع افزونه ای نصب کردم که 404 رو به صفحه اصلی ریدایرکت 301 میکنه.و امروز چک کردم اوکی بود و ارورهای 404 به 3 عدد رسید که اونا رو هم تیک زدم و فیکس کردم.چیز مشکوکی هم ندیدم.مطالب تاپ سایت مثل قبل ورودی گوگل دارن و همه چی طبق روال هست.فقط هفته پیش 3 روز بازدید به اندازه 2 الی 3 هزار آیپی کاهش یافت که بعد 3 روز برگشت و الان همون 14 تا 15 هزار آیپی و در مواقع ترافیک سنگین به 17 هزار میرسه.

اینو هم اضافه کنم سایت اندرویدی است اکثر بازدید از موبایل هست تا دسکتاپ.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...