رفتن به مطلب

مشکل با ارور 404 google crawl

unid_user

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز سلام 

برای رفع این مشکل باید بررسی کنید که چه لینک هایی اررور ۴۰۴۰ میده.

بعد اگه آدرسی که ۴۰۴ داره قبلا تو سایتتون داری محتوا بود بهتر از طریق کدهای ریدایرکت آدرس قبلی اون که ۴۰۴ هست رو به آدرس  جدید هدایت کنید. و در صورتی که برگه هایی بودن که محتوای بی ارزشی داشتن و از سایتتون پاک کردید و تو گوگل ایندکس شدن بهتر هست از طریق همین کنسل google webmaster tools درخواست حذف url ها رو به گوگل بفرستید تا آدرس های ۴۰۴ رو از نتایج پاک کنه.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

برای رفع این مشکل باید بررسی کنید که چه لینک هایی اررور ۴۰۴۰ میده.

بعد اگه آدرسی که ۴۰۴ داره قبلا تو سایتتون داری محتوا بود بهتر از طریق کدهای ریدایرکت آدرس قبلی اون که ۴۰۴ هست رو به آدرس  جدید هدایت کنید. و در صورتی که برگه هایی بودن که محتوای بی ارزشی داشتن و از سایتتون پاک کردید و تو گوگل ایندکس شدن بهتر هست از طریق همین کنسل google webmaster tools درخواست حذف url ها رو به گوگل بفرستید تا آدرس های ۴۰۴ رو از نتایج پاک کنه.

موفق باشید...

مدت هاست دارم اینکار و میکنم ولی بازم خطا میده روزانه بیش از 200 لینک. البته درست شد افزونه مناسب ریدایرکت و نصب کردم دیگه اروری نداد. ولی مدتی هم هست که برای نقشه سایتم ایراد میگیره و میگه نقشه سایت html است و باید در فرمت درست باشه. که نمیدونم باید چیکارش کنم؟!

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، masoudch گفته است :

مدت هاست دارم اینکار و میکنم ولی بازم خطا میده روزانه بیش از 200 لینک. البته درست شد افزونه مناسب ریدایرکت و نصب کردم دیگه اروری نداد. ولی مدتی هم هست که برای نقشه سایتم ایراد میگیره و میگه نقشه سایت html است و باید در فرمت درست باشه. که نمیدونم باید چیکارش کنم؟!

معمولا وقتی میگه نقشه HTML هست که موقع داون شدن هاست بات گوگل در حال گشت و گذار در نقشه سایتتون باشه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

معمولا وقتی میگه نقشه HTML هست که موقع داون شدن هاست بات گوگل در حال گشت و گذار در نقشه سایتتون باشه.

یعنی من نمیتونم کاری کنم درسته؟ وبه هاست مربوط میشه؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، masoudch گفته است :

خدارو شکر دوست عزیز که مشکل اولت برطرف شد. ممنون میشم اگه وقت کردی اینجا آموزشش رو بزاری تا بعد ها اگه کسی به این مشکل برخورد بتونه از طریق همین تایپک به نتیجه برسه و تاپیک جدید ایجاد نکنه.

برای مورد دوم: نقشه سایت

اگه افزونه yoast seo روی سایت نصب باشه خودش بطور خودکار نقشه رو براتون ایجاد میکنه که میتونید لینکی که در اختیارتون قرار میده رو از طریق کنسل گوگل وبمستر به گوگل معرفی کنید تا مشکل نقشه سایتتون برطرف بشه.

لینک به ارسال

برای حل مشکل google crawl و رفع خطاهای 404 از افزونه All 404 Redirect to Homepage استفاده کردم.کافیه که آدرسی که میخوایم لینک های 404 به اونجا منتقل کنیم رو در این افزونه وارد کنیم. که من آدرس صفحه اصلی سایت رو دادم.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، masoudch گفته است :

برای حل مشکل google crawl و رفع خطاهای 404 از افزونه All 404 Redirect to Homepage استفاده کردم.کافیه که آدرسی که میخوایم لینک های 404 به اونجا منتقل کنیم رو در این افزونه وارد کنیم. که من آدرس صفحه اصلی سایت رو دادم.

احتیاجی به افزونه نبود. این کد رو در فایل functions.php قالبتون زیر

<?php

قرار بدید.

function redirect_404_to_home() {

if(is_404()) {

wp_redirect(home_url('/'), 301);
		exit();

}

}
add_action('template_redirect', 'redirect_404_to_home');

کار همون افزونه رو میکنه.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...