رفتن به مطلب

درخواست اطلاعات درباره الکسا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یکم اطلاعات درباره الکسا می خواستم 

اینکه چرا سایت من هیچ رتبه ای نداره وبایدحتما ثبت نام کنم واینکه بخش رایگان نداره ومنم نمی تونم چطورتعرفه اش روپرداخت کنم ممنون میشم راهنمایی کامل کنید باتشکر

لینک به ارسال

سلام

نیازی به ثبت نام نیست

بعد از حدود 1 یا 2 هفته رتبه شما در الکسا میاد، البته باید مطالب هم ارسال کرده باشید

به گفته برخی از اساتید سئو ، رتبه الکسا زیاد مورد تایید نیست و فقط برای کسانی خوب هست که میخان تبلیغ بگیرن

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

سلام

نیازی به ثبت نام نیست

بعد از حدود 1 یا 2 هفته رتبه شما در الکسا میاد، البته باید مطالب هم ارسال کرده باشید

به گفته برخی از اساتید سئو ، رتبه الکسا زیاد مورد تایید نیست و فقط برای کسانی خوب هست که میخان تبلیغ بگیرن

سلام الان نزدیک یک ماه سایتم فعاله اما هیچ رتبه نداره یعنی اگر ثبت نام هم نکنیم رتبه سایتم مشخص میشه ممنون ازشما

لینک به ارسال

سلام ، بله ، ما خودمون 4 تا سایت داریم که ثبت نام هم نکردیم، یعنی تحریم هست چیو میخای ثبت نام کنی؟ ولی خودش رتبه میاره، اگر خواستید آدرس سایت رو قرار بدید تا دوستانی که متخصص تر هستن بررسی کنن

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، HONARDAD گفته است :

سلام ، بله ، ما خودمون 4 تا سایت داریم که ثبت نام هم نکردیم، یعنی تحریم هست چیو میخای ثبت نام کنی؟ ولی خودش رتبه میاره، اگر خواستید آدرس سایت رو قرار بدید تا دوستانی که متخصص تر هستن بررسی کنن

سلام مجددخیلی ممنون بابت راهنمایتون امیدوارم موفق باشید باتشکر

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به درخواست اطلاعات درباره الکسا تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...