رفتن به مطلب

آدرس عکس

پست های پیشنهاد شده

در 10 دقیقه قبل، علی آقا گفته است :

سلام چطور میشه آدرس یک  عکس رو پیدا کرد ودرمتن آن را اضافه کرد

میخوام یک مطالب بنویسم که تصویر هم داشته باشه ممنون 

طبق تصاویر زیر عمل کنید.

editor.jpg.6c4fc1c9a7c5ebd47b85d837783c45c0.jpg

پس از کلیک بر روی "افزودن پرونده چند رسانه ای" پنجره زیر باز میشه

upload.jpg.9b1012d0e74cf158a2dd89f4c41afd36.jpg

از بخش "بارگذاری پرونده ها" میتونید عکس داخل هاست وردپرتون آپلود کنید و در نوشته استفاده کنید و از بخش "گذاشتن از نشانی" میتونید آدرس یک عکس درون اینترنت رو بدید و اون عکس در مطلب قرار میگیره.

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

طبق تصاویر زیر عمل کنید.

editor.jpg.6c4fc1c9a7c5ebd47b85d837783c45c0.jpg

پس از کلیک بر روی "افزودن پرونده چند رسانه ای" پنجره زیر باز میشه

upload.jpg.9b1012d0e74cf158a2dd89f4c41afd36.jpg

از بخش "بارگذاری پرونده ها" میتونید عکس داخل هاست وردپرتون آپلود کنید و در نوشته استفاده کنید و از بخش "گذاشتن از نشانی" میتونید آدرس یک عکس درون اینترنت رو بدید و اون عکس در مطلب قرار میگیره.

۲۰۱۷-۰۸-۱۱ ۱۶.۴۹.۵۳.jpg

لینک به ارسال
در هم اکنون، علی آقا گفته است :

تصاویرشما با مال من فرق داره

بله فرق داره.

اگر از آخرین ورژن وردپرس یعنی 4.8.1 هست اینجایی که ازش عکس گرفتید مربوط به ارسال پست نیست.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز 

با این قسمتی که مشخص کردم تو عکس نمیتونی عکس مورد نظر خودت رو بزاری؟

598da1acd6d5a_--...jpg.f87cd5d418901e46c6b1d63445a29d32.jpg.0d4ceb32c9ac53b92df1ea7645dd7f74.jpg

ظاهرا با این بخش که جناب @m4xs051 بهش اشاره کردن باید بشه عکس گذاشت داخل متن.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز 

با این قسمتی که مشخص کردم تو عکس نمیتونی عکس مورد نظر خودت رو بزاری؟

598da1acd6d5a_--...jpg.f87cd5d418901e46c6b1d63445a29d32.jpg.0d4ceb32c9ac53b92df1ea7645dd7f74.jpg

چرا میشه ولی آدرس عکس رو میخواد نمی دونم ازکجا بیارم توهاست هم عکس موردنظرم روآپلود کردم ولی باز نمیتونم

لینک به ارسال
در هم اکنون، علی آقا گفته است :

چرا میشه ولی آدرس عکس رو میخواد نمی دونم ازکجا بیارم توهاست هم عکس موردنظرم روآپلود کردم ولی باز نمیتونم

خوب این ادیتور ، ادیتور پیفرض وردپرس نیست.

از افزونه ادیتورهای دیگه استفاده میکنید؟

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، علی آقا گفته است :

به بخش رسانه ها در داشبورد سایتتون برید. تو این قسمت تمام عکس هایی که تا حالا آپلود کردید هست. کافی عکسی که مد نظر دارید رو انتخاب کنید و در بخش اطلاعاتی که به شما میده آدرس عکس رو بردارید و تو این قسمت استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

به بخش رسانه ها در داشبورد سایتتون برید. تو این قسمت تمام عکس هایی که تا حالا آپلود کردید هست. کافی عکسی که مد نظر دارید رو انتخاب کنید و در بخش اطلاعاتی که به شما میده آدرس عکس رو بردارید و تو این قسمت استفاده کنید.

مثل تصویر زیر٬ توجه کنید بعد از اینکه عکسی رو انتخاب کنید این پنجره باید برای شما نمایش داده شود:

598da533b9dd9_ScreenShot2017-08-11at17_09_08.thumb.png.d5eef0066ba6f27f200336ab84aca7f7.png

ویرایش شده توسط m4xs051
لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، sajjad187 گفته است :

سلام نمیشه url تصویر رو از کدهای html برداشت ؟؟؟

دوست عزیز سلام 

متنی که نوشتید در خصوص همین موضوع هست؟ یا مشکلی هست که دارید و اینجا مطرح کرده اید؟

در جواب شما: کپی کردن لینک عکس از کد های html قابل برداشت هست. 

لینک به ارسال

من متوجه نمیشم میخواهید چیکار کنید ! 

میخواهید لینک تصاویر که درون پست هاتون هست خارج کنید و بعد بهشون یه متن اضافه کنید ؟ چیزی مثل واترمارک؟!

خب اینکار میتونید با Regex لینک ها خارج کنید بعد با GD میتونید متنتون با نیازهاتون مثل فونت و... اضافه کنید : 

https://stackoverflow.com/questions/13267846/how-to-add-text-to-an-image-with-php-gd-library

https://stackoverflow.com/questions/138313/how-to-extract-img-src-title-and-alt-from-html-using-php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...