• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
omidch

درخواست قالب سایت همیار وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من قالب کنونی سایت همیار وردپرس رو میخوام. کسی داره اون قالب رو؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

اینجور سایت ها معمولا قالب هایی که مورد استفاده قرار میدن رو بصورت اختصاصی کد نویسی میکنند و یا یک قالب رو انتخاب و اونجوری که دوست دارند ویرایش میکنند.

بهترین کار اینه که تو سایت های فروشگاهی که قالب وردپرس ارائه میکنند بگردید شاید اینطوری بتونید یه قالب مشابه شبیه قالبی که مد نظر دارید پیدا کنید. راه دیگه هم اینه که خودتون بصورت اختصاصی کد نویسی کنید.

موفق باشید...

ویرایش شده در توسط m4xs051
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط BenTo
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و دوستان محترم انجمن
      حقیقتا یک قالب ای تو نت است که تعداد زیادی از سایت ها استفاده میکنند ازش و روی سایتی همچون [ سایت مورد نظر ] هم مورد استفاده است - میخواستم دوستان لطف کنند اگر لینک دانلود رایگان آن یا پولی آن را دارند 
      در همین تایپیک ذکر کنند ممنون
    • توسط sikoheil
      سلام به دوستان 
      من چند وقتیه به یه قالب برای وبم نیاز داشتم 
      میتونستم تو قالب ساز های انلاین بسازم ولی امکانی که من میخواستمو نداشت 
      از دوستان خواهش میکنم اگر کسی میتونه این کارو برای من انجام بده 
      بهم پیام خصوصی بده یا به leon.s.kenedi@gmail.com
      جیمیل بزنه 
      تو رو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه خیلی نیاز دارم ... 
      خواهش
    • توسط M.A.X.I.S
      درود بر اسایتد گرامی
      شاید خیلی هاتون با سایت theverge و اون قالب قشنگش که روی سایت زومجی هم هست آشنایی داشته باشید.
      حالا این سایت (لینک) این قالب رو رایگان گذاشته برا دانلود
      ولی نمی دونم با ای پی ایران نمیشه دانلود کرد یا چی؟ نمیشه دانلودش کرد.
      حالا اگه کسی هم قالب چه فارسی چه انگلیسی رو داره یا میتونه از سایت بالا دانلود کنه؛ لطفا توی یه سروری آپلود کنه بزاره
      ممنون
    • توسط H4Di
      سلام
      قالب وردپرس "مثل" سايت Jootix.com ميخوام اگه خودش هم بود چه بهتر (
      قالب عكس زياد ديدم ولي هيچ كدوم مثل اين ساده نيستن و پيچيده ان
      انگليسي يا فارسي بودنش واسم مهم نيست
      ممنون ميشم كمكم كنيد