رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من میخوام افزونه ajax search lite رو که برای جستجوی پیشرفته در سایت هستش ، یکمی از لحاظ ظاهری ویرایش کنم.مثلا فونت متنی که برای جستجو کاربر وارد میکنه رو بزرگتر کنم یا طول کادر وارد کردن متن جستجو رو بزرگ و کوچیک کنم.ممنون میشم راهنمائیم کنید چطوری این کار رو بکنم.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، jistili1 گفته است :

سلام دوستان.من میخوام افزونه ajax search lite رو که برای جستجوی پیشرفته در سایت هستش ، یکمی از لحاظ ظاهری ویرایش کنم.مثلا فونت متنی که برای جستجو کاربر وارد میکنه رو بزرگتر کنم یا طول کادر وارد کردن متن جستجو رو بزرگ و کوچیک کنم.ممنون میشم راهنمائیم کنید چطوری این کار رو بکنم.

دوست عزیز سلام 

این تغییرات ظاهری روی باید با استفاده از خصوصیت های css انجام بدید.

درصورت تمایل آدرس بخش مورد نظرتون رو پیوست کنید و تغییراتی که میخواهید رو بگید تا بررسی و کد های css برای اعمال تغییرات در اختیار شما داده شود تا مشکلتان برطرف گردید.

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

این تغییرات ظاهری روی باید با استفاده از خصوصیت های css انجام بدید.

درصورت تمایل آدرس بخش مورد نظرتون رو پیوست کنید و تغییراتی که میخواهید رو بگید تا بررسی و کد های css برای اعمال تغییرات در اختیار شما داده شود تا مشکلتان برطرف گردید.

موفق باشید...

میدونم باید تغییرات توی css انجام بشه ولی نمیدونم چرا تغییراتی که انجام میدم اعمال نمیشن؟مثلا توی فایل های افزونه هر چی css پیداکردم خصوصیت font size هر چی داشتن رو چند برابر کردم.ولی هیچ تغییری در عمل انجام نشد.مثلا شما میتونید متنی  که به عنوان جستجو نوشته میشه رو سایز فونتش رو تغییر بدید؟خیلی ممنون از پاسختون.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، jistili1 گفته است :

میدونم باید تغییرات توی css انجام بشه ولی نمیدونم چرا تغییراتی که انجام میدم اعمال نمیشن؟مثلا توی فایل های افزونه هر چی css پیداکردم خصوصیت font size هر چی داشتن رو چند برابر کردم.ولی هیچ تغییری در عمل انجام نشد.مثلا شما میتونید متنی  که به عنوان جستجو نوشته میشه رو سایز فونتش رو تغییر بدید؟خیلی ممنون از پاسختون.

خب احتمالا کلاس هایی که تو این افزونه تعریف شده که خصوصیات css دارند قبلا تو سایت یه جا دیگه یا یه خصوصیات دیگه تعریف شده که تغییراتی که شما اعمال میکنید در نظر گرفته نمیشه.

اینطوری نمیشه دوست عزیز راهنمایی کرد. چون کدهای css که مثلا تو اون صفحه داره لود میشه رو باید نگاه کرد و مشکل رو برطرف کرد.

درصورت تمایل آدرس سایت را اینجا یا تو پی وی برام پیوست کنید تا بررسی کنم.

باتشکر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خب احتمالا کلاس هایی که تو این افزونه تعریف شده که خصوصیات css دارند قبلا تو سایت یه جا دیگه یا یه خصوصیات دیگه تعریف شده که تغییراتی که شما اعمال میکنید در نظر گرفته نمیشه.

اینطوری نمیشه دوست عزیز راهنمایی کرد. چون کدهای css که مثلا تو اون صفحه داره لود میشه رو باید نگاه کرد و مشکل رو برطرف کرد.

درصورت تمایل آدرس سایت را اینجا یا تو پی وی برام پیوست کنید تا بررسی کنم.

باتشکر

عزیز ، فکر کنم مشکل رو پیدا کردم.کلا تغییراتی که توی پوسته هام هم ایجاد میکنم توی مرورگر نمایش داده نمیشن.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟تغییرات رو مینویسم و ذخیره هم میکنم.ولی اعمال نمیشن.هم از طریق مرورگر ادیت میکنم و هم مستقیم از طریق نوت پد.ممنون میشم راهنمائی کنید.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، jistili1 گفته است :

عزیز ، فکر کنم مشکل رو پیدا کردم.کلا تغییراتی که توی پوسته هام هم ایجاد میکنم توی مرورگر نمایش داده نمیشن.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟تغییرات رو مینویسم و ذخیره هم میکنم.ولی اعمال نمیشن.هم از طریق مرورگر ادیت میکنم و هم مستقیم از طریق نوت پد.ممنون میشم راهنمائی کنید.

اگه روی سایت افزونه کشینگ دارید کشش رو یک بار خالی کنید. 

لطفا در زمان تست کش مرورگر خودتون رو بطور کامل پاک کنید و بعد از اون تست رو انجام بدید. و یا سایت رو  با یک مرورگری دیگری تست بفرمایید تا تغییرات جدید برای شما قابل روئت باشد.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

اگه روی سایت افزونه کشینگ دارید کشش رو یک بار خالی کنید. 

لطفا در زمان تست کش مرورگر خودتون رو بطور کامل پاک کنید و بعد از اون تست رو انجام بدید. و یا سایت رو  با یک مرورگری دیگری تست بفرمایید تا تغییرات جدید برای شما قابل روئت باشد.

دستتون درد نکنه.درست گفتید.اینکارو کردم درست شد.این مشکل رو خیلی وقت بود داشتم.کسای دیگه که این مشکل رو دارن توی مرورگر کروم کلید ترکیبی ctrl+shift+r رو بزنن تا کش پاک بشه.باز هم ممنون از شما.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...