7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.من میخوام افزونه ajax search lite رو که برای جستجوی پیشرفته در سایت هستش ، یکمی از لحاظ ظاهری ویرایش کنم.مثلا فونت متنی که برای جستجو کاربر وارد میکنه رو بزرگتر کنم یا طول کادر وارد کردن متن جستجو رو بزرگ و کوچیک کنم.ممنون میشم راهنمائیم کنید چطوری این کار رو بکنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، jistili1 گفته است :

سلام دوستان.من میخوام افزونه ajax search lite رو که برای جستجوی پیشرفته در سایت هستش ، یکمی از لحاظ ظاهری ویرایش کنم.مثلا فونت متنی که برای جستجو کاربر وارد میکنه رو بزرگتر کنم یا طول کادر وارد کردن متن جستجو رو بزرگ و کوچیک کنم.ممنون میشم راهنمائیم کنید چطوری این کار رو بکنم.

دوست عزیز سلام 

این تغییرات ظاهری روی باید با استفاده از خصوصیت های css انجام بدید.

درصورت تمایل آدرس بخش مورد نظرتون رو پیوست کنید و تغییراتی که میخواهید رو بگید تا بررسی و کد های css برای اعمال تغییرات در اختیار شما داده شود تا مشکلتان برطرف گردید.

موفق باشید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

دوست عزیز سلام 

این تغییرات ظاهری روی باید با استفاده از خصوصیت های css انجام بدید.

درصورت تمایل آدرس بخش مورد نظرتون رو پیوست کنید و تغییراتی که میخواهید رو بگید تا بررسی و کد های css برای اعمال تغییرات در اختیار شما داده شود تا مشکلتان برطرف گردید.

موفق باشید...

میدونم باید تغییرات توی css انجام بشه ولی نمیدونم چرا تغییراتی که انجام میدم اعمال نمیشن؟مثلا توی فایل های افزونه هر چی css پیداکردم خصوصیت font size هر چی داشتن رو چند برابر کردم.ولی هیچ تغییری در عمل انجام نشد.مثلا شما میتونید متنی  که به عنوان جستجو نوشته میشه رو سایز فونتش رو تغییر بدید؟خیلی ممنون از پاسختون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، jistili1 گفته است :

میدونم باید تغییرات توی css انجام بشه ولی نمیدونم چرا تغییراتی که انجام میدم اعمال نمیشن؟مثلا توی فایل های افزونه هر چی css پیداکردم خصوصیت font size هر چی داشتن رو چند برابر کردم.ولی هیچ تغییری در عمل انجام نشد.مثلا شما میتونید متنی  که به عنوان جستجو نوشته میشه رو سایز فونتش رو تغییر بدید؟خیلی ممنون از پاسختون.

خب احتمالا کلاس هایی که تو این افزونه تعریف شده که خصوصیات css دارند قبلا تو سایت یه جا دیگه یا یه خصوصیات دیگه تعریف شده که تغییراتی که شما اعمال میکنید در نظر گرفته نمیشه.

اینطوری نمیشه دوست عزیز راهنمایی کرد. چون کدهای css که مثلا تو اون صفحه داره لود میشه رو باید نگاه کرد و مشکل رو برطرف کرد.

درصورت تمایل آدرس سایت را اینجا یا تو پی وی برام پیوست کنید تا بررسی کنم.

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خب احتمالا کلاس هایی که تو این افزونه تعریف شده که خصوصیات css دارند قبلا تو سایت یه جا دیگه یا یه خصوصیات دیگه تعریف شده که تغییراتی که شما اعمال میکنید در نظر گرفته نمیشه.

اینطوری نمیشه دوست عزیز راهنمایی کرد. چون کدهای css که مثلا تو اون صفحه داره لود میشه رو باید نگاه کرد و مشکل رو برطرف کرد.

درصورت تمایل آدرس سایت را اینجا یا تو پی وی برام پیوست کنید تا بررسی کنم.

باتشکر

عزیز ، فکر کنم مشکل رو پیدا کردم.کلا تغییراتی که توی پوسته هام هم ایجاد میکنم توی مرورگر نمایش داده نمیشن.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟تغییرات رو مینویسم و ذخیره هم میکنم.ولی اعمال نمیشن.هم از طریق مرورگر ادیت میکنم و هم مستقیم از طریق نوت پد.ممنون میشم راهنمائی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، jistili1 گفته است :

عزیز ، فکر کنم مشکل رو پیدا کردم.کلا تغییراتی که توی پوسته هام هم ایجاد میکنم توی مرورگر نمایش داده نمیشن.مشکل چیه؟باید چیکار کنم؟تغییرات رو مینویسم و ذخیره هم میکنم.ولی اعمال نمیشن.هم از طریق مرورگر ادیت میکنم و هم مستقیم از طریق نوت پد.ممنون میشم راهنمائی کنید.

اگه روی سایت افزونه کشینگ دارید کشش رو یک بار خالی کنید. 

لطفا در زمان تست کش مرورگر خودتون رو بطور کامل پاک کنید و بعد از اون تست رو انجام بدید. و یا سایت رو  با یک مرورگری دیگری تست بفرمایید تا تغییرات جدید برای شما قابل روئت باشد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

اگه روی سایت افزونه کشینگ دارید کشش رو یک بار خالی کنید. 

لطفا در زمان تست کش مرورگر خودتون رو بطور کامل پاک کنید و بعد از اون تست رو انجام بدید. و یا سایت رو  با یک مرورگری دیگری تست بفرمایید تا تغییرات جدید برای شما قابل روئت باشد.

دستتون درد نکنه.درست گفتید.اینکارو کردم درست شد.این مشکل رو خیلی وقت بود داشتم.کسای دیگه که این مشکل رو دارن توی مرورگر کروم کلید ترکیبی ctrl+shift+r رو بزنن تا کش پاک بشه.باز هم ممنون از شما.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Hamedgh
      سلام 
      من میخوام بخش دیگری رو به وبسایت الحاق کنم 
      از بین ساب فولدر و ساب دامین بنابر همگونی سایت اصلی با سایت روی ساب فولدر در رنکینگ ؛ موتورهای جستجو و سئو نسبت به ساب دامین میخوام وردپرس دومم رو روی ساب فولدر نصب کنم 
      الان یک ساب دامین ساختم و در document root  مسیر public_html/fanous براش نوشتم 
      الان وردپرس رو در پوشه fanous در مسیر public_html قرار بدم و نصب کنم؟ برای سایت اصلی مشکلی پیش نمیاد ؟ 
    • توسط shahrzad
      سلام 
      برای من مشکلی پیش آمده که اگر کمکم کنید حلش کنم ممنون میشوم.
       بعد از بروز رسانی قالب وبسایتم، دیگر کامپوننت های جاوااسکریپتی اجرا نمیشوند و حتی در سورس کد نمی آیند. مثلا پلاگین ulike دیگر نمیتوان لایک کرد. 
      آدرس سایت shahinkalantari.com 
      پ.ن: با جستجو در پرسشهای قبلی دیدم که کسی مشکلی مانند مسئله من داشته است. راه حلی که به ایشان ارائه شده بود را امتحان کردم اما جواب نگرفتم. 
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من از افزونه ajax search lite که برای جستجوی پیشرفته در سایت هست توی ومپ سرور استفاده میکنم.ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه.عکسش رو براتون پیوست میکنم.طوری که دیدم باید هر متنی رو که میزنی به صورت live بگرده و نتایج رو زیرش لیست کنه.ولی اصلا اینکارو نمیکنه.ممنون میشم راهنمائیم کنید مشکلش رو حل کنم.
      الان توی عکس پیوست شده دقت کنید ، یه مطلب دارم به اسم interstellar.بعد وقتی توی نوار جستجو میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده.تا جائی که میدونم حتی اگه چیزی هم پیدا نکرد باید بزنه که مطلبی پیدا نشد.