رفتن به مطلب

روش صحیح کپی

ali-nano

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من مطالعاتم در مورد سئو زیاد نیست اما هر بار تصمیم می گیرم درمورد سئو تحقیق کنم بعد از خوندن چن تا مطلب پشیمون می شم

چون هر کسی یه چیزی میگه

مطلب اولو می خونم کلی نکته گفته برا سئو

مطلب دوم نصف همونا رو به عنوان دیدگاه اشتباه درمورد سئو مطرح کرده

مطلب سوم مطلب دومو رد کرده

و هر کس هم هر نکته ای درمورد سئو به ذهنش میرسه میگه خیلی مهمه و تاثیرش تو سئو خیلی زیاده

در حالی که مهم ترین نکته هایی که اکثرا همه روشون توافق داشتن و گفتن نکته طلایی هست رو رعایت کردم اما تاثیر کافی رو ندیدم

و کلا معلوم نیست واقعا کدوم کار ها تو سئو اولویتشون به ترتیب بیشتره و واقعا موثره

مثلا در مورد تولید محتوا

من یه فروشگاه اینترنتی دارم

در مورد محصولاتم تولید محتوا رو انجام دادم ولی تو همون محصول، فروشگاه هایی بودن که بدون حتی یک کلمه توضیحات رتبه شون شدیییدا بهتره از من در حالی که رنک الکساشون هم چندین برابر از من بیشتر و بدتره و حتی تعدا کل محصولات سایتش هم از من خیلی کمتره و جالب اینجاست که به ازای سرچ فلان مدل از فلان برند، سه چهار تا لینک از مدل های دیگه ش رو هم بالاتر از من میاره بعد لینک همون مدل محصول از سایت من!

یا خیلی از سایت های رقیب، محتواشون تو تمام محصولات کاملا کپیه بدون لینک داخلی بدون لینک به منبع و حتی بدون ادیت کردن یک کلمه

ولی کلی پیشرفت کرده ن و رتبه شون بهتر از منه

آیا واقعا کپی کردن 20 محصول فروش من رو بالاتر می بره یا ثبت 40 محصول بدون توضیحات یا کپی به همراه ادیت 10 محصول یا ثبت 1 یا 2 محصول با توضیحات اختصاصی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و بفرمایید حالا که همه فروشگاه ها عینا متن رو کپی می کنن، اگر من هم کپی کنم به همراه کمی ادیت، من رو از بقیه یا از کسایی که کلا توضیحات نزده ن، جلو میندازه یا هیچ فرقی نداره و فقط وقتم تلف میشه؟

لینک به ارسال

مهمترین چیز این هست که شما به تاریخ مقالات دقت کنید.

الگوریتم گوگل هر چند وقت یک بار بروز میشه و یک سری چیزها کم و یک سری چیزها زیاد میشه به همین دلیل ممکنه روشهای یک مقاله 2015 یا 2016 الان منسوخ شده باشه ولی چیزی که همیشه بوده و هست 1. تولید محتوا 2. نحوه نمایش و شناساندن اون محتوی به موتور جستجو هست که اون مطلب رو بهتر بدست بیاره و درک کنه

شاید سایتی بتونه با روشهای بلک سئو خودشو یه مدت بالا نگه داره ولی این کار مقطعی هست و با تغییر الگوریتم گوگل یا ریپورت رنک خودشونو از دست میدن

یکی از روشهایی که تو سئو تاثیر داره و معمولا سایتها استفاده میکنن گرفتن بک لینک هست (البته هر بک لینکی خوب نیست)

و در نهایت با صرفا خوندن چند مقاله شما به بهترین نتیجه نمیرسین بلکه باید از کسی که تجربه عملی در سئو داره کمک بگیرید

در این کار خیلی عجله نداشته باشید

از پلاگینهای مربوط به سئو مثل all in one یا youast استفاده کنید

اگه نیاز هست قالبتون رو برای سئو بهینه کنید

تبلیغات کنید تا رنکتون بهتر بشه.

البته اساتید و دوستان دیگه هستن که میتونن بهتر راهنمایی کنن

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

مهمترین چیز این هست که شما به تاریخ مقالات دقت کنید.

الگوریتم گوگل هر چند وقت یک بار بروز میشه و یک سری چیزها کم و یک سری چیزها زیاد میشه به همین دلیل ممکنه روشهای یک مقاله 2015 یا 2016 الان منسوخ شده باشه ولی چیزی که همیشه بوده و هست 1. تولید محتوا 2. نحوه نمایش و شناساندن اون محتوی به موتور جستجو هست که اون مطلب رو بهتر بدست بیاره و درک کنه

شاید سایتی بتونه با روشهای بلک سئو خودشو یه مدت بالا نگه داره ولی این کار مقطعی هست و با تغییر الگوریتم گوگل یا ریپورت رنک خودشونو از دست میدن

یکی از روشهایی که تو سئو تاثیر داره و معمولا سایتها استفاده میکنن گرفتن بک لینک هست (البته هر بک لینکی خوب نیست)

و در نهایت با صرفا خوندن چند مقاله شما به بهترین نتیجه نمیرسین بلکه باید از کسی که تجربه عملی در سئو داره کمک بگیرید

در این کار خیلی عجله نداشته باشید

از پلاگینهای مربوط به سئو مثل all in one یا youast استفاده کنید

اگه نیاز هست قالبتون رو برای سئو بهینه کنید

تبلیغات کنید تا رنکتون بهتر بشه.

البته اساتید و دوستان دیگه هستن که میتونن بهتر راهنمایی کنن

ممنون از راهنماییتون

بین اون چند حالتی که گفتم با در نظر گرفتن تعداد ها، کدوم حالت برای یک فروشگاه و فروش کلی تاثیر بیشتری داره؟

آیا واقعا کپی کردن 20 محصول فروش من رو بالاتر می بره یا ثبت 40 محصول بدون توضیحات یا کپی به همراه ادیت 10 محصول یا ثبت 1 یا 2 محصول با توضیحات اختصاصی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و بفرمایید حالا که همه فروشگاه ها عینا متن رو کپی می کنن، اگر من هم کپی کنم به همراه کمی ادیت، من رو از بقیه یا از کسایی که کلا توضیحات نزده ن، جلو میندازه یا هیچ فرقی نداره و فقط وقتم تلف میشه؟

این دو مورد رو هم اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...