رفتن به مطلب

مشکل در سرعت لود سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.بنده سایتم با کندی شدید سرعت لود مواجه هست در صورتی که از یکی از بهترین میزبانی های وب و هاست ایران استفاده میکنم اما سایتم خیلی طول میکشه تا لود بشه و این شده یک مشکل بزرگ برام جالب اینجاست مشکل رو پیدا کردم اونم اینه مشکل با افزونه سئو سایت هستش از افزونه Seo Pack استفاده میکنم برای پست به دلیل اینکه مدت طولانی هستش استفاده کردم امکان تغییر ندارم وقتی این افزونه رو غیر فعال میکنم سرعت لود سایت عالی میشه خیلی سریع سایت لود میشه.نمیدونم مشکل کجاس لطفا راهنمایی کنید ممنون

آدرس سایت :http://vikimedia.ir/

لینک به ارسال

یه موردی که من متوجه شدم شما در سایت از JQuery استفاده کردید ولی کتابخانه JQuery رو اضافه نکردید به سایتتون.

البته این ربطی سرعت شاید نداشته باشه ولی خودش یه مشکله.

بعد مورد بعدی ای که هست این همه تاخیر لود به خاطر افزونه All in One Seo Pack منطقی به نظر نمیاد؟

به نظر میتونه به علت نصب Cloudflare بر روی پارس پک باشه.

ویرایش شده توسط mehran-b
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، benyamin20 گفته است :

با سلام.بنده سایتم با کندی شدید سرعت لود مواجه هست در صورتی که از یکی از بهترین میزبانی های وب و هاست ایران استفاده میکنم اما سایتم خیلی طول میکشه تا لود بشه و این شده یک مشکل بزرگ برام جالب اینجاست مشکل رو پیدا کردم اونم اینه مشکل با افزونه سئو سایت هستش از افزونه Seo Pack استفاده میکنم برای پست به دلیل اینکه مدت طولانی هستش استفاده کردم امکان تغییر ندارم وقتی این افزونه رو غیر فعال میکنم سرعت لود سایت عالی میشه خیلی سریع سایت لود میشه.نمیدونم مشکل کجاس لطفا راهنمایی کنید ممنون

ارتباط نرم افزار وردپرس+افزونه هاش رو به دیتابیس رو بهینه کنید تا سرعت سایت عالی بشه

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، benyamin20 گفته است :

سلام
اگر توی سایتتون از افزونه های زیادی استفاده کنید این اتفاق میفته
اگر کش سایتتون هم پر شده باشه بازهم این اتفاق میفته
اگر 2 تا افزونه با هم تداخل داشته باشن باز هم این اتفاق میفته
مثلا اگر همزمان افزونه all in one seo و برنامه yoast باهم فعال باشن سایتتون سرعتش افتضاح پایین میاد .

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

یه موردی که من متوجه شدم شما در سایت از JQuery استفاده کردید ولی کتابخانه JQuery رو اضافه نکردید به سایتتون.

البته این ربطی سرعت شاید نداشته باشه ولی خودش یه مشکله.

بعد مورد بعدی ای که هست این همه تاخیر لود به خاطر افزونه All in One Seo Pack منطقی به نظر نمیاد؟

به نظر میتونه به علت نصب Cloudflare بر روی پارس پک باشه.

ممنون.خیر کلودفلر رو همین دیروز نصب کردم قبل این هم سرعت لود به همین شکل بود ولی وقتی این افزونه رو غیر فعال میکنم سرعت خیلی عجیب میره بالا.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، benyamin20 گفته است :

ممنون.خیر کلودفلر رو همین دیروز نصب کردم قبل این هم سرعت لود به همین شکل بود ولی وقتی این افزونه رو غیر فعال میکنم سرعت خیلی عجیب میره بالا.

باید بررسی بشه ما که سایت رو بیرون میبینیم فقط متوجه تاخیر میشیم علت مشخص نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...